Filter
Bakalauras
Tempas: Visi

Peržiūrėti internetinės Bakalauro laipsniai - Istorija

Paskirtas mokykloms pagal programos reikalavimus, bakalauro laipsnis yra svarbus gyvenimo etapas kartu su ugdymo kelią ir yra būtinas prieš pradedant magistrantūros programą. Studentai gali tikėtis, kad dauguma programų užtrunka ketverius metus, priklausomai nuo studijų srities ir nuo to, ar jie užsiima visą arba ne visą darbo dieną.

Kas yra istorijos bakalauras? Bakalauro studijų istorijos studentai mokosi istorinių įvykių, kad suprastų juos ir nustatytų, kaip jie veikia dabartinį ir ateitį. Yra keletas programų, tokių kaip istorijos ir geografijos laipsnis arba istorijos mokslų meno bakalauras, arba netgi daugiau hiperfokusuotų programų, tokių kaip Graikijos kultūros bakalauras arba Krikščionių ministerijos menų bakalauro laipsnis. Nors specialūs kursai skiriasi, studentai gali tikėtis, kad kai kurie dėmesys bus skiriamas kultūros, literatūros ir filosofijos reikalavimams.

Tie, kurie baigė bakalauro studijas istorijoje, dažnai tobulina įgūdžius, tokius kaip organizavimas, rašymas, viešas kalbėjimas ir kritinė analizė, o pastaroji yra svarbi sprendimų priėmimo procese. Ši patirtis gali leisti laipsnio turėtojams sėkmingai atlikti daugybę karjeros.

Istorijos bakalauro studijų įsigijimo kaina nėra maža sąskaita; Tačiau kaina nuo įstaigos iki įstaigos labai skiriasi. Kiekvienas mokyklos, konkrečios programos ir šalies pasirinkimas turi įtakos aukštojo mokslo siekimo kainai.

Daugelis akademinių programų, skirtų istorijai, nėra tiesiogiai susijusios su konkrečia karjera. Tai sakant, išmokti įgūdžiai ir gebėjimai suteikia galimybę rinktis įvairias karjeros galimybes. Asmenys, turintys istorijos bakalauro studijas, gali rinktis siekti karjeros kaip mokytojai, istorikai, geografai, meno istorikai, valstybės pareigūnai, mokslininkai, rašytojai, bibliotekininkai, kuratoriai, žurnalistai ar paralegals. Tai jokiu būdu nėra išsamus sąrašas, o karjeros kryptys yra beveik neribotos.

Yra daugybė mokyklų, iš kurių galima užsibrėžti tikslą užsidirbti istorijos laipsnį. Pasirinkus internetinį studijų kursą yra patogus ir prieinamas būdas įgyti laipsnį su didesniu lankstumu klasėje, nesvarbu, kur pasaulyje studijuoja. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Istorija

Open University Of Cyprus

Magistro studija GRIEŽŲ KULTŪROS STUDIJOS siūlo kaleidoskopinį įvadą į istorinį reiškinį, pavadintą "Heleninė kultūra", nuo senovės iki šių dienų, jo transformacijos ir p ... [+]

Magistro studija GRIEŽŲ KULTŪROS STUDIJOS siūlo kaleidoskopinį įvadą į istorinį reiškinį, pavadintą "Heleninė kultūra", nuo senovės iki šių dienų, jo transformacijos ir perėjimai, prieštaravimai ir sudėtingumas, briliantiniai ir mažiau briliantiniai momentai. Per šį suvokimo kritiką parodyta kultūrinių procesų svarba istorinėms ir socialinėms dalims.

Platesnis programos tikslas - suteikti savo studentams pažinimo, metodologinius ir epistemologinius įgūdžius , leidžiančius jiems gilinti kultūros reiškinius apskritai, realizuoti ideologinį ir politinį, lenktyninį ir agonuojantį istorinės formuliacijos, vadinamos kultūra, kultūra ir nacionalinis identitetas. Ypatingas dėmesys skiriamas pirminių šaltinių (tekstų ir objektų) tyrimui, kurio tikslas - formuoti kritinius jutiklius ir mokslinių tyrimų įgūdžių ugdymą .... [-]

Kipras Kipras internete
Susisiekti su mokykla
Graikų
Dieninės
Ištęstinės
4 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba