Read the Official Description

Susisiekite nosį kaip identifikavimo, valdymo ir analizės visų skaitmeninių įrodymų tipų "skaitmeninio ekspertizės" į? Jie Pramonės 4.0 ne tik dėl kelio funkcionavimą, bet ir gauti juos tarp kompiuterių mokslo žinių ir praktinės patirties sąsaja iš anksto? "Interneto-of-ko" žadina Jūsų mokslinio smalsumo ir novatorišką dvasią? Tada bakalauro studijų programa "Skaitmeninis inžinerija" suteikia jums visą reikiamą žinių virtuali realybė, Big duomenys, įterptųjų sistemų ir kompiuterinių ir kibernetinio saugumo srityje. Sužinokite, kaip būsimi sritys meno darbų ir juos kompleksiškai Ačiū kompiuterio Mokslas žinių. Su bakalauro laipsnį "Skaitmeniniai inžinerijos ir taikomosios informatikos"Jūs gauti reikalauja ekspertų ir vadovavimo pozicijas visuose sektoriuose!

Jūsų Kurso struktūra

Akad programa "Skaitmeniniai inžinerijos ir taikomosios informatikos - bakalauro laipsnis inžinerijos"Yra suskirstytas į septynis pastato ant kito semestro. Tai iš ACQUIN (akreditacijos, sertifikavimo ir kokybės užtikrinimo institutas) akredituota nacionalinio centro nuotolinio mokymo (ZFU) patvirtintas mokymo programos "Techniniai kompiuterių mokslas" evoliucija:

 • Vorkurs Matematika (neprivaloma): Nemokamą Matematika Atnaujinkite švieži paprašius savo matematikos įgūdžius inžinieriams - sėkmingos pradžios iki pirmojo semestro.
 • 1 semestras: Jūsų programa pradeda su savo metodinių ir asmeninių įgūdžių pratęsimo ir moko kompiuterinių mokslų, elektros inžinerijos, inžinerijos atitinkamas matematikos, skaitmeninių technologijų ir anglų terminologijos pagrindus.
 • 2 semestras: Tau susipažinti su programavimo C / C ++, įvairių operacinių ir duomenų bazių sistemų, taip pat formalių metodų kompiuterių mokslo ir analizė.
 • 3 semestras: Programavimas Java ir kompiuterių architektūroje yra trečiojo semestro temos. Kaip kompiuteryje, jums įsisavinti techninius mechanizmus duomenų ryšių ir kompiuterinių tinklų. Taip pat galite studijuoti kompiuterių tinklams apskritai ir ypač internetas. Jie taip pat mokosi pagrindus verslo administravimo.
 • 4 semestras: Jūsų tyrimas tęsiasi su naujausiomis žiniomis iš vaizdo ir duomenų apdorojimo, gydytų mikrokontrolerių, programinės įrangos programavimo ir valdymo, ir dizaino modelius. Jūs gausite visą informaciją apie skaitmeninio ryšio bei jo apraiškas.
 • Semestras 5: Jie yra skirta verslo procesų ir taikomųjų sistemų, įmonių technologijų ir projekto ir kokybės valdymas. Taip pat pasirinkti savo specializaciją iš keturių patrauklių vietovių, todėl leidyklos savo asmeninį profilį kaip aparatūros projektavimo, kompiuterių saugumas, informacijos valdymo ir virtualios realybės specialistas.
 • Semestras 6: Be pažangių kompiuterinių mokslo anglų, susijusios su C #, tinklo ir programinės įrangos saugumo, taip pat temas žaidimų kūrimo, mobiliųjų įrenginių, realaus laiko sistemų ir duomenų ir žinių valdymo savarankiškai spręsti projekto užduotį, naudojant anksčiau įgytas žinias ir jų specializacija.
 • Semestras 7: Jūsų Akad programa rengia jums individualiai savo bakalauro darbo prieš ir leidžia neklystamai savo galutinį disko: su nepriklausomų gamybos savo disertacijos ir jos gynybos egzaminą žodžiu (koliokviumas).

Plius: Jūsų asmeninis mikrovaldiklis yra įtrauktas už jus tai Akad programos. Integruoti jau daiktų interneto per savo nuotolinio mokymosi į savo kasdienį gyvenimą - ir sužinoti, maždaug tuo pačiu metu saugiai valdyti jutiklių ir paleidiklių.

Naudoti kaip Akad studentas ir įdomus variantas iš trijų savaičių pažintinio vizito į Sakramentas: Kalifornijos universiteto programos!

specializacija

 • Virtuali realybė SWA40 | SWA41 | CSH20 | SWA60
 • Šiuolaikinės duomenų apdorojimo IMG40 | IMG45 | IMG44 | DBA60 | IMG60
 • Kompiuterių saugumo ir kibernetinio saugumo ir CSI20 | CSI40 | CSI41 | CSI42 | CSI43
 • Įterptosios sistemos EBS01 | EBS42 | EBS60 | CAN40 | EBS43

perspektyvos

Geriausios perspektyvos, turintiems bakalauro Digital inžinerijos

Į "Digital inžinerijos ir taikomosios informatikos" bakalauro leidžia jums geidžiamu profesionalus, kurie yra įrengtos technologijų, žiniasklaidos ir kompiuterių mokslo žinių ir žinių ekonomikos. Tyrimas bus tinkamai pasiruošti į verslo iššūkius: tiek kaip projektų vadovas, sistemos projektuotojo arba administratorius, kūrimo inžinierius, rinkodaros specialistas ar žaidimų ir dizaino kūrėjas šį laipsnį turite teisę reikalauja užduotis profesinės ir valdymo lygiu. Žinoma, jūs taip pat galite užpildyti papildomą mokymą studijų programos formą, Akad universiteto po šio laipsnio. Norėdami gauti daugiau informacijos, mūsų studijų konsultantai mielai padės jums asmeniškai.

Jos bakalauro studijos Akad: skaitmeninis, bet kur, bet kuriuo metu

Akad universitetas - pradininkas skaitmeninėje, laikas ir vieta nepriklausoma bakalauro studijų

Įsteigtas mokytis iš savo individualios profesinės ir asmeninės situacijos. Išnaudokite savo mokymosi stilių out! su skaitmeninis Akad tyrimas modelis ne visą darbo laiką uždirbti bakalauro laipsnį, sugeba lankstus, atskirai ir efektyvusAkad Campus yra centrinis koncentratorius savo bakalauro studijų. Bet laikas ir mobiliojo naudojimas yra internete apie muziką. Tvarkaraštis nuskaito lankstumą susitikti ir susilieti su savo kolegomis studentais ir profesoriais iš. Jūs norite žinoti, kaip arti esate jau gauti savo bakalauro laipsnį? Žvilgsnis į Akad Campus pakankamai! Su Akad studijų modelį kaip darbo studento sėkmingai bakalauro laipsnį:

 • Nuotolinis mokymas: praktinis, laiku ir aiškiai struktūruotos tyrimo medžiagos. Bet kada, bet kur. Namų ir kelionių!
 • Atstumas e-mokymosi: efektyvus mokymasis pasitelkiant skaitmeninius mokymosi metodais: internete pratimų, interneto instruktavimas ir žiniatinklio mokymus. Taip, kad turinys yra saugus!
 • Interaktyvi e-mokymosi: Asmeniniai mokymas ir tiesioginis keitimasis su kolegomis studentais. Papildomos įgūdžiai, kad jūs galite naudoti lygios pelninga darbą!
 • Seminarai (neprivaloma): papildomai prie virtualios mokymosi. Išmoko iš karto taikyti konkrečias profesiniais klausimais!

Priėmimo sąlygos

Jie turi vidurinę mokyklą ar technikos kolegija bei aukšto lygio susidomėjimą informacinių technologijų kontekste. Bet net jei jūs turite techniškai orientuotą profesinį mokymą su kelerių metų profesinę patirtį, galite įvesti lengvai į studijų kursą Akad. Taip pat tyrimas nepaliekant tyrimas yra įmanoma. Be to, jei jūs vis dar tinka matematikos ir fizikos ir turėti pagrindinių žinių apie kompiuterio programa, tada Akad-nuotolinio mokymosi "Skaitmeninis inžinerija" ideali vieta jums.

Kas tiksliai galite tikėtis nuotolinio mokymosi bakalauro Skaitmeninis inžinerijos ir taikomosios informatikos?

Informuoti save Tyrimas Laiškas BA_Technische_Informatik_MCS101 bakalauro nuotolinio mokymosi "Skaitmeniniai inžinerijos ir taikomosios informatikos"Dėl" pagrindų mikrokompiuteris sistemas. " Štai moko jus, kaip mikrokompiuteris sistema veikia dizaino, prie valdiklio sistemų kontrolės ir taisyklių integracija. Jūs išmoksite pagrindines sąvokas ir programas Mikrokompiuterių kompiuterių aritmetika, kodus statybinių procesoriaus ir atminties bei periferinius įrenginius.

Akad dėstytojas prof Jürgen plokštelė turi šioje studijų laiške parengė šias penkias temas jums:

 1. pagrindinės sąvokos
 2. kompiuterių architektūrose
 3. Atstovavimas skaičių ir simbolių mikrokompiuteris
 4. Vidaus statyba mikrokompiuteris
 5. Atminties ir įvesties / išvesties

Žr už save: The Akad miesteliu su savo lankstus, individualus ir efektyvus Studijų modelis leidžia jums prieigą prie visų savo atstumo turinį mokymosi lengva. Kadangi jūs sužinoti, kur ir kada norite, ir organizuoti savo darbo studijas geriausiai jūsų individualius laiko išteklius - kiek reikia.

Mūsų pasiūlymas Jums: Pasitikrink savo bakalauro studijas Universitete Akad 4 savaitę bandymus. Jei turite klausimų ant "neakivaizdinių studijų" yra mūsų draugiškas ir kvalifikuotas Akad akademinis konsultavimas paskambinę 0711 81495-400 kaip jums asmeniškai. Mes laukiame jūsų kontaktų!

Program taught in:
Vokiečių
AKAD University

See 9 more programs offered by AKAD University »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Open Enrollment
Duration
42 - 54 mėnesių
Ištęstinės
Price
13,986 EUR
Iš viso mokestis už mokslą
By locations
By date
Start Date
Open Enrollment
Application deadline

Open Enrollment

Location
Application deadline
End Date