Filter
Bakalauras
Tempas: Visi

Rasti Internetinės Bakalauro programos, Žurnalistika

Vidurinę mokyklą pabaigę žmonės dažniausiai pasirenka stoti į pirmosios akademinės pakopos bakalauro studijų programą. Būtent šių studijų metu įgytos žinios, įgūdžiai ir patirtis studentams gali atverti daugybę įvairiausių profesinės, o taip pat ir tolimesnės akademinės karjeros galimybių. Įgyti bakalauro laipsnį paprastai trunka nuo trejų iki ketverių metų, tad būtent šios studijos iš studentų paprastai pareikalauja iš tiesų nemažai pastangų ir laiko.

Žurnalistikos studijose galima rasti žurnalų žiniasklaidos kanalų tyrimo, interviu ir ataskaitų meną. Tai gali būti televizija, radijas, internetas, laikraščiai, žurnalai ir viešųjų ryšių programos. Žurnalistai dažnai mokosi pranešti apie sunkias naujienas (tokias kaip nusikalstamumas ir politika) bei minkštas naujienas (pvz., Mados ir gyvenimo būdo).

internetinių bakalauro studijos apie Žurnalistika

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Žurnalistika

ESJ Lille : École Supérieure de Journalisme

Laipsnis siekiama mokyti prancūziškai studentams pagrindinius žurnalistikos, teikiant tinkamą ir naudingas mokymą profesinio konteksto savo šalyje. Licencijos leis studen ... [+]

Su Agence Universitaire Frankofonijos (AUF) paramą, Žurnalistikos Lilio (ESJ Lille) ir Lille 3 pasiūla universiteto licencijuota profesionalus multimedijos žurnalistikos nuotoliniu būdu, Laipsnis siekiama mokyti prancūziškai studentams pagrindinius žurnalistikos, teikiant tinkamą ir naudingas mokymą profesinio konteksto savo šalyje. Licencijos leis studentams imtis žurnalistė funkcijas žiniasklaidos bendrovė.

Už gyvenančių į pietus ir frankofonų licencija turi dėklas 2 ar aukštesnės pakopos - apie mokslo metų dieną po atrankos. Nėra amžiaus reikalavimas.

Licencijos trunka 12 mėnesius ir vyksta daugiausia ant nuotolinio mokymosi platforma ESJ Lilis. Dvi grupės organizuojami mokymo veidą.... [-]

Prancūzija Prancūzija internete
Susisiekti su mokykla
Prancūzų kalba
Ištęstinės
12 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba