Bakalauras (Hons) Apskaitos ir finansų

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Koronaviruso („Covid-19“) atnaujinimai:

Dabartinė mūsų informacija yra atvira. Mes ir toliau teikiame nepertraukiamą mokymosi patirtį visuose mūsų kursuose. Esame nuotolinio mokymo specialistai, turintys daugiau nei 25 metų patirtį teikiant švietimą internetu.

Kurso apžvalga

Ši programa apima pagrindinius apskaitos ir finansų įrankius bei teorijas, suteikiančius įgūdžių juos pritaikyti realiose situacijose. Arden University internetinė apskaitos ir finansų bakalauras (Hons) (ACCA) lavins jūsų supratimą apie finansų pasaulį ir praplės savo apskaitos įgūdžius, kad paruoštų jus kitiems profesiniams žingsniams. Šios programos ACCA akreditacija suteikia maksimalią išimtį ACCA narystei (dokumentai F1 – F9).

Ardeno lankstus studijų būdas leidžia tobulinti finansinius įgūdžius atsižvelgiant į esamus įsipareigojimus. Ši programa suteiks jums finansinių žinių, reikalingų žengti kitą žingsnį verslo pasaulyje, ir padės priartėti prie jūsų karjeros tikslų.

Visose Arden siūlomose programose didelis dėmesys skiriamas įsidarbinimo galimybėms, praktiniams įgūdžiams ir sėkmei karjeroje. Ši programa buvo sukurta ypatingą dėmesį skiriant finansiniams ir apskaitos įgūdžiams bei žinioms, kurios padės įkvėpti ir valdyti pokyčius jūsų organizacijoje.

121480_yhTBz3wM.jpeg

Moduliai

4 lygis

Asmeninių ir vadybos įgūdžių ugdymas
Jums reikės puikių valdymo įgūdžių tiek dirbant tarptautinėje korporacijoje, tiek mikroįmonėje. Pradėsite nuo savo asmeninio valdymo, o tada iki komandos valdymo, tada išmoksite motyvacijos, konfliktų valdymo ir įgalinimo teorijas pritaikyti didesnėms organizacijoms.

Verslo matematika
Išmoksite įvairių matematikos įgūdžių, reikalingų bakalauro studijoms. Jūs parengsite pagrindines matematines koncepcijas, skirtas verslo problemoms spręsti, ir susipažinsite su skaičiuoklėmis, įrankiais ir įgūdžiais, kurių jums prireiks apskaitos ir finansų pasaulyje.

Finansinė apskaita
Šis modulis pristato norminę bazę, susijusią su sąskaitos parengimu ir techniniu meistriškumu naudojant dvigubo įrašo apskaitos metodus. Sužinokite, kaip sudaryti finansinę atskaitomybę ir susidaryti supratimą apie pagrindinius finansinės apskaitos principus.

Sąnaudų apskaita
Gausite išsamesnį skaičių supratimą ir apskaitos žargoną, pavyzdžiui, „įsisavinimas“ ir „ribinis kaštai“. Sužinokite, kad skaičiuoklės skaičiai atitiktų jūsų poreikius, naudodamiesi statistikos metodais, kurie padeda valdyti stebint našumą, kontroliuojant ir sudarant biudžetą.

Verslo aplinkos supratimas
Susipažinkite su verslo struktūra ir suinteresuotųjų šalių atsakomybe. Jūs pradėsite suprasti pagrindines verslo sąvokas, tokias kaip pasiūla ir paklausa, konkurencija, rinkos ir vyriausybės poveikis.

Valdymo informacinės sistemos
Visos organizacijos dalijasi pagrindinėmis HR, gamybos, pardavimo, rinkodaros ir sąskaitų funkcijomis. Išmoksite rinkti informaciją, kurią šie padaliniai generuoja etiškai, ir suskirstyti ją į veiksmingas sistemas.

5 lygis

Verslo teisė
Šis modulis nagrinėja esmines šiuolaikinės verslo teisės teorijas ir praktiką bei jų tarpusavio ryšį. Aptarsite tokias temas kaip sutartiniai ir kankinantys santykiai, finansų didinimas, nemokumas, valdymo santykiai ir tyrinėsite šiuolaikines etikos problemas, su kuriomis susiduria šiuolaikinis verslas.

Britanijos mokesčių sistema
Turėsite galimybę susidaryti išsamų supratimą apie skirtingas apmokestinimo sritis Didžiojoje Britanijoje. Šiame modulyje jūs susidursite su pajamų mokesčiu, nacionaliniu draudimu, PVM ir pradėsite suprasti, kaip skaičiavimai taikomi asmenims ir įmonėms.

Apskaitos ir audito sistema
Sukurkite tvirtą apskaitos reguliavimo sistemos supratimą su šiuo moduliu, apimančiu verslo finansinės atskaitomybės standartus. Turėsite galimybę analizuoti ir interpretuoti informaciją, kad būtų paremtos ir įgytos žinios apie audito ir užtikrinimo koncepcijas.

Finansinė atskaitomybė
Šis modulis supažindina jus su sąskaitos paruošimu ir naudojamais nacionaliniais bei tarptautiniais formatais. Išmoksite įsigilinti į skaičius, interpretuoti, ką skaičiai iš tikrųjų sako, ir pranešti apie šias išvadas kelioms suinteresuotosioms šalims.

Valdymo apskaita
Šis modulis padės jums suvokti esamus skaičius ir naudoti tokius terminus kaip veiklos pagrįstos sąnaudos (ABC), įsisavinimo išlaidos ir ribinės išlaidos. Išmoksite priversti numerius dirbti jums ir priimti protingus sprendimus naudodamiesi apskaitos metodais, tokiais kaip subalansuotos rezultatų kortelės.

Sprendimų priėmimas
Jūs suformuosite supratimą apie problemas, atsirandančias dėl ribotų išteklių, kainų nustatymo ir sprendimų „nusipirkti ar pirkti“. Sužinosite, kodėl rizika ir netikrumas yra svarbūs elementai priimant finansinius sprendimus ir kaip pritaikyti keletą pagrindinių metodų, padedančių išspręsti būdingą riziką.

6 lygis

Auditas
Jūs suprasite, kodėl išorės auditoriai yra reikalingi įmonei, kad ji galėtų įrodyti, kad jos finansinės ataskaitos yra tinkamai sudarytos, kad atspindėtų verslo realybę. Viduje auditas užtikrina, kad kontrolės sistemos tinkamai veiktų, o verslo ištekliai būtų apsaugoti.

Finansų valdymas
Išmokite planuoti skirtingus rezultatus pagrindinėse investavimo, finansavimo ir dividendų politikos srityse, naudodamiesi šiuo moduliu. Gausite galimybę analizuoti ir interpretuoti įmonės finansinę politiką ir ieškoti būdų, kaip jie gali valdyti riziką.

Etika
Šiame modulyje, kuriame nagrinėjama darbo jėgos pramonei veikla, žala aplinkai ir planuojamas pelno mokestis, susipažinkite su svarbia verslo etikos sritimi ir jos padariniais. Jūs apsvarstysite globalizacijos poveikį dabartinei įmonių aplinkai ir ką tai reiškia etinei praktikai.

Profesinės, įstatymų numatytos ir einamosios apskaitos problemos
Šio modulio metu apžiūrėsite tarptautinių finansų institucijų, tokių kaip Pasaulio bankas ir TVF, vaidmenį ir palyginsite skirtingus metodus kuriant tarptautines apskaitos taisykles ir reglamentus. Turėsite galimybę pažvelgti į tokias aktualijas kaip tarptautinių finansinės atskaitomybės standartų (TFAS) suartėjimas / suderinimas ir globalizacijos poveikis finansams.

Tyrimo metodai ir disertacija
Su savo vadovaujančiu dėstytoju jūs nustatysite tarpdisciplininę sritį, susijusią su jūsų moksliniu laipsniu, suteikdami galimybę specializuotis tos programos srityje, kuri jus labiausiai sudomino.

Akreditacijos

121482_Skjermbilde2019-09-19kl.15.54.09.png

Ardeno BSc (Hons) apskaitos ir finansų laipsnis yra ACCA (Chartered Certified Accountants) akredituota programa.

Sėkmingai baigus šį laipsnį, ACCA narystė yra atleidžiama nuo didžiausio lygio (dokumentai F1 – F9).

Pramonės partnerystės

Pramonės partneriai

Prisijungdami prie internetinio BSc (Hons) Apskaitos ir finansų (ACCA) kurso, turėsite galimybę dalyvauti šiose verslo įgūdžių ugdymo programose:

121485_Skjermbilde2019-09-19kl.16.05.29.png

„Cisco“ tinklų akademija

Norėdami įgyti techninių žinių, naudokite tikrą įrangą, programinę įrangą ir treniruoklius, o tada išbandykite save varžybose su kitais studentais ir hakatonais.

121484_Skjermbilde2019-09-19kl.16.05.15.png

„Salesforce Trailheads“

Galima pasirinkti iš 140 takų ir 520 ženkliukų, apimančių daugelį verslo aspektų, skaičiavimą ir „Salesforce“ kaip valdymo įrankio naudojimą.

Kaip tai veikia?

Dalyvavimas su mūsų pramonės partneriais yra visiškai savanoriškas. Jūsų dalyvavimas ar sprendimas nesimokyti šių papildomų priedų neturės jokios įtakos jūsų laipsniui ar gaunamiems pažymiams.

Ką sako mūsų studentai:

121483_Skjermbilde2019-09-19kl.15.53.36.png

" Geriausia šios programos dalis buvo tai, kad jaučiuosi įgydamas naudingų praktinių žinių, tobulėdamas per kursus. Kuo daugiau studijuoju, tuo labiau noriu mokytis. Šis jausmas tikrai motyvuoja, ypač lyginant su mano studijos kitose akademinėse įstaigose “.

Micael De Abreu Caldas,
Arden University
Belgija

Tinkamumo reikalavimai

Norint gauti šį kursą, paprastai turite:

  • Du dalykai, turintys GCE A lygį arba lygiavertį, plius C arba aukštesnio lygio matematikos egzaminai ir kiti du dalykai GCSE lygyje arba lygiaverčiai; ARBA
  • Baigta pripažinta prieigos programa arba lygiavertė programa.
  • Studentams, kurių ankstesnis mokymas nebuvo dėstomas anglų kalba: IELTS 6.0 arba lygiavertis (ne mažiau kaip 5,5 bet kokio elemento).
Jei turite darbo patirties

Mes teigiamai skatiname ir svarstome paraiškas iš tų, kurie gali parodyti savo motyvaciją mokytis programos. Jūsų prašymą pateiksime kartu su jūsų CV ir nuorodomis.

Mokesčiai

13 500 svarų sterlingų (JK ir ES), 13 150 svarų (tarptautinė)

Paskutinį kartą atnaujinta Bal. 2020

Apie mokyklą

Here at Arden University, we believe that everyone everywhere should have access to the higher education they deserve. Whether you already hold a post-secondary degree or are just beginning your journ ... Skaityti daugiau

Here at Arden University, we believe that everyone everywhere should have access to the higher education they deserve. Whether you already hold a post-secondary degree or are just beginning your journey into higher education, Arden has the tools and the passion to help provide you with a truly engaging and beneficial learning experience. Skaityti mažiau