Bakalauras (Hons) Kompiuterija (iš viršaus)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Koronaviruso („Covid-19“) atnaujinimai:

Dabartinė mūsų informacija yra atvira. Mes ir toliau teikiame nepertraukiamą mokymosi patirtį visuose mūsų kursuose. Esame nuotolinio mokymo specialistai, turintys daugiau nei 25 metų patirtį teikiant švietimą internetu.

Kurso apžvalga

Šis papildymas leis jums pasiekti visišką bakalauro laipsnį skaičiavimo srityje, jei anksčiau esate baigęs HND skaičiavimo srityje ar lygiavertį. Arden University internetinis kompiuterių bakalauras (Hons) (Top-Up) sukurs platų priemonių ir teorijų, būtinų sėkmei skaičiavimo srityje, supratimą.

Lankstus „Arden“ studijų būdas leidžia tobulinti profesines kompiuterijos ir IT žinias atsižvelgiant į esamus įsipareigojimus. Ši programa suteiks jums įgūdžių, reikalingų sėkmei skaičiavimo srityje, ir padės priartėti prie jūsų karjeros tikslų.

Visose Arden siūlomose programose didelis dėmesys skiriamas įsidarbinimo galimybėms, praktiniams įgūdžiams ir sėkmei karjeroje. Ši programa buvo sukurta siekiant padėti jums kurti ir valdyti programinę įrangą siekiant įvairių profesinių tikslų, ypatingą dėmesį skiriant dabartinėms tendencijoms.

Moduliai

Dabartinės tinklų kūrimo tendencijos
Šiame nuolat tobulėjančiame modulyje apžvelgsite pažangiausias technologijas ir jų poveikį žmonėms. Įvertinsite, ar nauji produktai pagerina senus, ir įvertinsite naujovių poveikį ryšių sektoriuje.

Valdymas IT srityje
Sužinosite, kiek reikia būti vadovu IT ir technologijų srityse. Šiame modulyje apžvelgiama, kaip turėtumėte perduoti išorės paslaugas, bendrauti su rangovais ir konsultantais, tvarkyti savo skyrių ir prisitaikyti versle, kai tyrinėsite kitus veiksmus.

Kompiuterių sistemų saugumas
Pažvelgę į elektroninius nusikaltimus ir įstatymus, sužinosite apie silpnąsias vietas, dėl kurių sistemos ir asmenys gali būti pažeidžiami. Šis modulis leis jums susipažinti su kriptografija, svarbia kompiuterio saugumo pamatu.

elektroninės komercijos sistemos
Atidžiai įsigilinę į kliento-serverio skaičiavimus, žymėjimo kalbas, kliento ir serverio scenarijus, šį modulį naudosite kurdami ir kurdami savo el. Prekybos sistemą.

Kompiuterijos projektas
Turėsite galimybę susipažinti su eksperimentu, tyrimu ar praktiniu savo paskutinio didelio projekto darbu. Turėsite paremti savo projektą akademiniu darbu ir technologijomis, o mes paraginsime jus rinkti savo duomenis atliekant apklausas ir interviu.

Pramonės partnerystės

Kai įstosite į bakalauro (Hons) Kompiuterija (Top-Up) kursą, turėsite galimybę dalyvauti šiose verslo įgūdžių tobulinimo programose.

121485_Skjermbilde2019-09-19kl.16.05.29.png

„Cisco“ tinklų akademija

Gaukite realiausių žinių apie vertingiausius šių dienų techninius įgūdžius. Norėdami įgyti techninių žinių bent 1 ar 2 didelės paklausos darbo vietose, naudokite tikrą įrangą, programinę įrangą ir treniruoklius.

121484_Skjermbilde2019-09-19kl.16.05.15.png

„Salesforce Trailheads“

Galima pasirinkti iš 140 takų ir 520 ženkliukų, apimančių daugelį verslo aspektų, skaičiavimą ir „Salesforce“ kaip valdymo įrankio naudojimą.

121486_Skjermbilde2019-09-19kl.16.05.44.png

„Amazon“ žiniatinklio paslaugos

Didėjant debesų darbuotojų poreikiui, „AWS Educate“ teikia akademinius vartus naujos kartos IT ir debesų specialistams.

Kaip tai veikia?

Dalyvavimas su mūsų pramonės partneriais yra visiškai savanoriškas. Jūsų dalyvavimas ar sprendimas nesimokyti šių papildomų priedų neturės jokios įtakos jūsų laipsniui ar gaunamiems pažymiams.

Ką sako mūsų studentai:

7_Ap_Rp_jtedoLiy4EUKj1dYDrxz9gewCkJBs3mBtnNkEDB5BtDcddrT1rmchAIYfg4eViyNhMZKkOuJDuloUrvUYqeB2B9h6xoNnDJxropb_EuWDTAyicQL0PdrQ6qrT4H32IA-

„Man labai patiko, kai studijavau internete. Nereikia jaudintis dėl fizinės mokyklos. Galite likti namuose arba nueiti į kavinę, studijuoti galite bet kur. Studijuodami galite keliauti bet kur, kur norite, - tai geriausia dalis “.

Brianna Ronquillo,
Bakalauras (Hons) Kompiuterija (iš viršaus)
Filipinai

IV8P8PmtD6QTETiXmsPFC8eYT9rxATz2k2VsPbS7VDSIWZtpJA5CRCYnYbZfnAROPEBTYCXvPlDCCNmLnj8D_vCkwFbEDuF9l2KzBNaRFl0THmG3U6WoE5ZmRGSrNeEBRGjSCzwj

"Pasirinkau šį internetinį kursą, nes turiu 4 vaikus ir dirbu visu etatu. Geriausia, kad internetinės platformos dėka galiu organizuoti savo laiką taip, kaip norėčiau."

Peteris Huszarosas,
Bakalauras (Hons) Kompiuterija
Vokietija

Tinkamumo reikalavimai

Norėdami dalyvauti šioje programoje, paprastai turite:

  • Atitinkamas HND arba lygiavertis, jei visa jūsų mokymosi patirtis leidžia jums pasiekti programos tikslus
  • Studentams, kurių ankstesnis mokymas nebuvo dėstomas anglų kalba: IELTS 6.0 arba lygiavertis (ne mažiau kaip 5,5 bet kokio elemento).

Mokesčiai

4500 svarų sterlingų (JK ir ES), 4 384 svarų (tarptautinė)

Paskutinį kartą atnaujinta Bal. 2020

Apie mokyklą

Here at Arden University, we believe that everyone everywhere should have access to the higher education they deserve. Whether you already hold a post-secondary degree or are just beginning your journ ... Skaityti daugiau

Here at Arden University, we believe that everyone everywhere should have access to the higher education they deserve. Whether you already hold a post-secondary degree or are just beginning your journey into higher education, Arden has the tools and the passion to help provide you with a truly engaging and beneficial learning experience. Skaityti mažiau