Bakalauras Verslo Administravimo (ba)

Allensbach University

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Bakalauras Verslo Administravimo (ba)

Allensbach University

Norėdami įsigyti pirmąjį laipsnį verslo administravimo ir vis dar aktyvus? Tada jums tikrai vertiname erdvinius ir laiko lankstumą interneto nuotolinio mokymosi iš mūsų naujai sukurta verslo administravimo, kuris nukelia jus į akademinio bakalauro laipsnį menų (BA).

Be garso ekonomika mokymo gausite puikų aptarnavimą ir modernią mokymosi aplinką su interneto paskaitų ir pratybų, interneto Repetitorien, mokymosi programas ir neprivalomi seminarai.

Pasirinkite Neseniai atliktas tyrimas sunkumą

Žinoma, jūsų studijų turinys yra patraukli ir labai aktuali. Specializuojamės pavyzdžiui, skaitmeninio verslo vadybos, verslo psichologijos, vadybos konsultacijos, rinkodaros valdymo, energetikos ir aplinkos apsaugos vadybos srityje ar mažmenine valdymo ir elektroninės komercijos arba Sport Verslo vadybos.

Ar norite tęsti mokslus verslo vadybos ir novatorišką, lanksčią ir didaktinis kokybės interneto nuotolinio mokymosi ir taip gauti mokslinį laipsnį? Tada programa yra "Verslo administravimas internete sistema (BA)" yra tik jums tinka!

Programą sudaro 180 ECTS ir įprasta trukmė yra 6 semestrai (remiantis dieninių studijų).

Kurso struktūra ir turinys

Internetinė nuotolinis mokymasis "verslo administravimas" sudaro šeši semestrai, kurioje norite nustatyti, kad imtis modulius į bendruosius ir specialiuosius principus verslo administravimo ir kiekybinio pagrindu priimant sprendimus.

Be tada vėliau dalis bus susidoroti su rinkos ir konkurencijos kontekste, projektavimo sritys, informacijos ir pridėtinės vertės valdymą. Daugiausia dėmesio skiriant verslo administravimo tada specializuojasi inovacinių ir labai patrauklių verslo srityse ir valdymą. Ši informacija gali būti rasti meniu punkte "didžiųjų".

  • Ypatumas yra sudėtingas integracijos srityje, kur jūs galite užduoti visuose studijuoja savo techninę, metodinę ir socialinę kompetenciją etapais. Svarbi turinys ir didaktiniai elementai
  • Įgyvendinimo projektas grupinis darbas,
  • seminaras pagilinti per pirmuosius ciklo turinį sužinojo,
  • projektas dirbti grupėje kartu su kolegomis studentais / viduje ir
  • profesionalus praktika etapas taikyti tai, ką jie išmoko ir apmąstyti praktikoje.

Programa daro išvadą, tada formuoja disertaciją, kurioje jūs įrodyti, kad jūs galite atlikti specifinę užklausą naudojant įgytas studijų įgūdžius ir su moksliniais metodais tirpalo naudojimą. Baigiamajame darbe jūs intensyviai prižiūri ir vadovaujasi dėstytojų universitete.

Priėmimo sąlygos

Bendra universitetas, Vilniaus Gedimino technikos universitetas ar kolegija įėjimas Alternatyva: Profesinė kvalifikacija plius profesinis mokymas po valstybinių aukštųjų mokyklų įstatymas (LHG) Baden-Württemberg

Studijų trukmė

Normalus laikotarpis 3 metų (6 semestrai galia) atitinka dieninių studijų, todėl tyrimas laikotarpis gali būti pratęstas laikantis neakivaizdinių studijų. Tačiau, atsižvelgiant į savo atitinkamą patirtį, kaip profesionalai / R turite galimybę užbaigti savo studijas dieninės studijos panašiu laiku. Jei jūsų asmeninių ar profesinių situacija reikalauja ją, galite išplėsti mokytis bet kuriuo atveju nemokamai iki 18 mėnesių.

laipsnis

Po to, kai atliko visus tyrimus sėkmingai, jūs suteikiate kolegijos laipsnį "bakalauro menų (BA)", kuris taip pat suteikia teisę gauti magistro programą mūsų universitete.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Vokiečių
Allensbach University
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Pradžia
Registracija galima
Duration
Trukmė
36 - 54 mėnesių
Ištęstinės
Dieninės
Price
Kaina
11,700 EUR
Locations
Vokietija - Konstanz, Baden-Württemberg
Pradžia : Registracija galima
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Registracija galima
Vokietija - Konstanz, Baden-Württemberg
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla