Baigiu energijos vartojimo efektyvumo internete

laSalle Barcelona Postgraduate

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Baigiu energijos vartojimo efektyvumo internete

laSalle Barcelona Postgraduate

magistrantas

Pastovaus socialinio paklausa Ieškau žmonių gerovę, auga ir būtina rūpestis didinti energijos išlaidų bei su ja susijusio tarša ir žmonių ir vyriausybių noras dėl vadinamosios žaliosios energijos naudojimą atsispindi naujo teisinio pagrindo, kaip techninės pastato kodeksas, kad šios specialybės profesija reikalinga, dabartį ir ateitį.

The Laipsnis į energijos vartojimo efektyvumą energijos vartojimo efektyvumas yra asocijuotoms su savo turtu, pastatai padidėjo vartojimo sistemas ir suteikia įrankius, siekiant pagerinti ne tik efektyvumą, bet ir pasiekti didesnį indėlį atsinaujinančių energijos šaltinių.

apie Magistras Darnios Architektūros ir energijos vartojimo efektyvumo Atrodo, kaip 4-ojo geriausių magistro Ispanijoje sustainible pramonės plėtros ir aplinkos apsaugos vadybos pagal EdUniversal reitingą.

Ką rengtis?

Specialistai, kurie atlikti šį Baigiu galės atlikti veiksmus šilumos ir fotovoltinės saulės energijos projektų veiksmingas ŠVOK sistemas ir gebėti atlikti sertifikavimą ir energetinį auditą, visi pagal galiojančius teisės aktus.

Kam ji gali būti susiję?

Inžinieriai ir architektai, techniniai ir aukščiau, Pramonės, Informacijos technologijos, telekomunikacijos ir pilietinių ir specialistai, turintys patirtį elektros įrenginių, namų automatizavimo, pastatų automatikos ir oro kondicionavimas, be kita ko, kurie nori specializuotis įtraukiant energiją taupančių sistemų bet kambaryje ar Pastato tipas ,

Be to, jie nori, kad būtų galima atlikti energijos vartojimo auditą ir sertifikavimą.

Tai leidžia susipažinti su antrosios pakopos magistro laipsnį subalansuotos architektūra ir energijos vartojimo efektyvumą (MASEE).

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Ispanų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
Dieninės
Locations
Ispanija - Barcelona, Catalonia
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Ispanija - Barcelona, Catalonia
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla