Filter
Bakalauras
Tempas: Visi

Rasti 3 internetinės studijų programos Bakalauro laipsniai, Lyderystė

Šiandien 's globalėjantis rinką, stiprių ir efektyvių lyderių poreikis imtis augančių tarptautinių įmonių ir organizacijų karaliauja dar niekada nebuvo didesnis. Vadovavimas studentų bakalauras sužinoti, kaip įkvėpti ir strategiškai formuoti žmonių 's elgesį, kad atitiktų bendro tikslo ar misijos. Nesvarbu, ar dėl būsimos karjeros viešajame arba privačiame sektoriuje, bet kuriame pramonės sektoriuje, lyderystės programa bakalauras internete gali padidinti absolventų 'veiksmingumą ir konkurencingumą, kai kalbama apie sėkmingą karjeros. Lyderystė absolventų bakalauras eiti dirbti kaip konsultantai, vadovai, vadovų, derybininkų, žmogiškųjų išteklių specialistams, politikos kūrėjams, ir dar daugiau.

Studentams, kurie negali keliauti į universiteto miestelio, arba kurių tvarkaraščiai neleis kampusie pagrįstą bakalauro lyderystės programa, internete žirgynas režimas yra patraukli alternatyva.Šiuolaikinės e-mokymosi technologijos yra labiau pažengusi nepaprastai greitai, per pastaruosius kelerius metus, ir toliau tai daryti. Dabar, labiau nei bet kada anksčiau, tai įmanoma ir labai veiksminga studentams studijuoti internetu namuose ar biure, forumų, socialinių tinklų, vaizdo konferencijų, bendrų dokumentų ir dar daugiau naujovių, vykdyti mokymosi reikalavimus, asortimentą .

Norėdami daugiau sužinoti apie tai, kaip galite registruotis lyderystės internete bakalauro, tiesiog slinkite žemyn ir paspauskite skaityti daugiau, šiandien!

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

3 Rezultatai Lyderystė

University Of The Free State Business School Online

Ši kvalifikacija yra grindžiama patirtinio mokymosi ir vertinimo ir pripažinimo ankstesnio mokymosi. ... [+]

internetinius Bakalauro programos iš Lyderystė. [-]
Pietų Afrikos Respublika Bloemfontein
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Christian Leadership University

Ar norite įvykdyti Biblijos reikalavimus, kad pakiltumėte į lyderio pozicijas? Ar esate pasirengęs leisti dvasiai ugdyti savyje charakterio savybes, kurių Viešpats nori s ... [+]

Krikščionių lyderystės laipsnis internetu

Dievas pažadėjo, kad tie, kurie girdi ir klauso Jo balso, bus lyderiai. Išmokite principų ir įgūdžių, kurie pavers jus efektyviausiu ir įtakingiausiu vadovu, kuris galite būti Jo karalystės labui.

Ar norite įvykdyti Biblijos reikalavimus, kad pakiltumėte į lyderio pozicijas?Ar esate pasirengęs leisti dvasiai ugdyti savyje charakterio savybes, kurių Viešpats nori savo vaikams, kuriems jis suteikė privilegiją vesti kitus?

Jei taip, tada krikščioniškojo lyderystės bakalauras iš Christian Leadership University yra būtent tai, ko jūs ieškojote.

Krikščionių lyderystės bakalauras vertas kur kas daugiau nei popierius, ant kurio jis atspausdintas... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Cheektowaga
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Schellhammer Business School

Bakalauro 4 lygis (Lyderystė ir darbas komandoje - 120 kreditų prilygsta pirmaisiais universitetinio mokslo metais) ir 5 lygis (Išplėstinis vadybos diplomas - 120 kreditų ... [+]

Apžvalga

Bakalauro 4 lygis (Lyderystė ir darbas komandoje - 120 kreditų prilygsta pirmaisiais universitetinio mokslo metais) ir 5 lygis (Išplėstinis vadybos diplomas - 120 kreditų, prilygstančių antrajam universiteto mokslo laipsniui) yra programos, skirtos studentams siūlyti maksimalus lankstumas atliekant internetines ir universitetines studijas.

Studentai gali pasirinkti baigti savo antraisiais ir (arba) trečiaisiais ir paskutiniaisiais metais lygiaverčio lyderystės ir vadybos bakalauro laipsnį, mieste „ Schellhammer Business School ar JK universitete. Taip pat egzistuoja įvairios alternatyvios nuotolinio mokymosi galimybės.

Kiekvienas modulis susideda iš maždaug 40 medžiagų, kuriomis vadovaujamasi mokymosi valandomis, papildomai mokantis 30-50 valandų. Šios medžiagos apima rekomenduojamus pratimus, rekomenduojamus skaitymus ir internetinius išteklius.... [-]

Ispanija Marbelja
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
3 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba