Read the Official Description

Mes esame JK internetinis švietimo teikėjas, kuris yra prieinamas visame pasaulyje 3 skirtingomis kalbomis.

Kodėl bakalauro laipsnis yra dizainas?


Dizainas niekada nebuvo toks svarbus. Tai yra mūsų kasdienio gyvenimo dalis, nes galime pasipriešinti tai kiekviename naudojamame produkte, naršomose svetainėse ar programose, kurias mes įdiegsime savo išmaniuosiuose telefonuose./>

London School Of Design And Marketing bakalauro dizaino mokykla padės kurti karjerą kūrybiniame pasaulyje ir gali būti paskata, kurios reikia norint pasiekti naujus tikslus, išleisti savo kūrybinę pusę ir sukurti galingus projektus, kurie įkvepia ir skatina žmones. Mūsų bakalauro dizainas grindžiamas trimis pagrindiniais aspektais:

 • Žinios: šiuolaikinis ir plati sąvokų, įrankių, istorijos ir projektavimo metodų supratimas apskritai, taip pat pagrindinių veiklos sričių sąsajos;
 • Įgūdžiai: sugebėjimas sėkmingai kurti, planuoti, įgyvendinti ir valdyti projektus, naudojant įgytas žinias;
 • Požiūris: asmeninių savybių, tokių kaip lankstumas, empatija, realizmas ir verslumas, kūrimas.

LSDM dizaino bakalauro laipsnis yra tik internetinis, jis yra anglų, ispanų ir portugalų kalbomis.


London School Of Design And Marketing
/>

Kur kančia tampa profesija


KURSO APŽVALGA/>


Įvadas/>

Mūsų bakalauro dizainas buvo suprojektuotas tiems, kurie nori įgyti naujų įgūdžių, žinių ir rasti naujų sprendimų kurdami naujus pasiūlymus dėl pasaulinių dizaino klausimų. Mūsų kursų planas buvo išdėstytas remiantis strateginiu sprendimu per daugiadisciplininį požiūrį pasaulinėse rinkose.


Mokymosi įgūdžiai/>

Mūsų bakalauro dizainas rengia specialistus keliems dizaino sritims, siūlo pažangią ir visapusišką aukštąjį išsilavinimą, koordinuoja ir remia naujausius mokslo ir technologijų srityse. LSDM dizaino bakalauro laipsnio kursų planas buvo sukurtas ir suskirstytas į tris atskirus etapus:


1 etapas/>

Pirmasis etapas, kuris atitinka pirmuosius mūsų kursus metus, skirtas parengti LSDM studentus kelioms dizaino sritims, pasitelkiant šiuolaikinį ir plačią sąvokų, įrankių, istorijos ir dizaino metodų supratimą apskritai. Taip pat siekiama suvokti pagrindinių veiklos sričių (pvz., Komunikacijos, sąveikos ir produktų kūrimo) ryšius, išsamiai apžvelgiant temas, susijusias su projekto misija, jos sąveika su rinkomis ir jos vaidmuo visuomenėje.


2 etapas/>

Antrajame etape, kuris atitinka antrus mūsų kursus, siekiama ugdyti tvirtus įgūdžius projektuojant ir įgyvendinant. Šie įgūdžiai suskirstyti į pagrindines komunikacijos koncepcijos, interaktyvaus dizaino ir produktų kūrimo sritis. Studentai galės:

 • Nustatyti ir analizuoti: analizuoti aplinką, kurioje vyksta problemų sprendimas, kūrybiškai mąstyti, nustatyti su problemomis susijusias sąlygas ir tikslus bei nustatyti būtinus išteklius ir įgūdžius;
 • Padaryti pasirinkimus: priimti sprendimus, suvokti susijusias neapibrėžtumas ir riziką, numatyti būsimus sprendimų padarinius ir ugdyti argumentuotus gebėjimus;
 • Integruoti: procesus ir interesų įvairovę kartu su lankstumu ir inovacijomis;
 • Įgyvendinti: planavimas ir organizavimas, tinkamos aplinkos sukūrimas, įgyvendinimas ir kontrolė, kūrybinių įgūdžių ugdymas projekto rengimo ir vykdymo etapuose.


3 etapas/>

Trečiame etape, kuris atitinka trejus mūsų kurso metus, siekiama nustatyti ankstesniuose kursų skyriuose įgytas žinias ir pažangą pasitikėjimo savimi, realizmo ir verslumo srityse. Šiame etape LSDM studentai kuria savo galutinį kurso projektą šiais įgūdžiais:

 • Lankstumas: sugebėjimas spręsti įvairius projektavimo projektus ir prisitaikyti prie besikeičiančių aplinkybių kaip daugialypis specialistas ir noras dirbti daugiadisciplininėje komandoje;
 • Empatija: sugebėti suprasti ir ginčyti skirtingus požiūrius;
 • Realizmas: greitai bet kuriuo metu greitai vertinti savo įgūdžius ir įgūdžius, remdamiesi savo patirtimi ir rezultatais;
 • Verslumas: gebėjimas kurti, kurti ir parduoti idėją, vaizdinį darbą, produktą ar paslaugą.


Mokytojų kolektyvas/>

Mūsų dėstytojai susideda iš kvalifikuotų, patyrusių ir gerbiamų mokytojų. Be doktorantūros laipsnio, jie pateikia gerai įsitvirtinusią profesinę karjerą, jungiančią akademinį komponentą su darbo rinka.


Tutorų centras/>

LSDM studentai yra prižiūrimi kas savaitę per "Tutor Centre", sudarytą iš specializuotų dizaino konsultantų komandos, turinčios magistro laipsnius ir keletą metų išbandytos patirties. Mūsų "Tutor Centre" taip pat yra anglų, ispanų ir portugalų kalbomis.


Tikslai ir profesionalų parduotuvės/>

Mūsų dizaino bakalauro laipsnis skirtas studentams, profesionalams, menininkams ir laisvai samdomiems vertėjams, turintiems ambicijų ar įsitvirtinusią karjerą reklamoje (meno vadovai, gamintojai ar dizaineriai), vizualinį dizainą, komunikacijos dizainą, grafinį dizainą ir interaktyvų dizainą (dizaineriai, gamintojai, komandos vadovai , meno vadovai ar kūrybiniai direktoriai). Mūsų bakalauro studijos studentai turės galimybę dirbti vizualinėse agentūrose (reklama, dizainas) ar kompanijų produktų dizaino, komunikacijos dizaino ir interaktyvaus dizaino, be kitų.


STRUKTŪRA/>


Mūsų bakalauro diplomas dizaino yra 100% internete, skirta mokytis pagal mūsų studentų prieinamumą, be fiksuoto tvarkaraščio. Kitaip tariant, LSDM studentai gali nustatyti, kada ir kur jie gali pasiekti mūsų turinį ir atlikti vertinimo užduotis. Tik galutinės užduoties ir konkrečios prezentacijos bus suplanuotos pagal nustatytą tvarkaraštį, apie kurį bus laiku pranešta LSDM studentams./>

Per maždaug 36 mėnesius LSDM studentai baigs mūsų dizaino bakalauro laipsnį, akredituotą Kultūros universiteto universiteto (UCA), kuris yra vienas iš aukščiausių specializuotų universitetų Jungtinėje Karalystėje.


Šio kurso metu naudojami mokymo ir mokymosi metodai:/>

 • Mokoma anglų, ispanų ir portugalų.
 • Maksimalus 3 vienetų tuo pačiu metu ir galutinis projektas;
 • Vienetų turinys yra asinchroninis ir organizuojamas pagal savaitės temas;
 • Mūsų Tutor Centre veikia kaip paramos ir sąveikos priemonė mūsų studentams;
 • Internetiniai ištekliai (pvz., Paskaitos, seminarai ir diskusijos, vadovėliai ir atsiliepimų sesijos, forumai, internetinės diskusijų grupės ir praktiniai užsiėmimai).
Program taught in:
Anglų
Ispanų
Portugalų

See 3 more programs offered by London School Of Design And Marketing »

Last updated March 29, 2018
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Bal 2019
Birželis 2019
Duration
30 mėnesių
Dieninės
Price
8,550 GBP
Bendra kaina 10260 GBP bakalauro laipsniui
By locations
By date
Start Date
Bal 2019
Application deadline
Start Date
Birželis 2019
Application deadline
Start Date
Rgp 2019
Application deadline
Start Date
Spal 2019
Application deadline
Start Date
Grd 2019
Application deadline

Bal 2019

Birželis 2019

Rgp 2019

Spal 2019

Grd 2019