• Studijų trukmė (metais): 1,5 metų
  • Tyrimas pavadinimas: diplomą Socialinio darbo
  • Pavadinimas Tyrimai Lygis: Sunkus (2 pakopos studijas)
  • Mokymas Kalba: Lietuvių / Graikų
  • Procesų Tyrimai: atstumas
  • Minimalūs Europos Kreditai: 27
  • Minimalūs Europos Kreditai (ECTS): 90

programos aprašymas

Šia programa siekiama įsigyti tiek šiuolaikinių metodų Socialinis darbas teorinio ir praktinio lygio specializaciją. Visų pirma, žinių jums įgyti leis efektyviau treniravosi profesijos viešose, nevyriausybinė - savanoriškas ir / ar privačių organizacijų socialinę gerovę.

Pagrindinis šios programos tikslas yra plėtoti horizontalios mokymosi kultūrą socialinio darbo klausimais tiek Kipre ir Europos teritorijoje. Studentai turės galimybę mėgautis žinių šiuolaikinių teorijų Socialinio darbo ir vertinimo ir intervencijos metodus, dabartinės socialinės politikos, socialinių paslaugų, kaip antai veikiančių nacionaliniu ir Europos lygiu administracija. Tuo pačiu metu, ištirti vaidmenis ir principus Socialinis darbas tarpdiciplininio sistemą sveikatos ir gerovės srityje.

Pagal šį metodą, pabrėžė prigimtį ir pobūdį socialinis darbas, analizuoja būdus, kuriais įvairiuose sektoriuose ir paslaugos yra susiję ir daro įtaką viena kitai ir nustatyti problemas, reikia skirti ypatingą dėmesį, kad būtų parengti praktinį ir taikomą žinias, siekiant patenkinti esamą ir iššūkiai.

Konkretūs tikslai

Pirmasis konkretus programos tikslas yra pagerinti efektyvumą ir produktyvumą darbuotojų socialinės gerovės. Antrasis konkretus tikslas yra suprasti, sukurtus sparčių politinių ir ekonominių ir socialinių pokyčių Europos ir pasaulio erdvėje socialinius iššūkius.

Studentai turės galimybę kruopščiai studijuoti pateiktus uždavinius, suprasti įvairių modelių prevencijos ir reagavimo į socialinių krizių ir naujų poreikių gavėjų priežiūros, tiek bendrojo, tiek specifinio lygio. Programa sudaryta taip, kad leidžia studentams specializuotis ypatingo intereso sritims,

Karjeros perspektyvas

Per lankomumo ir sėkmingo jų studijų, padidino galimybes laisvas darbo vietas vyriausybės, nevyriausybinės - veikiančių vietos, regioniniu, nacionaliniu ir Europos lygiu tiek bendro lygio socialinės gerovės savanoriškų ir privačių organizacijų, ir dar daugiau specializuotos padėtys (vadovas / h).

Prieiga prie tolesnių tyrimų

Programos absolventai galės tęsti daktaro laipsnį socialinio darbo socialinės politikos, Viešojo administravimo ar kitos susijusios srities, jei jie nori. Šios programos projekte atsižvelgiama į šiuos perspektyvas per specifikacijos galimybė diplominiam darbui. Nurodykite disertacija raštu, studentai turės galimybę dirbti esminę būsimoje mokslinių tyrimų projektą, ir bus dedamas padėtyje jų galimo taikymo doktorantūros programą, o ne absolventų, kurie neturi disertacija rašymo patirtį.

Programa mokoma:
  • Anglų
  • Graikų
University of Nicosia

Peržiūrėti 27 daugiau kursų University of Nicosia »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Contact school
Duration
3 semestrus
Ištęstinės
Dieninės
Price
13,590 EUR
Deadline
Contact school
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Contact school
End Date
Contact school
Galutinis paraiškų davimo terminas
Contact school

Contact school

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Contact school
End Date
Contact school