Bachelor of Arts in Business Administration

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Jums nereikia pateikti TOEFL egzamino rezultatų, kad galėtumėte kreiptis į Universitetą ir būti priimtas.

Apžvalga

„CalSouthern“ verslo administravimo bakalauro (BBA) programa yra skirta suteikti jums žinių ir praktinių įgūdžių, reikalingų sėkmingam, konkurencingam ir technologiniu požiūriu verslo aplinkoje. Be gausaus verslo administravimo ir valdymo akademinio pagrindo, galite pasirinkti sutelkti savo studijas tam, kad sukurtumėte konkrečią kompetenciją konkrečioje srityje. Koncentracijos yra žmogiškųjų išteklių valdymo, vadovavimo, tarptautinio verslo, apskaitos, valdymo, verslumo ir rinkodaros srityse. Visi kursai yra mokomi kvalifikuotų pedagogų ir praktikuojančių verslo specialistų.

Programos trukmė

4 metai (visą darbo dieną)

Su maksimaliais pervedimo kreditais ir tuo pačiu metu vykdant kursus, besimokantieji gali užbaigti studijų programą tik 10 mėnesių. Arba besimokantieji gali pereiti prie laisvalaikio tempo ir užbaigti per šešerius ar daugiau metų.

Akademinė kompetencija ir įsipareigojimas Jūsų sėkmei: Pasirinkite „CalSouthern“, kad uždirbtumėte savo BBA laipsnį internetu

Yra priežastis, kodėl verslo administravimo bakalauras (BBA) yra viena iš populiariausių šalies studijų programų: jokia kita bakalauro studijų pakopa nesudaro visapusiškesnio išsilavinimo verslo karjerai. Su savo BBA laipsniu, jūs turėsite platų, iš esmės patikimą akademinį pagrindą verslo administravimo ar valdymo karjerai, bet kokio dydžio kompanijoje.

Be to, „CalSouthern“, atlikdami 15 semestro valandų pasirenkamų kursinių darbų, galite sutelkti savo studijas į konkrečią verslo discipliną, kuri jus domina. Pavyzdžiui, galite uždirbti BBA laipsnį su koncentracija apskaitos, verslumo, žmogiškųjų išteklių valdymo, tarptautinio verslo, vadovavimo, valdymo, rinkodaros ar technologijų srityje. Tokiu būdu galite sujungti stiprią pagrindinę verslo koncepciją turinčią pagrindinę mokymo programą su labiau specializuotu mokymu, kuris gali padėti jums pasiekti pagrindinę verslo sritį, kurią labiausiai domitės.

„CalSouthern“ internete

„CalSouthern“ fakulteto Mentoriai yra pripažinti instruktoriai ir verslo lyderiai. Jie nori pasidalinti savo žiniomis su jumis, nes jie padeda jums sėkmingai užbaigti BBA programą. Jie kartu su likusia „CalSouthern“ administracija ir darbuotojais yra čia už kiekvieną žingsnį, ir jie išmatuoja savo rezultatus pagal jūsų sėkmę. Prašome susipažinti su BBA programa ir naršyti fakultetų ir absolventų puslapiuose. Esame įsitikinę, kad jūs sutiksite su tvirtu ir nuolat atnaujinamu mokymo planu, fakultetais ir darbuotojais, o universiteto įsipareigojimas jūsų sėkmei siejasi su „CalSouthern“ puikiu pasirinkimu jūsų BBA studijų programai.

Rezultatai

Verslo administravimo programos programos studijų rezultatai yra:

Komunikacija

Parodykite gebėjimą bendrauti su kitais, naudodamiesi rašytine ir žodine komunikacija, kurios dėka suprantama ir suprantama organizacijoje.

Kritinis mąstymas

Taikyti kritinio mąstymo ir motyvavimo įgūdžius, kad būtų galima išskirti patikimumo, tikslumo ir išvadų, gautų iš pateiktų duomenų, patikimumo laipsnį analizuojant situacijas verslo aplinkoje.

Kultūrinis ir socialinis supratimas

Pripažinti socialinės ir kultūrinės įvairovės svarbą pasaulio bendruomenėse ir sukurti perspektyvą, pagrįstą užsienio verslo aplinkos ir kultūrų žiniomis.

Informacijos raštingumas

Nustatykite reikalingos informacijos pobūdį ir apimtį bei pademonstruokite gebėjimą efektyviai rasti, įvertinti ir naudoti ją šiuolaikinėse korporacinėse organizacijose.

Asmeninis tobulėjimas

Integruoti formalų akademinį mokymąsi su asmenine patirtimi, kad mokymasis būtų prasmingas, individualizuotas ir susijęs su asmeniniais ir profesiniais tikslais.

Kiekybinis motyvavimas

Parodykite gebėjimą naudoti analitinius įgūdžius, kad suprastumėte verslo situacijas ir priimtumėte gerai informuotus sprendimus.

Mokslinis argumentavimas

Parodyti tyrimo sistemą, kuri priklauso nuo empirinių įrodymų, siekiant sukurti integruotus sprendimus verslo rezultatams gerinti.

Etiniai, teisiniai ir profesiniai klausimai

Taikyti etikos ir teisinius principus verslo aplinkai ir įvertinti skirtingas etines perspektyvas.

Kursai

Žemiau rasite visus „CalSouthern“ verslo mokyklos siūlomus bakalauro studijų kursus. Atsižvelgiant į 15 semestro valandų pasirenkamuosius internetinius bakalauro kursus, galite sutelkti savo studijas į savo konkrečią dominančią sritį, uždirbdami verslo administravimo bakalauro laipsnį, kurio koncentracija yra valdymo, apskaitos, žmogiškųjų išteklių valdymo, rinkodaros, tarptautinio verslo ar baudžiamosios teisenos srityse. .Būtini pagrindiniai kursai

Žemutinio skyriaus kursai
 • UNIV 2000 universiteto sėkmė internete - 3 kreditai
 • ACT 2102 Apskaitos principai I - 3 kreditai
 • BUS 2300 Įvadas į verslą - 3 kreditai
 • BUS 2110 verslo etika - 3 kreditai
 • BUS 2301 verslo teisė - 3 kreditai
 • ECO 2300 makroekonomika - 3 kreditai
 • IB 2100 tarptautinis valdymas - 3 kreditai
 • MGT 2325 Verslo informacinės sistemos - 3 kreditai
 • MGT 2404 šiuolaikinis valdymas - 3 kreditai
Viršutinio skyriaus kursai
 • BUS 2413 verslo statistika - 3 kreditai
 • BUS 2414 verslo komunikacijos - 3 kreditai
 • ECO 2403 mikroekonomika - 3 kreditai
 • FIN 2404 Finansų pagrindai - 3 kreditai
 • MGT 2404 šiuolaikinis valdymas - 3 kreditai
 • MKT 2400 rinkodaros pagrindai - 3 kreditai
 • CAP 2400 Capstone projektas - 3 kreditai
Verslo pasirenkamieji kursai

Pradžia

Pradedant verslo administravimo bakalauras yra greitas ir paprastas procesas. Egzaminų egzaminų nėra, o kursai prasideda kas mėnesį per metus; galite pradėti savo programą, kai tik bus leista vykdyti tvarkaraštį. Tiesiog atlikite šiuos keturis veiksmus:

 • Užpildykite registracijos programą
 • Užpildykite ir pasirašykite patvirtinimo formą, patvirtinančią jūsų vidurinės mokyklos baigimą
 • Mokėkite 75 USD paraišką
 • Priėmus sutikimą pasirašykite pasirašymo sutartį

Kai bus gauta pasirašyta pasirašymo sutartis, su jumis susisieks jūsų akademinės pagalbos komanda, įskaitant akademinį patarėją ir studentų sėkmės patarėją. Jie patvirtins pirmosios kurso pradžios datą ir padės jums greitai, bet nuodugniai orientuotis, kuris suteiks jums visą informaciją, reikalingą norint pradėti. Ir jie bus už jus kiekvieną žingsnį, kad užtikrintumėte sėkmingą studijų programos užbaigimą.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

California Southern University is a regionally accredited, online university offering degrees in psychology, business, criminal justice and nursing at the associate, bachelor’s, master’s and doctoral ... Skaityti daugiau

California Southern University is a regionally accredited, online university offering degrees in psychology, business, criminal justice and nursing at the associate, bachelor’s, master’s and doctoral levels. Skaityti mažiau