Filter
Bakalauras
Tempas: Visi

Peržiūrėti visas 2 internetinius bakalauro programas ir Kompiuterija

Daugelis studentų nori tobulinti savo išsilavinimą, o įstojimas į bakalauro studijų programą paprastai suteikia jiems plačią jų pasirinkto dalyko supratimą. Užbaigus šį bakalauro laipsnį, studentai gali mokytis už aukštojo mokymosi karjeros galimybes.

Kas yra bakalauro skaičiavimas? Paprastai tokio tipo programa studentams suteikia visapusišką supratimą apie kompiuterių programų analizę, projektavimą ir įgyvendinimą. Kursai paprastai apima tokias temas kaip kodavimas, algoritminė teorija ir taikomųjų programų dizainas. Programos metu mokiniai taip pat gali studijuoti raštu ir matematiką, kad apibendrintų savo žinias ir suteiktų jiems tvirtą pagrindą mokytis rašyti kodą efektyviai.

Įstojimas į kompiuterių bakalauro studijas paprastai leidžia studentams tobulinti keletą svarbių įgūdžių. Stiprūs kodavimo ir analitiniai įgūdžiai gali padėti mokiniams pajusti pasirinktą karjerą ir gali paskatinti ateityje ieškoti darbo. Problemų sprendimo įgūdžiai paprastai gali būti naudingi studentams tiek asmeninių, tiek privačių pastangų metu.

Nors daugumai bakalauro laipsnių reikia ketverių metų, programa nėra nustatyta, nes studijų mokesčiai universitetuose labai skiriasi. Kiekviena mokykla siūlo skirtingas programas, o institucijos vieta taip pat gali būti kainų veiksnys.

Sparčiai besivystančiose skaitmeninėse technologijose studentai, turintys didelį skaičiavimo pagrindą, paprastai turi beveik begalinį darbo vietų skaičių. Nors daugelis pasirenka dirbti kaip programų analitikai ar IT konsultantai, kiti nori tapti žaidimų kūrėjais. Pozicijos gali būti duomenų analitikai ir duomenų bazių administratoriai. Studentai taip pat paprastai gali siekti karjeros kaip daugialypės terpės programuotojai ar informacinių sistemų vadovai.

Nors kai kurie studentai mano, kad užsiėmimai, vykdomi universitete, yra įdomūs, kiti remiasi lankstumu, kurį paprastai gali jiems suteikti internetinės klasės. Klasės nuotoliniu būdu gali leisti studentams subalansuoti savo išsilavinimą su darbais ir šeimomis. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Kompiuterija

Don Bosco University

Informacinės technologijos tapo neatsiejama šiuolaikinio šiuolaikinėje visuomenėje. Jis tampa toks iškilus, kad ji kinta kiekvieną žmogaus gyvenimo aspektą, prekyba, prek ... [+]

Bakalauro kompiuterio programa

Teisė:

Kandidatai, kurie praėjo klasės XII bet srove arba Kandidatai, kurie praėjo X klasė ir sėkmingai baigė trejus metus diplomo kursus iš valdžios pripažintos institucijos.

Kursas susideda iš 6 semestrus, kurie gali būti užbaigtos per trumpiausią trukmę 3 metų ir ne ilgesniam kaip 6 metus.

Vidaus vertinimas

Kiekvienas programos kursas turi turėti vidaus vertinimo balas remiasi užduočių pateiktų kurso metu (po du iš kiekvienos kursas), klasės dalyvavimo, diskusija, ir vidaus bandymus.

Mažiausia procentinė reikia vidinio vertinimo yra 40% už kursą. Bet studentas užtikrinti mažiau kaip 40% tam tikro kurso nebus laikomos tinkamomis rašyti terminui pasibaigus tyrimui dėl to kurso ir turi vėl atsirasdavo už pateiktų toliau semestro užduotis. ... [-]

Indija Gurugramas Guwahati
Liepa 2020
3 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Schellhammer Business School

Šis IT ir kompiuterijos bakalauro laipsnis, kurį siūlo „ Schellhammer Business School yra skirtas ne tik aprūpinti studentus reikiamais įgūdžiais nuo aukštojo mokslo iki ... [+]

Apžvalga

Šis IT ir kompiuterijos bakalauro laipsnis, kurį siūlo „ Schellhammer Business School yra skirtas ne tik aprūpinti studentus reikiamais įgūdžiais nuo aukštojo mokslo iki pilno bakalauro laipsnio ir tapti IT specialistu, bet ir siūlo maksimalų lankstumą studijų pasirinkimo srityje.

Kadangi šios programos 4 lygio moduliai ir užduotys (120 kreditų) yra lygiaverčiai pirmaisiais universitetinio mokslo metais, o 5 lygio moduliai ir užduotys (120 kreditų) yra lygiaverčiai antraisiais universitetinio mokslo metais, studentai gali pasirinkti baigti antraisiais ar trečiaisiais ir paskutiniaisiais susijusio bakalauro laipsnio IT ir informatikos srityje, mieste Schellhammer Business School arba JK universitete. Taip pat egzistuoja įvairios alternatyvios nuotolinio mokymosi galimybės.... [-]

Ispanija Marbelja
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
3 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba