Filter
Bakalauras
Tempas: Visi

Peržiūrėti visas internetinės studijų programos bakalauro programas, Informacinės sistemos

Internetinė bakalauro laipsnis bakalauro laipsnį, kuris paprastai trunka apie ketverius metus užbaigti. Programos paprastai turi bendrojo lavinimo klasių ir klasių orientuota į studento pasirinktą dur mišinį.

Kas yra internetinė bakalauro 's informacinių sistemų? Tai yra programa, kuri moko studentus apie kompiuterius darbo vietoje. Studentai gali sužinoti apie įvairių aspektų informacinių sistemų, tokių kaip valdymo, įranga, duomenų bazių ir tinklų. Kursai programos gali apimti duomenų perdavimo, duomenų bazių projektavimo, programinės įrangos sąvokas ir tinklo dizainą. Studentai taip pat gali sužinoti apie programavimą. Kitos temos į bakalauro studijų programą gali apimti skaičiavimas, statistika, valdymo principus Ekonomika ir apskaitą. Kai kurios programos taip pat gali leisti studentams specializuotis tokiose srityse kaip interneto svetainių kūrimas, informacinės sistemos saugumo ir kompiuterių ekspertizės.

Užbaigimo bakalauro programa informacinių sistemų nauda svyruoja nuo naujų įgūdžių plėtoti žinias specializuotose verslo temomis. Studentai galėtų pakeisti karjerą ar įgyti akcijas.

Išlaidos bakalauro studijų programos skiriasi remiantis mokyklos ir formato programą. Studentai turėtų konsultuotis su finansinės paramos biuro ar kitoje mokykloje pareigūno rasti tikslią kainą.

Absolventai informacinės sistemos bakalauro studijų programą gali nuspręsti eiti į kompiuterinių susijusių karjeros įvairovė. Studentai gali turėti pareigybių pavadinimus, kurie apima informacinių sistemų vadybininkas, duomenų bazės valdytojo, kompiuterių teismo ekspertizės mokslininkas, programinės įrangos programuotojas, interneto žaidimų programuotojas ir kibernetinio saugumo specialistus. Studentai taip pat gali pasirinkti dirbti įvairiose pramonės šakose, pavyzdžiui, sveikatos priežiūros, verslo, tinklų kūrimo ir projektavimo.Užbaigti programa taip pat gali leisti absolventas pasirengti magistrantūros studijų programą informacinių sistemų ar kompiuterių mokslo.

Jei norite pradėti karjerą arba iš anksto savo dabartinę karjerą informacinių sistemų, tada galbūt norėsite apsvarstyti baigti bakalauro informacinėse sistemose. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Informacinės sistemos

Universidad Del Valle De Mexico

Šis internetinis akademinis planas leidžia jums sukurti įgūdžius, orientuotus į technologinių projektų valdymą ir projektavimą, remiantis pažangiausiomis platformomis, at ... [+]

Šis internetinis akademinis planas leidžia jums sukurti įgūdžius, orientuotus į technologinių projektų valdymą ir projektavimą, remiantis pažangiausiomis platformomis, atsižvelgiant į paslaugas debesyje, „Big Data“ ir „Mobile Applications“.

Ką mokytis?

Mes jums pasakome savo mokymo programą

Metodikos, metodų ir kompiuterinių priemonių taikymas situacijų ir aplinkos analizei, siekiant išspręsti problemas ir (arba) priimti sprendimus.Atsargų sistemų valdymas, pagrįstas optimalaus gamybos modelio nustatymu pagal rinkos elgesį.Fizinių ir bevielių priemonių, skirtų duomenims perduoti, įvertinimas ir taikymas pagal nustatytus reikalavimusKodėl verta rinktis UVM?... [-]
Meksika Meksikas
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Dieninės
Ištęstinės
4 - 5 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba