PASKIRTIES

Absolventai žurnalistikos, sociologijos, politologijos ir menas. Ir susijęs su rinkodaros specialistais ir verslo komunikacijos: vadybininkų ar departamentų rinkodaros ir komunikacijos, produkto vadybininkai, direktoriai ir vadybininkai skaitmeniniu turiniu, žiniasklaidos tyrėjų ir rinkos tyrimų, redaktoriams ir visiems, kurie domisi socialinės Žiniasklaida.

Kaip skaitmeninė tapatybė bendrovės pastatyta? Koks vaidmuo 2.0 technologijos ir verslo komunikacijos? Kas vaidmenys turi bendruomenės vadybininku? Ar visi atitinkami socialiniai tinklai savo įmonę?

Revoliucija reiškė ženklų bei organizacijų web 2.0. Tai sukėlė poreikį integruoti naują skyrių ir naują vaidmenis jų organizacinės struktūros schemomis. Sukūrus Bendrijos valdymo ir strateginio valdymo socialinių tinklų pertraukas visoje bendrovėje valdybos biuro išvaizda, turinčių įtakos daug padalinių, iš tyrimų Bendravimas, per, be kita ko, žmogiškųjų išteklių. Esant tokiai situacijai, yra gerai parengtų specialistų, kurie galite sukurti strateginio valdymo proceso socialinius tinklus ir kontroliuoti informacijos ir nuomonės susidarančių jų srautą reikia.

Bendruomenės vadovas turi turėti žinių apie sektorių, kurioje dirbate, žinių ekonomikos, rinkodaros, reklamos ir komunikacijos; Turite žinoti ir naudoti 2.0 technologijas. ir socialinių tinklų galimybių; Jis turi būti kūrybingas, konstruktyvus ir lemiamas; Turėtumėte žinoti, pagyvinti ir komandinis darbas, ir valdyti projektus ir idėjas. Atsižvelgdama galimybę integruoti visus šias žinias į vieną strategija nėra lengva užduotis. Universiteto Bendrijos & Social Media Manager yra vienintelis laipsnį iš Barselonos universiteto bendruomenės vadovu ir suteikia raktus suprasti bendravimo paradigmai ir mokymo, reikalingo strateginius planus socialinės žiniasklaidos.

Jei esate profesionalus verslo komunikacijos ir rinkodaros, ir domisi socialine žiniasklaida, šis kursas yra jūsų geriausias sąjungininkas consolidarte kaip profesionalus šio augančio sektoriaus.

akademinė akreditacija

Specializacija diplomas / sertifikatas Bendrijos & Social Media Manager iš Barselonos universiteto.

savo kursas, skirtas pagal Europos aukštojo mokslo erdvės gairėse ir lygu 30 ECTS kreditų.

Trys priežastys, pasirinkite jį

  1. Bendrijos Manager ir socialinės žiniasklaidos figūra yra labai svarbus bet kuriai organizacijai. Mokomi reaguoti į didėjančią paklausą rinkoje specialistų skaitmeninės strategijos ir socialinių tinklų.
  2. Antrosios pakopos studijų suteikia strateginę viziją apie interneto ryšio, kur jūs išmoksite suprasti ir valdyti šią sritį valdymą.
  3. Mes siūlome daugiau nei 1600 darbo pasiūlymus mūsų studentai, visi susiję su socialinės žiniasklaidos, bendruomenės vadovo ir skaitmeninės rinkodaros.
Programa mokoma:
Ispanų

Peržiūrėti 2 daugiau kursų School of Continuing Education – Universitat de Barcelona »

Šis kursas yra Internetinės
Duration
Price
3,770
Suma apima administracines Mokesčiai Barselonos universiteto.
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date