Bakalauras elgesio moksle

Bendroji informacija

5 locations available

Programos aprašymas

Jei norite išplėsti savo pagrindinę sritį, įtraukiant tiek psichologiją, tiek sociologiją, " Mercy College siūlo daugialypį pagrindinį elgesio mokslų programą .

Specializacijos taip pat yra Bendrijos sveikatos, gerontologijos ir sveikatos priežiūros paslaugų srityje. Programa suteikia struktūros ir lankstumo derinį su 4 privalomais kursais ir 8 pasirenkamais kursais. Pasirinkdami pagrindinius pasirenkamuosius kursus, studentas gali pritaikyti programą savo ar jos konkretiems interesams ir karjeros tikslams.

"Elgesio mokslų magistras" yra labai įmanomas pagrindinių studentų pasirinkimo pasirinkimas, nes yra įmanoma, kad klases, kurias jau atlikote, suskaičiuos arba būtinus, arba pasirenkamuosius kursus. Be to, programa suteikia daug galimybių karjeros plėtrai, naudojant kreditines stažuotes įvairiuose NYC darbo vietose.

Programos rezultatai

Iki šios programos pabaigos studentai turėtų turėti galimybę:

 • Sudaryti nuoseklų pagrindinių psichologijos ir sociologijos teorinių paradigmų ir pagrindinių sąvokų paaiškinimą.
 • Socialinių tyrimų metu nustatykite ir palyginkite kiekybinius ir kokybinius metodus, tyrimų planus ir pagrindines statistikos priemones.
 • Paaiškinkite, kaip socialinės klasės, etninės priklausomybės, lyties, amžiaus, rasės ir religijos tyrimas gali palengvinti kultūrines kompetencijas, sutelkiant dėmesį į tai, kaip individas vystosi šeimoje, mokykloje, darbe ir bendruomenėje.
 • Taikyti psichologinius ir sociologinius principus, teorijas ir tyrimus asmeninėse, kultūrinėse ir organizacinėse situacijose.
Tikslas

Mercy College " bakalauro mokslų programos "Elgesio mokslų" programa skirta studentams, norintiems išplėsti savo pagrindinę sritį, kad apimtų tiek psichologiją, tiek sociologiją.

„Elgesio mokslo“ dalyvis pateikia visą gyvenimą naudingų įžvalgų ir informacijos apie tai, kaip žmonės elgiasi namuose, mokykloje, darbo vietoje ir bendruomenėje. Tai padeda paruošti studentą bet kokiam darbui ar profesijai, apimančiam įvairaus profilio žmones, įskaitant švietimą, paslaugas žmonėms, verslą, vyriausybę ir teisėsaugą.

Elgesio mokslo BS studijų programa

 • Bendrieji liberalai menai ir mokslai
 • Bendrojo lavinimo reikalavimai 60 kreditų
 • Didžioji koncentracija
 • Elgesio mokslas 36 kreditai
 • Atviras pasirinkimas 24 kreditai

Iš viso 120 kreditų

Studentai, kurie pasirenka pagrindinę elgesio mokslo koncentraciją, turi užpildyti:

 • BHSC 244 Socialinė psichologija
 • BHSC 226 Computers Socialiniai / elgesio mokslai
 • BHSC 348 Socialinių / elgesio mokslų metodika
 • BHSC 426 Classics Socialiniai / elgesio mokslai

ir

aštuoni pasirenkami kursai, atrinkti pagal pagrindinius psichologijos ir / ar sociologijos pasiūlymus, kurių skaičius yra 200 ar daugiau.

Bent du pagrindiniai psichologijos kursai ir du pagrindiniai sociologijos kursai turi būti baigti gyventi Mercy College . BHSC 370 Socialinių ir elgsenos mokslų statistika yra rekomenduojama studentams, kurie planuoja lankyti antrosios pakopos mokyklą. BHSC / PSYN / SOCL 399 Rekomenduojama stažuotė.

Karjeros galimybės

"Elgesio mokslų magistras" siūlo studentams išsamų žmogaus elgesio tyrimą, pasiruošimo jums karjeros švietimo, sveikatos priežiūros paslaugų, gerontologijos ar konsultavimo.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Mercy offers more than 90 undergraduate and graduate degree and certificate programs within five schools: Business, Education, Health and Natural Sciences, Liberal Arts and Social and Behavioral Scien ... Skaityti daugiau

Mercy offers more than 90 undergraduate and graduate degree and certificate programs within five schools: Business, Education, Health and Natural Sciences, Liberal Arts and Social and Behavioral Sciences. Mercy College challenges its faculty and staff to make higher education work for anyone hungry enough to earn a better place in life. With campuses in Dobbs Ferry, Bronx, Manhattan and Yorktown Heights, the vibrancy of the College culture is sustained by a diverse student body from around the region. Skaityti mažiau
„Dobbs“ keltas , Niujorkas , Niujorkas , Yorktown aukštis , JAV internete + 4 Daugiau Mažiau