Mokslo bakalauras ugnies moksle

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Nuo nelaimingo atsitikimo iki pavojingų medžiagų išsiliejimo nelaimė gali streikuoti bet kuriuo metu. „Anna Maria College“ internetinis bakalauro laipsnis ugnies mokslų baigimo programoje suteikia ugniagesiams gyvybiškai svarbias žinias, kad jie galėtų užimti lyderio poziciją priešgaisrinės apsaugos ir susijusiose srityse.

Labai svarbu įgyti pažangių studijų ir mokymų, kad būtų galima veiksmingai ir veiksmingai užtikrinti apsaugą ir susidoroti su ekstremaliomis situacijomis. Su ugnies mokslo bakalauro laipsniu gausite tvirtą pagrindą techniniuose aspektuose, susijusiuose su gaisrų gesinimu, gaisro dinamika ir pavojingomis medžiagomis, ugdant profesinius ir valdymo įgūdžius. Jūs taip pat padidinsite savo supratimą apie teisinius klausimus, etiką, tarnybą ir psichologinį ekstremalių situacijų poveikį - visa tai gali suteikti jums įgūdžių ir žinių, reikalingų jūsų karjerai perkelti į kitą lygį.

Reikalavimai

Ugnies mokslų internetinis bakalauras priima studentus, kurie pelnė asocijuotojo laipsnį arba turi 60 perleidžiamųjų kreditų iš regioniškai akredituotos įstaigos. Pareiškėjai, turintys asocijuotą laipsnį arba baigę kursą kitoje nei ugnies mokslų disciplinoje, turi turėti „ProBoard“ / „IFSAC“ sertifikuotą gaisrininkų I / II sertifikatą.


Anna Maria College buvo pirmoji mokykla šalyje, kuriai buvo suteiktas ugnies ir avarinių tarnybų aukštojo mokslo (FESHE) pripažinimas.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Anna Maria College is a private, not-for-profit, Catholic liberal arts institution accredited by the New England Association of Schools and Colleges. Founded by the Sisters of Saint Anne in 1946, AMC' ... Skaityti daugiau

Anna Maria College is a private, not-for-profit, Catholic liberal arts institution accredited by the New England Association of Schools and Colleges. Founded by the Sisters of Saint Anne in 1946, AMC's programs integrate liberal education and professional preparation that reflect the respect for liberal arts and sciences education grounded in the traditions of the Sisters of Saint Anne—educational innovation, service to others, and access to quality education for all. Skaityti mažiau