Internetinės bakalauro studijos

Internetinės bakalauro studijos yra kuriamos tiems studentams, kurie dėl darbo, šeimos ar kitų įsipareigojimų negali stoti į dienines bakalauro studijų programas. Šio tipo studijas pasirinkę studentai paprastai daugiau ar mažiau patys gali susidaryti jiems palankų studijų grafiką. Naudodamiesi e-mokymo technologijomis internetinių studijų studentai gali tiesiogiai realiu laiku bendrauti su profesoriais, universitetų administracija bei kurso draugais bei, be abejo, prieiti prie studijoms reikalingų duomenų bazių.

Naujai pridėtos internetinės bakalauro programos

University of Nicosia

BBA Hospitality Management - Nuotolinis mokymasis

Lapkritis 16, 2018
Hospitality Management - Online programa yra novatoriškas pasaulinio lygio visiškai internetinis akredituotas laipsnis, kuriame yra tik 24 moduliai (3 moduliai per semestrą), siūlomi per 8 semestrus.

Mind Development Academy

BBA Finansai

Lapkritis 13, 2018
Finansų bakalauro programos tikslas - suteikti studentams teorinį supratimą ir praktinius įgūdžius, reikalingus įvertinti ir priimti sprendimus dėl finansinių išteklių paskirstymo įvairioms konkuruojančioms galimybėms, siekiant maksimaliai išnaudoti valdomų išteklių vertę. . Finansų bakalauras (BS) programa siūloma internetu nuotoliniu būdu.… [+] [-]

University of Management and Technology

Inžinerinio valdymo bakalauro laipsnis

Spalis 27, 2018
Studentas turi įgyti ne mažiau kaip 30 kreditų valandų bendrojo lavinimo, norint gauti BSEM laipsnį. Studentas taip pat privalo baigti 54 kreditų valandas inžinerinio valdymo pagrindinius kursus. Likusios kredito valandos susideda iš pasirenkamųjų kursų.

Universitetai Lietuvos Respublika

Pakeisti vietovę

Internetinis bakalauro laipsnis

Internetinis bakalauro laipsnis - kas tai?

Viso pasaulio universitetai bei kitų tipų aukštosios mokyklos studentams gali pasiūlyti pačių įvairiausių internetinių bakalauro studijų specialybių. Būtent šio tipo studijų programos yra kuriamos tiems būsimiesiems studentams, kurie jau turi darbą, yra sukūrę šeimą ar turi kitų įsipareigojimų, kurie jiems trukdytų sėkmingai studijuoti dieniniu studijų grafiku. Be to, internetines bakalauro studijas vis dažniau pasirenka ir tie studentai, kurie ypatingai nori studijuoti kitoje šalyje ar mieste esančiame universitete, bet dėl tam tikrų priežasčių nenori ar negali dėl studijų kraustytis iš namų. Vis tobulėjančios e-švietimo technologijos internetines studijas priartina prie kone visų norinčių studijuoti žmonių, kurie, be abejo, turi priėjimą prie interneto. Be to, būtent internetinių studijų kokybė, o taip pat ir diplomo vertė dažniausiai neatsilieka nuo to paties universiteto vedamų dieninių studijų programų. Tad dėl šių priežasčių būtent internetinės studijų programos kasmet tampa vis populiaresnės.

Kokie yra internetinių bakalauro studijų privalumai?

Pirmiausia, internetinės studijos studentams suteikia ypatingai daug laisvės. Tad būtent šias studijas pasirinkę studentai tuo pačiu metu gali ir dirbti bei pasirūpinti kitais turimais įsipareigojimais. Kadangi internetinių studijų vertė prilygsta dieninių studijų kokybei, būtent šis studijų tipas studentams atveria tokias pačias karjeros galimybes, kurias jie būtų įgiję ir pabaigė tradicines bakalauro studijų programas. Bakalauro studijas pasirinkę studentai ne tik ypatingai išsamiai susipažįsta su juos labiausiai dominančia studijų specialybe, bet ir įgyja ir lavina savo komunikacijos, kūrybinio mąstymo, sprendimų priėmimo bei problemų sprendimo įgūdžių. Dar vienas itin svarus internetinių studijų privalumas yra tas, kad būtent šios studijų programos studentams suteikia galimybę dirbti su geriausiais pasaulio profesoriais bei studentais iš viso pasaulio. Tad internetinės bakalauro studijų programos studentams suteikia itin vertingų žinių, įgūdžių ir patirties, kuri jiems pasitarnauja tiek profesiniame, tiek asmeniniame gyvenime.

Kokie studijų dalykai yra įtraukiami į internetines bakalauro studijų programas?

Būsimieji internetinių studijų bakalaurai jiems tinkamiausias studijų programas gali rinktis iš tokių mokslų sričių kaip menai, biologija ir gyvybės mokslai, verslas, ekonomika ir administravimas, energetika, inžinerija, informacinės technologijos, humanitariniai ir socialiniai mokslai, teisė ir valdymas bei natūralieji mokslai. Prie kiekvienos iš šių studijų sričių yra priskiriamos tokios specialybės kaip fotografija, slauga, finansai, atsinaujinančios energijos išteklių valdymas, vadyba, kompiuterijos mokslai, filosofija, sociologija, teisė, matematika ir t.t. Tad internetinėmis studijomis besidomintys studentai tikrai atras jų norus ir lūkesčius geriausiai atitinkančią bakalauro studijų programą. Priklausomai nuo studentų pasirinktos konkrečios studijų specialybės internetinės bakalauro studijų programos paprastai trunka nuo trejų iki ketverių metų.

Kokių karjeros galimybių galiu tikėtis pabaigus internetines bakalauro studijų programas?

Internetines bakalauro studijų programas pabaigę studentai dažniausiai gali džiaugtis įgytu konkurenciniu pranašumu, kuris jiems padeda gauti norimą darbą. Bakalauro išsilavinimą turintys specialistai tampa paklausesni, kadangi darbdaviai vertina studijų metu įgytas žinias ir patirtį. Be to, būtent internetinis studijų tipas studentams taip pat suteikia tam tikrų įgūdžių, kurie tampa itin vertingi pradėjus dirbti studentų pasirinktoje srityje. Tad suprantama, kad internetines bakalauro studijas pabaigė specialistai yra kur kas paklausesni konkurencingoje darbo rinkoje už tik vidurinį išsilavinimą turinčius žmones. Be to, bakalauro laipsnis studentams suteikia galimybę derėtis ir dėl aukštesnio atlyginimo ir kitų galimų privalumų.

Kiek kainuoja internetinės bakalauro studijų programos?

Įvairių internetinių bakalauro studijų kaina gali labai stipriai skirtis - ji labai priklauso nuo konkretaus studentų pasirinkto universiteto ar kitos aukštosios mokyklos, taip pat nuo studijų specialybės bei programos ir nuo šalies, kurioje yra studentų pasirinkta aukštojo mokslo įstaiga. Be to, studentai taip pat turėtų įvertinti ne tik studijų programos kainą, bet taip pat atsižvelgti ir įvairių studijoms reikalingų vadovėlių bei kitos medžiagos kaštus. Tačiau paprastai internetinių programų kaina paprastai būna kiek mažesnė, kadangi studentams nereikia nuolat lankytis jų pasirinktame universitete ar netgi dėl studijų kraustytis į kitą šalį, kadangi savo studijas jie gali pabaigti nuotoliniu būdu. Be to, internetinių studijų suteikiama laisvė studentams paprastai leidžia ir dirbti netgi pilnu etatu. Tad dėl konkrečių jus dominančių studijų kainų rekomenduotumėme tiesiogiai susisiekti su įvairių universitetų priėmimo skyrių darbuotojais. Mūsų puslapyje rasite užklausos formų, kurias užpildę itin patogiai galėsite tiesiogiai susisiekti su jus dominančiomis aukštosiomis mokyklomis ir galėsite gauti atsakymus į visus jums rūpimus klausimus.

Kurie universitetai siūlo internetines bakalauro studijų programas?

Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl studentai renkasi stoti į būtent internetines bakalauro studijų programas yra galimybė rinktis iš pačių geriausiųjų viso pasaulio universitetų neišvažiavus iš namų. Vieni geriausiųjų Europos, Šiaurės ir Pietų Amerikos, Azijos, Afrikos bei Okeanijos universitetai viso pasaulio studentams gali pasiūlyti vienas itin kokybiškų internetinių bakalauro studijų programų. Tad jeigu susidomėjote internetinėmis bakalauro studijomis - esate reikiamoje vietoje, reikiamu laiku! Peržvelkite žemiau esantį studijų sąrašą, kuriame rasite vienas geriausių internetinių bakalauro studijų programų, kurias siūlo Jungtinės Karalystės, Australijos, Kanados, Singapūro, Ispanijos, Indijos, Pietų Afrikos, Lenkijos, Suomijos, Rusijos, Jungtinių Amerikos Valstijų ir kitų šalių universitetai.