Bakalauras (Hons) Kompiuterija (Informacijos valdymas)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Koronaviruso („Covid-19“) atnaujinimai:

Dabartinė mūsų informacija yra atvira. Mes ir toliau teikiame nepertraukiamą mokymosi patirtį visuose mūsų kursuose. Esame nuotolinio mokymo specialistai, turintys daugiau nei 25 metų patirtį teikiant švietimą internetu.

Kurso apžvalga

Arden University internetinė kompiuterių bakalauras (Hons) Kompiuterija (Informacijos valdymas) suteiks jums įgūdžių ir žinių, reikalingų jums padėti žengti kitą žingsnį jūsų karjeroje. Šis bakalauras (Hons) Kompiuterija (Informacijos Valdymas) laipsnis padės jums suprasti savo esminius skaičiavimo principus ir šiuolaikinius įrankius, naudojamus valdyti sudėtingas informacines sistemas.

Lankstus „Arden“ studijų būdas leidžia tobulinti profesines kompiuterijos ir IT žinias atsižvelgiant į esamus įsipareigojimus. Ši programa suteiks jums įgūdžių, reikalingų sėkmei skaičiavimo srityje, ir padės priartėti prie jūsų karjeros tikslų.

Visose Arden siūlomose programose didelis dėmesys skiriamas įsidarbinimo galimybėms, praktiniams įgūdžiams ir sėkmei karjeroje. Ši programa buvo sukurta siekiant padėti jums kurti ir valdyti programinę įrangą siekiant įvairių profesinių tikslų, ypatingą dėmesį skiriant informacijos valdymui.

Moduliai

4 lygis

Profesinis tobulėjimas
Šis modulis yra skirtas pagerinti jūsų asmeninį ir profesinį sąmoningumą bei padėti sukurti darbo vietos strategijas. Ištirsi bendravimo įgūdžius, mokymosi stilius ir problemų sprendimo gebėjimus.

Kompiuterinė technologija
Gausite sistemos projektavimo, aparatinės, programinės įrangos ir tinklų kūrimo pagrindus. Šis modulis praktiškai pažymi kompiuterinių sistemų kūrimą ir priežiūrą bei patenkina vartotojų poreikius.

Svetainių dizainas
Šio modulio metu sužinosite technologijas ir būdus, kurie naudojami kuriant svetaines. Sužinokite apie prieinamumą, patogumą naudoti, puikaus dizaino principus ir kaip dirbti su skirtingomis naršyklėmis.

Informacijos sistemos organizacijose
Šiame modulyje nagrinėjami duomenų rinkimo būdai, nustatant, kokių duomenų jums reikia ir ką norite iš jo gauti, kad jūsų organizacija būtų pranašesnė.

Duomenų bazių dizainas
Sužinokite apie „reliacinių duomenų bazių dizainą“ su šiuo moduliu, kuriame aprašoma, kaip sukurti intelektualią duomenų bazę, kuri yra saugi, tvirta ir leidžia lengvai pasiekti.

Programinės įrangos inžinerija
Apimsite įvairius programavimo ir inžinerijos metodus, kurie padės nustatyti, ko reikia jūsų klientui ir kaip jiems sukurti programinę įrangą. Pakeliui susidursite su kokybės procesais, užtikrinančiais, kad viskas atitinka geriausią praktiką.

5 lygis

Programavimas
Jūs susipažinsite su objektinėmis sistemomis, kurios yra svarbiausios daugelyje programavimo kalbų, ir susitvarkysite su klasės dizainu. Tada naudodamiesi paveldėjimo ir kaupimo būdais išbandykite savo įgūdžius kurdami savo programas.

Sistemų analizė ir projektavimas
Išmokite analizės įgūdžių ir projektavimo metodų, kurie padės nustatyti, kas yra jūsų klientai ir ko jiems reikia. Naudositės faktų nustatymo metodais, tokiais kaip tikslinės grupės, klausimynai ir interviu, kritiškai žiūrėsite į sistemas ir įvairius gyvenimo ciklo modelius.

Duomenų bazės įgyvendinimas
Praplėsite savo teorines žinias apie reliacines duomenų bazes ir pritaikysite daugiau praktinių įgūdžių. Šis modulis apima duomenų bazių projektavimą, programavimą ir plėtrą bei jų pritaikymą versle.

Duomenų perdavimas
Surinkus visus duomenis ir sukūrus jiems tinkamą duomenų bazę, tą informaciją reikia pervežti ten, kur ji turi būti. Šiame modulyje sužinosite, kaip duomenys juda tinkle.

Kokybės sistemos IT srityje
Kokybės standartus nustato Tarptautinė standartų organizacija (ISO). Šis modulis paaiškins IT pramonei svarbius ISO kodus, kaip pateikti aukso kokybės standartą ir ką gali suklysti.

Strateginės informacinės sistemos
Šis modulis padeda suprasti pagrindines informacinių sistemų sąvokas ir jų panaudojimą verslui valdyti. Šis modulis supažindins jus su informacijos poreikiais skirtingoms verslo funkcijoms. Palyginsite ir palyginsite informacines sistemas ir įvertinsite surinktų duomenų patikimumą.

6 lygis

Valdymas IT srityje
Sužinosite, kiek reikia būti vadovu IT ir technologijų srityse. Šiame modulyje apžvelgiama, kaip turėtumėte perduoti išorės paslaugas, bendrauti su rangovais ir konsultantais, tvarkyti savo skyrių ir prisitaikyti versle, kai tyrinėsite kitus veiksmus.

Kompiuterių sistemų saugumas
Pažvelgę į elektroninius nusikaltimus ir įstatymus, sužinosite apie silpnąsias vietas, dėl kurių sistemos ir asmenys gali būti pažeidžiami. Šis modulis leis jums susipažinti su kriptografija, svarbia kompiuterio saugumo pamatu.

Dabartinės tinklų kūrimo tendencijos
Šiame nuolat tobulėjančiame modulyje apžvelgsite pažangiausias technologijas ir jų poveikį žmonėms. Įvertinsite, ar nauji produktai pagerina senus, ir įvertinsite naujovių poveikį ryšių sektoriuje.

Išplėstinės duomenų bazės sąvokos
Susipažinkite su naujausiais teorinių ir praktinių duomenų bazių technologijų patobulinimais, supažindindami su specialios paskirties duomenų bazėmis, kuriose naudojamos pažangios technologijos. Jūs taip pat išnagrinėsite metodus, kaip suprojektuoti ir sukurti duomenų saugyklą, kuri gali būti naudojama vadovaujant valdymo moduliams šiame modulyje.

Kompiuterijos projektas
Turėsite galimybę susipažinti su eksperimentu, tyrimu ar praktiniu savo paskutinio didelio projekto darbu. Turėsite paremti savo projektą akademiniu darbu ir technologijomis, o mes paraginsime jus rinkti savo duomenis atliekant apklausas ir interviu.

Pramonės partnerystės

Kai įstosite į kompiuterių (informacijos valdymo) bakalauro (Hons) kursą, turėsite galimybę dalyvauti šiose verslo įgūdžių ugdymo programose.

121485_Skjermbilde2019-09-19kl.16.05.29.png

„Cisco“ tinklų akademija

Gaukite realiausių žinių apie vertingiausius šių dienų techninius įgūdžius. Norėdami įgyti techninių žinių bent 1 ar 2 didelės paklausos darbo vietose, naudokite tikrą įrangą, programinę įrangą ir treniruoklius.

121484_Skjermbilde2019-09-19kl.16.05.15.png

„Salesforce Trailheads“

Galima pasirinkti iš 140 takų ir 520 ženkliukų, apimančių daugelį verslo aspektų, skaičiavimą ir „Salesforce“ kaip valdymo įrankio naudojimą.

121486_Skjermbilde2019-09-19kl.16.05.44.png

„Amazon“ žiniatinklio paslaugos

Didėjant debesų darbuotojų poreikiui, „AWS Educate“ teikia akademinius vartus naujos kartos IT ir debesų specialistams.

Kaip tai veikia?

Dalyvavimas su mūsų pramonės partneriais yra visiškai savanoriškas. Jūsų dalyvavimas ar sprendimas nesimokyti šių papildomų priedų neturės jokios įtakos jūsų laipsniui ar gaunamiems pažymiams.

Ką sako mūsų studentai:

7_Ap_Rp_jtedoLiy4EUKj1dYDrxz9gewCkJBs3mBtnNkEDB5BtDcddrT1rmchAIYfg4eViyNhMZKkOuJDuloUrvUYqeB2B9h6xoNnDJxropb_EuWDTAyicQL0PdrQ6qrT4H32IA-

„Man labai patiko, kai studijavau internete. Nereikia jaudintis dėl fizinės mokyklos. Galite likti namuose arba nueiti į kavinę, studijuoti galite bet kur. Studijuodami galite keliauti bet kur, kur norite, - tai geriausia dalis “.

Brianna Ronquillo,
Bakalauras (Hons) Kompiuterija (iš viršaus)
Filipinai

IV8P8PmtD6QTETiXmsPFC8eYT9rxATz2k2VsPbS7VDSIWZtpJA5CRCYnYbZfnAROPEBTYCXvPlDCCNmLnj8D_vCkwFbEDuF9l2KzBNaRFl0THmG3U6WoE5ZmRGSrNeEBRGjSCzwj

"Pasirinkau šį internetinį kursą, nes turiu 4 vaikus ir dirbu visu etatu. Geriausia, kad internetinės platformos dėka galiu organizuoti savo laiką taip, kaip norėčiau."

Peteris Huszarosas,
Bakalauras (Hons) Kompiuterija
Vokietija

Tinkamumo reikalavimai

Norint gauti šį kursą, paprastai turite:

  • GCE A lygio arba lygiaverčiai du dalykai, taip pat C ar aukštesnės klasės trys dalykai GCSE lygiu arba lygiaverte; ARBA
  • Baigta pripažinta prieigos programa arba lygiavertė programa.
  • Studentams, kurių ankstesnis mokymas nebuvo dėstomas anglų kalba: IELTS 6.0 arba lygiavertis (ne mažiau kaip 5,5 bet kokio elemento).
Jei turite darbo patirties

Mes teigiamai skatiname ir svarstome paraiškas iš tų, kurie gali parodyti savo motyvaciją mokytis programos. Jūsų prašymą pateiksime kartu su jūsų CV ir nuorodomis.

Mokesčiai

13 500 svarų sterlingų (JK ir ES), 13 150 svarų (tarptautinė)

Paskutinį kartą atnaujinta Bal. 2020

Apie mokyklą

Here at Arden University, we believe that everyone everywhere should have access to the higher education they deserve. Whether you already hold a post-secondary degree or are just beginning your journ ... Skaityti daugiau

Here at Arden University, we believe that everyone everywhere should have access to the higher education they deserve. Whether you already hold a post-secondary degree or are just beginning your journey into higher education, Arden has the tools and the passion to help provide you with a truly engaging and beneficial learning experience. Skaityti mažiau