Baigiu aplinkos architektūros ir subalansuotos urbanistikos internete

laSalle Barcelona Postgraduate

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Baigiu aplinkos architektūros ir subalansuotos urbanistikos internete

laSalle Barcelona Postgraduate

magistrantas

The Laipsnis Aplinkos, Architektūros ir urbanistikos Sostenibletiene tarpdalykinis pobūdis. Jos tikslas yra mokyti specialistus rengiant ir įgyvendinant strateginius tvarumo kriterijus, siekiant pagerinti intervencinėms priemonėms teritorijoje ir architektūros ir urbanistikos. Problema ir pagarba aplinkai visada yra. Be to, naujausi technologiniai pasiekimai įtraukti į pastatus, būtina suprasti pastatų energinį naudingumą, šiuo metu reikalingi įrankiai, taip pat racionalus medžiagų ir išteklių mūsų žinioje yra svarbūs aspektai, į kuriuos reikia atsižvelgti naujų pastatų ir miestų planavimo dizaino.

Kalbant apie Masters tvaraus Architektūros ir energijos vartojimo efektyvumo, atrodo kaip 4. geriausia Ispanijoje sustainible pramonės plėtros ir aplinkos apsaugos vadybos pagal EdUniversal Reitingas.

Ką rengtis?

Tai universiteto idealiai tinka apmąstymams ir diskusijoms dėl dabartinės tvarumo kriterijus, kurie turi atlikti labai svarbu persikvalifikuoti prieš mūsų dalyvavimo galimų miestų, architektūros ir aplinkos dizaino pagrindų veiksmus.

Kam ji gali būti susiję?

  • techninių ir vyresnieji architektai ir inžinieriai
  • Specialistai, turintys patirties elektros ir oro kondicionierius, be kita ko, kurie nori mokyti aplinkos architektūros ir subalansuotos urbanistikos.
  • Specialistams, kurie nori, kad būtų galima integruoti energiją taupančių sistemų jokiame skyriuje ar pastate.

Išvesties profilis:

  • Profesionalai gali atlikti veiksmus, saulės šiluminės ir fotoelektriniai projektai ir veiksmingą oro kondicionavimo sistemos.
  • Specialistų, galinčių atlikti energijos vartojimo auditą ir sertifikavimą remiantis užsakytų privalomų standartų, kaip naują CTE. Tai leidžia susipažinti su antrosios pakopos magistro laipsnį subalansuotos architektūra ir energijos vartojimo efektyvumą (MASEE).
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Ispanų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
Dieninės
Locations
Ispanija - Barcelona, Catalonia
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Ispanija - Barcelona, Catalonia
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla