Filter
Bakalauras
Tempas: Visi

Ieškoti 2 internetinius bakalauro studijos ir Kompiuteriniai tinklai

Bakalauro laipsnis yra bakalauro programą, kuri studentai gali baigti tipas. Laipsnis yra įvairių formų, pavyzdžiui, dailės ar bakalauro bakalauro. Nepriklausomai nuo to, kokia forma būtų pasiektas, mokslininkai yra įrengta žinių, reikalingų jų pasirinktoje srityje.

Kas yra internetinė bakalauras 's Kompiuterių tinklai? Mokiniai mokosi suprasti duomenis per matematikos ir kaip skirtingi metodai gali spręsti inžinerijos problemas. Sistemų kūrimas ir poveikis, kuris skaičiavimo komponentai gali turėti nuo verslo "organizavimo ir valdymo akcentuojami. Be to, mokiniai mokosi, kaip kurti taikomąsias programas ir paslaugas. Kai kurios programos gali pasiūlyti galimybes stažuotėms. Prieš studijas, mokslininkai kartais užbaigti disertaciją. Studentai gali tekti įrodyti, kad jie turi būtiną techninę gabumų atvykti į kai kurias programas.

Per savo kompiuterinių tinklų tyrimus, mokslininkai išmokti taikyti profesinės etikos skirtingose ​​situacijose ir naudoti savo kritinio mąstymo įgūdžius, kad galėtų priimti sprendimus. Studentai taip pat suprasti, kaip patikrinti savo darbą, todėl jie gali dirbti savarankiškai ir sužinokite daugiau. Organizavimas ir koncepcijų kūrimo įgūdžiai leidžia studentams atlikti projektų užbaigimo įvairiose srityse savo gyvenimą.

Susijusios su baigia bakalauro laipsnį sąnaudos skiriasi nuo universiteto iki universiteto. Studentai gali rasti, kad atsižvelgiant internete klases leidžia jiems gauti mokslus dėl biudžeto. Dėl išsamesnės informacijos apie mokslą, studentai patarė kreiptis į universitetus, kad juos sudominti.

Yra daug karjeros keliai atviri absolventų kompiuterio tinklo programą. Studentai gali dirbti su tinklų ir informacinių sistemų privačioms įmonėms arba kurti naujus kompiuterines sistemas. Kitos galimybės apima statybos ir bandymo mašina komponentus.Be to, kai kurie mokiniai gali dirbti projektų vadovais, duomenų bazių inžinierių ar mokyti universitetuose. Konsultacijos dėl sričių, pavyzdžiui, viešojo administravimo ar gamybos taip pat yra galimybė.

Imantis internete klases, studentai gali mokytis iš institucijų visame pasaulyje. Norėdami pradėti savo bakalauro laipsnį, ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Kompiuteriniai tinklai

American National University

Daugelis įmonių naudoja tinklo administratorius, siekdamos užtikrinti informacijos saugumą, palaikyti kompiuterių tinklus ir padėti išspręsti problemas, susijusias su kom ... [+]

Daugelis įmonių naudoja tinklo administratorius, siekdamos užtikrinti informacijos saugumą, palaikyti kompiuterių tinklus ir padėti išspręsti problemas, susijusias su kompiuterinėmis sistemomis. Šiuo svarbiu vaidmeniu jūs darote tiesioginį poveikį kiekvienam departamentui ir kiekvienam darbuotojui, nes tinklo infrastruktūra yra susijusi su visais verslo aspektais. American National University tinklo administravimo bakalauro studijų programa gali padėti jums pasiruošti šiems iššūkiams ir konkuruoti vidutinio lygio pareigybes, tokias kaip tinklo inžinieriai, tinklo administratorius arba tinklo analitikai.

Per kursinio darbo studijas, realaus pasaulio mokymosi scenarijus ir vertingą pramonės standartinių įrankių poveikį jūs išmokysite kurti ir administruoti tinklus, orientuotus į Microsoft® Windows Server 2012. Mokymo programa apima planavimą, projektavimą, konfigūravimą ir "Microsoft®" aplinkoje nustatytų trikčių šalinimą nuo mažų vietinių tinklų iki plačių sričių integruotų tinklų. Konkrečios temos apima virtualizavimą ir debesų skaičiavimo technologijas, vieningus ryšių ir bendradarbiavimo paslaugas, Linux ir serverių administravimą, taip pat saugumo ir belaidžių tinklų architektūras. Kadangi mūsų kursai yra modeliuojami pagal profesionalių sertifikavimo standartus, galite įgyti išsilavinimą, kad padėtų jums pasirengti "Microsoft®", "Cisco®", "CompTIA" sertifikavimo egzaminams ir uždirbti savo laipsnį.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos JAV internete
Rugsėjis 2020
Anglų
Ištęstinės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
eCampus University

Profesionalai su šio darbo pavadinimas paprastai dirba projektavimo, statybos priežiūros ir išbandant atskirus komponentus arba jų dalių, mašinų ir linijų gamybos, perdav ... [+]

Konkretūs Mokymosi tikslai

Baigusiems studijų kurso informatikos inžinerijos privalo:

žinoti, kaip taikyti matematikos ir kitų fundamentaliųjų mokslų aiškinti ir aprašyti kompiuterių inžinerijos problemas, metodus; žinoti įvairias metodikas inžinerinių mokslų apskritai ir tiems, Kompiuterių inžinerijos išsamiai; nustatyti, formuluoti ir rasti sprendimą Energijos inžinerijos problemų įdarbinant atnaujinamos metodikas ir tinkamus metodus ir priemones; žinoti, kaip dirba metodus ir priemones, skirtas iš sudedamųjų dalių, sistemų ir procesų projektavimas; žinoti, kaip atlikti eksperimentus, analizuoja ir interpretuoti duomenis; suprasti inžinerinių sprendimų socialinėje, fizinės aplinkos kontekste poveikį; žinoti savo profesinę ir etinių atsakomybę; žinoti verslo kontekstą ir kultūrą savo finansinių, vadybinių ir organizacinių aspektų; žinoti šiuolaikinius kontekstus; turi reliacinės ir sprendimų priėmimo įgūdžius; laisvai kalbėti ir rašyti vieną iš Europos Sąjungos kalbų, be to, italų kalbos, jų konkrečios kompetencijos srityje pasidalyti bendrą informaciją; įgijo konkrečius įgūdžius atnaujinti savo žinias. Profesinis ir Profesinės platinimas ... [-]
Italija Milanas
Anglų,Italų
Dieninės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba