Bakalauras dizaino (Hons)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Esame JK internetinio švietimo paslaugų teikėjas, prieinamas visame pasaulyje 3 skirtingomis kalbomis (anglų, ispanų)

Kodėl dizaino bakalauro laipsnis?


Dizainas niekada nebuvo toks svarbus. Tai yra mūsų kasdienio gyvenimo dalis, nes galime pakloti ant kiekvieno mūsų naudojamo produkto, mūsų naršomų svetainių ar mūsų įdiegtų programų išmaniųjų telefonų.

London School Of Design And Marketing bakalauras padės jums sukurti kūrybinio pasaulio karjerą, o galbūt jums reikia naujų tikslų, išlaisvinti savo kūrybinę pusę ir sukurti galingus projektus, kurie įkvepia ir motyvuoja žmones. Mūsų dizaino bakalauras grindžiamas trimis pagrindiniais punktais:

 • Žinios: šiuolaikinis ir plati sąvokų, įrankių, istorijos ir projektavimo metodų supratimas apskritai, taip pat pagrindinių veiklos sričių sąsajos;
 • Įgūdžiai: sugebėjimas sėkmingai kurti, planuoti, įgyvendinti ir valdyti projektus, naudojant įgytas žinias;
 • Požiūris: asmeninių bruožų, tokių kaip lankstumas, empatija, realizmas ir verslumas, kūrimas.

„LSDM“ dizaino bakalauro laipsnis yra išimtinai internete ir yra prieinamas anglų, ispanų ir portugalų kalbomis.

London School Of Design And Marketing

Kur kančia tampa profesija


KURSO APŽVALGA


Įvadas

Mūsų bakalauro dizainas buvo suprojektuotas tiems, kurie nori įgyti naujų įgūdžių, žinių ir rasti naujų sprendimų kurdami naujus pasiūlymus dėl pasaulinių dizaino klausimų. Mūsų kursų planas buvo išdėstytas remiantis strateginiu sprendimu per daugiadisciplininį požiūrį pasaulinėse rinkose.


Mokymosi įgūdžiai

Mūsų bakalauro dizainas rengia specialistus keliems dizaino sritims, siūlo pažangią ir visapusišką aukštąjį išsilavinimą, koordinuoja ir remia naujausius mokslo ir technologijų srityse. LSDM dizaino bakalauro laipsnio kursų planas buvo sukurtas ir suskirstytas į tris atskirus etapus:


1 etapas

Pirmuoju etapu, atitinkančiu pirmąjį mūsų kursų metus, siekiama paruošti LSDM studentus kelioms Dizaino teritorijoms per šiuolaikišką ir išsamų supratimą apie koncepcijas, priemones, istoriją ir projektavimo metodus apskritai. Taip pat siekiama suvokti ryšius tarp pagrindinių veiklos sričių (pvz., Bendravimas, sąveika ir produktų dizainas), sukuriant išsamią su dizaino misija susijusių temų apžvalgą, jos sąveiką su rinkomis ir jos vaidmenį visuomenėje. .


2 etapas

Antruoju etapu, kuris atitinka antrąjį mūsų kursų metus, siekiama įtvirtinti tvirtus įgūdžius, reikalingus projektų kūrimui ir įgyvendinimui. Šie įgūdžiai suskirstyti į pagrindines komunikacijos koncepcijos, interaktyvaus dizaino ir gaminio dizaino sritis. Studentai galės:

 • Nustatyti ir analizuoti: analizuoti aplinką, kurioje vyksta problemų sprendimas, galvoti kūrybiškai, nustatyti su problemos sprendimu susijusias sąlygas ir tikslus bei nustatyti būtinus išteklius ir įgūdžius;
 • Padaryti pasirinkimus: priimti sprendimus, suvokti susijusias neapibrėžtumas ir riziką, numatyti būsimus sprendimų padarinius ir ugdyti argumentuotus gebėjimus;
 • Integruoti: procesus ir interesų įvairovę kartu su lankstumu ir inovacijomis;
 • Įgyvendinti: planavimą ir organizavimą, tinkamos aplinkos kūrimą, įgyvendinimą ir kontrolę, kūrybinių įgūdžių ugdymą projektų rengimo ir vykdymo etapuose.


3 etapas

Trečiuoju etapu, atitinkančiu trečiąjį mūsų kursų metus, siekiama nustatyti ankstesniais kursais įgytas žinias ir pažangą pasitikėjimo savimi, realizmu ir verslumu. Šiame etape LSDM studentai parengs galutinį kursų projektą per šiuos įgūdžius:

 • Lankstumas: sugebėjimas spręsti įvairius projektavimo projektus ir prisitaikyti prie besikeičiančių aplinkybių kaip daugialypis specialistas ir noras dirbti daugiadisciplininėje komandoje;
 • Empatija: sugebėti suprasti ir ginčyti skirtingus požiūrius;
 • Realizmas: greitai bet kuriuo metu greitai vertinti savo įgūdžius ir įgūdžius, remdamiesi savo patirtimi ir rezultatais;
 • Verslumas: gebėjimas kurti, kurti ir parduoti idėją, vaizdinį darbą, produktą ar paslaugą.


Mokytojų kolektyvas

Mūsų dėstytojai susideda iš kvalifikuotų, patyrusių ir gerbiamų mokytojų. Be doktorantūros laipsnio, jie pateikia gerai įsitvirtinusią profesinę karjerą, jungiančią akademinį komponentą su darbo rinka.


Mokytojo centras

LSDM studentai kas savaitę yra prižiūrimi per Mokytojo centrą, kurį sudaro specializuotų dėstytojų komanda „Design“, turinti magistro laipsnius ir kelerių metų įrodytą patirtį. Mūsų mokytojų centras taip pat yra anglų, ispanų ir portugalų kalbomis.


Tikslai ir profesionalai

Mūsų dizaino bakalauro laipsnis skirtas studentams, profesionalams, menininkams ir laisvai samdomiems vertėjams, turintiems ambicijų ar įsitvirtinusią karjerą reklamoje (meno vadovai, gamintojai ar dizaineriai), vizualinį dizainą, komunikacijos dizainą, grafinį dizainą ir interaktyvų dizainą (dizaineriai, gamintojai, komandos vadovai , meno vadovai ar kūrybiniai direktoriai). Mūsų bakalauro studijos studentai turės galimybę dirbti vizualinėse agentūrose (reklama, dizainas) ar kompanijų produktų dizaino, komunikacijos dizaino ir interaktyvaus dizaino, be kitų.


STRUKTŪRA


Mūsų dizaino bakalauro laipsnis yra 100% internetinis, skirtas mokytis pagal mūsų studentų prieinamumą, be fiksuoto tvarkaraščio. Kitaip tariant, LSDM studentai gali nustatyti, kada ir kur jie gali pasiekti mūsų turinį. Tik galutinės užduotys ir konkretūs pristatymai bus suplanuoti nustatytu tvarkaraščiu, apie kurį laiku bus pranešta LSDM studentams.

Maždaug po 30 mėnesių LSDM studentai baigs dizaino bakalauro laipsnį, akredituotą Universiteto Kūrybinių menų (UCA), vieno didžiausių specializuotų universitetų Jungtinėje Karalystėje.


Šiame kurse naudojami mokymo ir mokymosi metodai:

 • Mokoma anglų, ispanų ir portugalų.
 • Kursas su 3 lygiais ir iš viso 26 mokymo programos vienetais;
 • Vienetų turinys yra asinchroninis ir organizuojamas pagal savaitės temas;
 • Galite prieiti prie turinio, kai tik norite;
 • Mūsų Tutor Centre veikia kaip paramos ir sąveikos priemonė mūsų studentams;
 • Internetiniai ištekliai (pvz., Paskaitos, seminarai ir diskusijos, vadovėliai ir atsiliepimų sesijos, forumai, internetinės diskusijų grupės ir praktiniai užsiėmimai).

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

London School of Design and Marketing - LSDM - is a specialised school in Design and Marketing which aims to change the teaching paradigm with an innovative and creative education, 100% online and mad ... Skaityti daugiau

London School of Design and Marketing - LSDM - is a specialised school in Design and Marketing which aims to change the teaching paradigm with an innovative and creative education, 100% online and made available in English, Spanish and Portuguese. We offer a learning experience with practical results through systematic orientation, combining the students' vocational features with the advanced design of technical skills. We are committed to offering exclusive online courses, accredited by the University for the Creative Arts, through the acquisition of new knowledge suited to the challenges of an increasingly demanding job market. Skaityti mažiau
Londonas , Madridas , Porto + 2 Daugiau Mažiau