Filter
Bakalauras
Tempas: Visi

Rasti 2 Internetinės bakalauro programos iš Maisto ir gėrimų studijos

Bakalauro 'ai laipsnis yra bakalauro akademinį pažymėjimus. Dabar programos dažnai leidžia užimtas arba nuotolinio studentams galimybę siekti savo asmeninį ir profesinį gyvenimą ir tuo pat metu mokslus.

Kas yra internetinė bakalauro 's maisto ir gėrimų tyrimų? Maistas ir gėrimai tyrimai dažnai ne tik, kaip sukurti elementus, kad žmonės valgo ir geria žvalgyba, bet taip pat, kaip parduoti, pakuotės ir efektyviai paskirstyti daiktus. Tam reikia studentams, kurie pagrindinis dalyko imtis skirtingų tipų kursus, nei jei jie specializavosi susijusia tema, pavyzdžiui, kulinarinio meno. Studentai gali tikėtis susidurti kursus tiriančių tokias temas, kaip maisto chemijos, logistikos, tarptautinės ekonomikos ir maisto pakuočių mokslas. Šie bakalauro programos taip pat paprastai reikalauja bendrojo lavinimo kursuose asortimentą patenkinti akreditavimo gaires.

Siekiama gauti šį laipsnį nauda yra tai, kad kai kurios institucijos gali pasiūlyti specializuotus kursus, kad būtų konkrečiai domina maisto specialistai, pavyzdžiui, supakuotų maisto produktų istorijos ar alkoholinių gėrimų sociologijos. Laipsnis turėtojai paprastai uždirba daugiau pinigų, taip pat.

Studentai, kurie nori turėti kuo tikslesnę atstovavimą programa 's išlaidų greičiausiai reikėtų patikrinti tiesiogiai su mokykla. Pedikiūras internetinis bakalauro 's laipsnių diapazone, nes teikiančios institucijos, rūšių medžiagų, reikalingų ir įvairių kitų veiksnių.

Studentai, kurie gauti laipsnį šia tema gali atsiduria palankioje padėtyje, kai taikant darbo vietų maisto paskirstymo ir gamybos įmonių, įvairių, pavyzdžiui, kokybės kontrolės technikas tam supakuoto maisto gamybos įmonėje.Šie asmenys turi išnagrinėti praktiką, mašinų ir gatavų produktų, siekiant užtikrinti rezultatų gamybos yra laikantis vyriausybės arba įmonės nustatytus standartus.

Tai dažnai patartina ištirti kelis variantus savo išsilavinimą. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Maisto ir gėrimų studijos

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland

Tuo bakalauro pabaigoje mitybos ir kulinarijos menas (Food Service Management) studijų programą absolventai tikimasi derinti teoriją su praktika ir parodyti tvirtą žinių ... [+]

3 TOP UNIVERSITETAI = 1 EUROPOS BAKALAURAS / STRUKTŪRA> Visi studentai turės ne tik ABMS Šveicarijos bakalauro laipsnį, bet ir bendrąjį bakalaurą su Dąbrowa Górnicza universiteto (WSB) ir Taroso Ševčenkos nacionaliniu universitetu (KNU). ABMS yra sertifikuota EFMD EOCCS, Šveicarijos nacionalinė švietimo kokybė (EduQua) ir ASIC UK. WSB yra Europos valstybės pripažintas universitetas, o KNU yra Europos viešasis universitetas, įkurtas prieš 200 metų ir įskaitantis į 500 geriausių pasaulio universitetų. 3 aukščiausių Europos universitetų = geriausios virtualios / internetinės programos = 1 aukščiausio lygio Europos bakalauras ŠVEICARIJA + ES + TOP RANKED 500 Išplėskite savo žinias apie ABMS. Prisijunkite su besimokančiaisiais ir lyderiais, kaip ir jūs, mūsų internetinėse bakalaurų programose. Jūs pereiti kiek jūsų protas bus jums kaip bakalauro studentas AMT.... [-]

Šveicarija Ciurichas
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland

ABMS yra sertifikuota EFMD EOCCS, Šveicarijos nacionalinė švietimo kokybė (EduQua) ir ASIC UK. WSB yra Europos valstybės pripažintas universitetas, o KNU yra Europos vi ... [+]

ABMS yra sertifikuota EFMD EOCCS, Šveicarijos nacionalinė švietimo kokybė (EduQua) ir ASIC UK. WSB yra Europos valstybės pripažintas universitetas, o KNU yra Europos viešasis universitetas, įkurtas prieš 200 metų ir įskaitantis į 500 geriausių pasaulio universitetų. Jūs pereiti kiek jūsų protas bus jums kaip bakalauro studentas AMT.

Ši vykdomoji bakalauras (Ebba) mitybos ir kulinarijos menas (Food Service Management) Žinoma yra pagamintas studentams, kurie tiesiogiai dirbo po vidurinės mokyklos mažiausiai 3 metus užimant vadovaujamas pareigas, absolventai tikimasi derinti teoriją su praktika ir parodyti garsą žinias apie jų valdymo pramonėje. Studentai pasirengę su naudinga sveikatos žinių patekti į darbo rinką ir efektyviau ir veiksmingiau prisidėti prie organizacijos viduje sveikatos priežiūros srityje.... [-]

Šveicarija Ciurichas
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba