Bakalauras (Hons) Kompiuterija (Mobilus Kompiuterija) (Iš viršaus)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Koronaviruso („Covid-19“) atnaujinimai:

Dabartinė mūsų informacija yra atvira. Mes ir toliau teikiame nepertraukiamą mokymosi patirtį visuose mūsų kursuose. Esame nuotolinio mokymo specialistai, turintys daugiau nei 25 metų patirtį teikiant švietimą internetu.

Kurso apžvalga

Šis papildymas leis jums pasiekti visapusišką bakalauro laipsnį skaičiavimo srityje (mobilioji kompiuterija), jei anksčiau esate baigę kompiuterių HND ar lygiavertį išsilavinimą. Arden University internetinis kompiuterių bakalauras („Hons“) (mobilusis kompiuteris) („Top-Up“) sukurs platų priemonių ir teorijų, būtinų sėkmei skaičiavimo srityje, supratimą.

Lankstus „Arden“ studijų būdas leidžia tobulinti profesines kompiuterijos ir IT žinias atsižvelgiant į esamus įsipareigojimus. Ši programa suteiks jums įgūdžių, reikalingų sėkmei skaičiavimo srityje, ir padės priartėti prie jūsų karjeros tikslų.

Visose Arden siūlomose programose didelis dėmesys skiriamas įsidarbinimo galimybėms, praktiniams įgūdžiams ir sėkmei karjeroje. Ši programa buvo sukurta siekiant padėti jums kurti ir valdyti programinę įrangą siekiant įvairių profesinių tikslų, ypatingą dėmesį skiriant dabartinėms tendencijoms.

Moduliai

5 lygis

Mobiliosios technologijos
Su šiuo moduliu gausite korinio ir belaidžio ryšio technologijų apžvalgą. Apsiginklavę saugos, privatumo, etikos ir esamų programų mobiliesiems supratimu, pradėsite kurti savo programas mobiliesiems.

6 lygis

Valdymas IT srityje
Sužinosite, kiek reikia būti vadovu IT ir technologijų srityse. Šiame modulyje apžvelgiama, kaip turėtumėte perduoti išorės paslaugas, bendrauti su rangovais ir konsultantais, tvarkyti savo skyrių ir prisitaikyti versle, kai tyrinėsite kitus veiksmus.

Dabartinės tinklų kūrimo tendencijos
Šiame nuolat tobulėjančiame modulyje apžvelgsite pažangiausias technologijas ir jų poveikį žmonėms. Įvertinsite, ar nauji produktai pagerina senus, ir įvertinsite naujovių poveikį ryšių sektoriuje.

Kompiuterių sistemų saugumas
Pažvelgę į elektroninius nusikaltimus ir įstatymus, sužinosite apie silpnąsias vietas, dėl kurių sistemos ir asmenys gali būti pažeidžiami. Šis modulis leis jums susipažinti su kriptografija, svarbia kompiuterio saugumo pamatu.

Mobilieji diegimai
Pagilinkite savo programavimo įgūdžius naudodami šį modulį, kuriame apžvelgiamos mobiliųjų technologijų stipriosios ir silpnosios pusės. Kuriant programinę įrangą, skirtą naudoti mobiliesiems, reikia ypatingo požiūrio dėl šios technologijos pobūdžio, ir jūs sugalvosite geriausius būdus, kaip jiems pateikti turinį.

Kompiuterijos projektas
Turėsite galimybę susipažinti su eksperimentu, tyrimu ar praktiniu savo paskutinio didelio projekto darbu. Turėsite paremti savo projektą akademiniu darbu ir technologijomis, o mes paraginsime jus rinkti savo duomenis atliekant apklausas ir interviu.

Pramonės partnerystės

Kai įstosite į BSc (Hons) Kompiuterija (Mobilioji Kompiuterija) (Iš viršaus) kursą, turėsite galimybę dalyvauti šiose verslo įgūdžių tobulinimo programose.

121485_Skjermbilde2019-09-19kl.16.05.29.png

„Cisco“ tinklų akademija

Gaukite realiausių žinių apie vertingiausius šių dienų techninius įgūdžius. Norėdami įgyti techninių žinių bent 1 ar 2 didelės paklausos darbo vietose, naudokite tikrą įrangą, programinę įrangą ir treniruoklius.

121484_Skjermbilde2019-09-19kl.16.05.15.png

„Salesforce Trailheads“

Galima pasirinkti iš 140 takų ir 520 ženkliukų, apimančių daugelį verslo aspektų, skaičiavimą ir „Salesforce“ kaip valdymo įrankio naudojimą.

121486_Skjermbilde2019-09-19kl.16.05.44.png

„Amazon“ žiniatinklio paslaugos

Didėjant debesų darbuotojų poreikiui, „AWS Educate“ teikia akademinius vartus naujos kartos IT ir debesų specialistams.

Kaip tai veikia?

Dalyvavimas su mūsų pramonės partneriais yra visiškai savanoriškas. Jūsų dalyvavimas ar sprendimas nesimokyti šių papildomų priedų neturės jokios įtakos jūsų laipsniui ar gaunamiems pažymiams.

Ką sako mūsų studentai:

16tcYzTEG9-nDyGRZAv99uUMTxpRAij_Pe440OK3L4EEmwpMX_h14gAaLQthEVOerRWZUMVp8T9Z-4GHEYO7LAXCmMrzh5hK45vGhYs60eHewvlXqotOYOFoBxtwqlcqZlunnQY_

Tinkamumo reikalavimai

Norėdami dalyvauti šioje programoje, paprastai turite:

  • Atitinkamas HND arba lygiavertis, jei bendra mokymosi patirtis leidžia pasiekti programos tikslus.
  • Studentams, kurių ankstesnis mokymas nebuvo dėstomas anglų kalba: IELTS 6.0 arba lygiavertis (ne mažiau kaip 5,5 bet kokio elemento).

Mokesčiai

4500 svarų sterlingų (JK ir ES), 4 384 svarų (tarptautinė)

Paskutinį kartą atnaujinta Bal. 2020

Apie mokyklą

Here at Arden University, we believe that everyone everywhere should have access to the higher education they deserve. Whether you already hold a post-secondary degree or are just beginning your journ ... Skaityti daugiau

Here at Arden University, we believe that everyone everywhere should have access to the higher education they deserve. Whether you already hold a post-secondary degree or are just beginning your journey into higher education, Arden has the tools and the passion to help provide you with a truly engaging and beneficial learning experience. Skaityti mažiau