Bakalauras (Hons) Kompiuterija (Mobilus Kompiuterija)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Koronaviruso („Covid-19“) atnaujinimai:

Dabartinė mūsų informacija yra atvira. Mes ir toliau teikiame nepertraukiamą mokymosi patirtį visuose mūsų kursuose. Esame nuotolinio mokymo specialistai, turintys daugiau nei 25 metų patirtį teikiant švietimą internetu.

Kurso apžvalga

Arden University internetinė kompiuterių bakalauro (Hons) kompiuterinės (mobiliosios kompiuterijos) programa suteiks jums įgūdžių ir žinių, reikalingų jums žengti kitą žingsnį jūsų karjeroje. Šis BSc (Hons) Kompiuterija (Mobilus Kompiuterija) laipsnis padės jums geriau suprasti pagrindinius skaičiavimo principus ir šiuolaikines priemones, naudojamas kuriant mobiliąsias programas ir turinį.

Lankstus „Arden“ studijų būdas leidžia tobulinti profesines kompiuterijos ir IT žinias atsižvelgiant į esamus įsipareigojimus. Ši programa suteiks jums įgūdžių, reikalingų sėkmingai mobiliojo kompiuterio srityje, ir padės priartėti prie jūsų karjeros tikslų.

Visose Arden siūlomose programose didelis dėmesys skiriamas įsidarbinimo galimybėms, praktiniams įgūdžiams ir sėkmei karjeroje. Ši programa buvo sukurta padėti jums kurti ir valdyti programinę įrangą įvairiems skaičiavimo tikslams, ypatingą dėmesį skiriant mobiliųjų telefonų tendencijoms.

Moduliai

4 lygis

Profesinis tobulėjimas
Šis modulis yra skirtas pagerinti jūsų asmeninį ir profesinį sąmoningumą bei padėti sukurti darbo vietos strategijas. Ištirsi bendravimo įgūdžius, mokymosi stilius ir problemų sprendimo gebėjimus.

Kompiuterinė technologija
Gausite sistemos projektavimo, aparatinės, programinės įrangos ir tinklų kūrimo pagrindus. Šis modulis praktiškai pažymi kompiuterinių sistemų kūrimą ir priežiūrą bei patenkina vartotojų poreikius.

Svetainių dizainas
Šio modulio metu sužinosite technologijas ir būdus, kurie naudojami kuriant svetaines. Sužinokite apie prieinamumą, patogumą naudoti, puikaus dizaino principus ir kaip dirbti su skirtingomis naršyklėmis.

Informacijos sistemos organizacijose
Šiame modulyje nagrinėjami duomenų rinkimo būdai, nustatant, kokių duomenų jums reikia ir ką norite iš jo gauti, kad jūsų organizacija būtų pranašesnė.

Duomenų bazių dizainas
Sužinokite apie „reliacinių duomenų bazių dizainą“ su šiuo moduliu, kuriame aprašoma, kaip sukurti intelektualią duomenų bazę, kuri yra saugi, tvirta ir leidžia lengvai pasiekti.

Programinės įrangos inžinerija
Apimsite įvairius programavimo ir inžinerijos metodus, kurie padės nustatyti, ko reikia jūsų klientui ir kaip jiems sukurti programinę įrangą. Pakeliui susidursite su kokybės procesais, užtikrinančiais, kad viskas atitinka geriausią praktiką.

5 lygis

Duomenų perdavimas
Surinkus visus duomenis ir sukūrus jiems tinkamą duomenų bazę, tą informaciją reikia pervežti ten, kur ji turi būti. Šiame modulyje sužinosite, kaip duomenys juda tinkle.

Sistemų analizė ir projektavimas
Išmokite analizės įgūdžių ir projektavimo metodų, kurie padės nustatyti, kas yra jūsų klientai ir ko jiems reikia. Naudositės faktų nustatymo metodais, tokiais kaip tikslinės grupės, klausimynai ir interviu, kritiškai žiūrėsite į sistemas ir įvairius gyvenimo ciklo modelius.

Programavimas
Jūs susipažinsite su objektinėmis sistemomis, kurios yra svarbiausios daugelyje programavimo kalbų, ir susitvarkysite su klasės dizainu. Tada naudodamiesi paveldėjimo ir kaupimo būdais išbandykite savo įgūdžius kurdami savo programas.

Kokybės sistemos IT srityje
Kokybės standartus nustato Tarptautinė standartų organizacija (ISO). Šis modulis paaiškins IT pramonei svarbius ISO kodus, kaip pateikti aukso kokybės standartą ir ką gali suklysti.

Duomenų bazės įgyvendinimas
Praplėsite savo teorines žinias apie reliacines duomenų bazes ir pritaikysite daugiau praktinių įgūdžių. Šis modulis apima duomenų bazių projektavimą, programavimą ir plėtrą bei jų pritaikymą versle.

Mobiliosios technologijos
Su šiuo moduliu gausite korinio ir belaidžio ryšio technologijų apžvalgą. Apsiginklavę saugos, privatumo, etikos ir esamų programų mobiliesiems supratimu, pradėsite kurti savo programas mobiliesiems.

6 lygis

Valdymas IT srityje
Sužinosite, kiek reikia būti vadovu IT ir technologijų srityse. Šiame modulyje apžvelgiama, kaip turėtumėte perduoti išorės paslaugas, bendrauti su rangovais ir konsultantais, tvarkyti savo skyrių ir prisitaikyti versle, kai tyrinėsite kitus veiksmus.

Dabartinės tinklų kūrimo tendencijos
Šiame nuolat tobulėjančiame modulyje apžvelgsite pažangiausias technologijas ir jų poveikį žmonėms. Įvertinsite, ar nauji produktai pagerina senus, ir įvertinsite naujovių poveikį ryšių sektoriuje.

Kompiuterių sistemų saugumas
Pažvelgę į elektroninius nusikaltimus ir įstatymus, sužinosite apie silpnąsias vietas, dėl kurių sistemos ir asmenys gali būti pažeidžiami. Šis modulis leis jums susipažinti su kriptografija, svarbia kompiuterio saugumo pamatu.

Mobilieji diegimai
Pagilinkite savo programavimo įgūdžius naudodami šį modulį, kuriame apžvelgiamos mobiliųjų technologijų stipriosios ir silpnosios pusės. Kuriant programinę įrangą, skirtą naudoti mobiliesiems, reikia ypatingo požiūrio dėl šios technologijos pobūdžio, ir jūs sugalvosite geriausius būdus, kaip jiems pateikti turinį.

Kompiuterijos projektas
Turėsite galimybę susipažinti su eksperimentu, tyrimu ar praktiniu savo paskutinio didelio projekto darbu. Turėsite paremti savo projektą akademiniu darbu ir technologijomis, o mes paraginsime jus rinkti savo duomenis atliekant apklausas ir interviu.

Pramonės partnerystės

Kai įstosite į kompiuterių (mobiliųjų kompiuterių) bakalauro („Hons“) kursą, turėsite galimybę dalyvauti šiose verslo įgūdžių ugdymo programose:

121485_Skjermbilde2019-09-19kl.16.05.29.png

„Cisco“ tinklų akademija

Gaukite realiausių žinių apie vertingiausius šių dienų techninius įgūdžius. Norėdami įgyti techninių žinių bent 1 ar 2 didelės paklausos darbo vietose, naudokite tikrą įrangą, programinę įrangą ir treniruoklius.

121484_Skjermbilde2019-09-19kl.16.05.15.png

„Salesforce Trailheads“

Galima pasirinkti iš 140 takų ir 520 ženkliukų, apimančių daugelį verslo aspektų, skaičiavimą ir „Salesforce“ kaip valdymo įrankio naudojimą.

121486_Skjermbilde2019-09-19kl.16.05.44.png

„Amazon“ žiniatinklio paslaugos

Didėjant debesų darbuotojų poreikiui, „AWS Educate“ teikia akademinius vartus naujos kartos IT ir debesų specialistams.

Kaip tai veikia?

Dalyvavimas su mūsų pramonės partneriais yra visiškai savanoriškas. Jūsų dalyvavimas ar sprendimas nesimokyti šių papildomų priedų neturės jokios įtakos jūsų laipsniui ar gaunamiems pažymiams.

Ką sako mūsų studentai:

16tcYzTEG9-nDyGRZAv99uUMTxpRAij_Pe440OK3L4EEmwpMX_h14gAaLQthEVOerRWZUMVp8T9Z-4GHEYO7LAXCmMrzh5hK45vGhYs60eHewvlXqotOYOFoBxtwqlcqZlunnQY_


Norėdami dalyvauti šioje programoje, paprastai turite: Tinkamumo reikalavimus

  • GCE A lygio arba lygiaverčiai du dalykai, taip pat C ar aukštesnės klasės trys dalykai GCSE lygiu arba lygiaverte; ARBA
  • Baigta pripažinta prieigos programa arba lygiavertė programa.
  • Studentams, kurių ankstesnis mokymas nebuvo dėstomas anglų kalba: IELTS 6.0 arba lygiavertis (ne mažiau kaip 5,5 bet kokio elemento).
Jei turite darbo patirties

Mes teigiamai skatiname ir svarstome paraiškas iš tų, kurie gali parodyti savo motyvaciją mokytis programos. Jūsų prašymą pateiksime kartu su jūsų CV ir nuorodomis.

Mokesčiai

13 500 svarų sterlingų (JK ir ES), 13 150 svarų (tarptautinė)

Paskutinį kartą atnaujinta Bal. 2020

Apie mokyklą

Here at Arden University, we believe that everyone everywhere should have access to the higher education they deserve. Whether you already hold a post-secondary degree or are just beginning your journ ... Skaityti daugiau

Here at Arden University, we believe that everyone everywhere should have access to the higher education they deserve. Whether you already hold a post-secondary degree or are just beginning your journey into higher education, Arden has the tools and the passion to help provide you with a truly engaging and beneficial learning experience. Skaityti mažiau