Bakalauro žiniasklaidos informatika

Kaip sukurti ir įgyvendinti žmonių ir mašinų sąveiką? O su kuriomis sistemomis galime sukurti, apdoroti, saugoti ir platinti skaitmenines laikmenas? Tai yra klausimai, su kuriais susiduriate žiniasklaidos informatikos nuotolinio mokymosi srityje. Bakalauro studijų programos tikslas - išmokyti jus kompiuterių mokslo srityse, kurios yra svarbios interaktyvių programų, programų ir skaitmeninės žiniasklaidos paslaugų teikimui. Nesvarbu, ar neturite patirties žiniasklaidos informatikos srityje, ar norėtumėte išplėsti jau esamas technines ir metodines kompetencijas, susijusias su kompiuterių mokslu, skaitmeninėmis žiniasklaidos priemonėmis ir žiniasklaidos sistemomis: Baigę studijas galėsite pasitikėti IT ir taikomųjų programų kūrimo srityje.

Akredituotas laipsnis

Visos dabartinės IUBH programos yra akredituotos FIBAA (Tarptautinio verslo administravimo akreditacijos fondas).

Akreditacija išreiškiama tik tuo atveju, jei studijų programa atitinka visus kokybinius reikalavimus, susijusius su turiniu ir struktūra.

FIBAA yra tam tikras TÜV akademiniam švietimui, kuris tikrina bakalauro ir magistro programų kokybę akreditavimo tarybos vardu. Akreditacija atnaujinama kas penki (pirmoji akreditacija) arba septyni (pakartotinio akreditavimo) metai - tai mūsų mokymo kokybės garantija.

Ypatingos kokybės kursams FIBAA apdovanoja savo aukščiausios kokybės plombą. Šiam specialiam antspaudui jau buvo išduoti penki IUBH kursai. Taigi IUBH yra vienas iš pirmaujančių Vokietijos universitetų, turintis penkis ar daugiau premijų.

Jūsų ateities karjera žiniasklaidos kompiuterių moksle

Kaip apmokytas žiniasklaidos specialistas, galite pasitikėti IT ir taikomųjų programų kūrimo srityje. Atsižvelgiant į mūsų žiniasklaidos informatikos korespondencijos kursų techninę kryptį, galite pasirinkti iš daugybės profesionalių krypčių projektuojant ir projektuojant IT programas, priklausomai nuo jūsų individualių norų ir pageidavimų. Kvalifikuotų darbuotojų paklausa yra labai didelė, todėl darbo perspektyvos yra geros. Jei norite įgyti savo poziciją šioje srityje, turėtumėte ne tik turėti profesionalios patirties, bet ir įsipareigojimo, motyvacijos ir daug kūrybiškumo.

Kurso apžvalga

Kursas supažindina su profesinėmis metodologinėmis žiniomis ir turiniu, susijusiu su IT sistemų plėtra, interaktyvių IT programų koncepcija ir plėtra. Be to, jūs susidursite su skaitmeninių laikmenų apdorojimo ir platinimo formatais ir sistemomis bei spręsite didelių duomenų ir duomenų analizės temas.

Mūsų bakalauro studijų programa turi modulinę struktūrą, ty mokosi pagal dalykines sritis, kurios yra suskirstytos į vadinamuosius „modulius“. Šiuose moduliuose yra įvadinis kursas ir specializacijos kursas, kuris sistemingai pasiruošia užpildyti šį modulį. Moduliuose gausite kreditų už kiekvieną sėkmingą baigimą (Europos kreditų perkėlimo sistemą), kurioje dokumentuojami jūsų pasiekimai. Šie ECTS kreditai yra tarptautiniu mastu palyginami ir, žinoma, pripažįstami.

specializacija

Penktajame ir šeštame semestre pasirenkate dvi specializacijas, kurios sudaro 20 ECTS. Tam jūs pasirenkate bent vieną specializuotą specializaciją („privalomosios specializacijos“) programinės įrangos inžinerijos ir ne daugiau kaip vienos specializacijos ir šakos specializacijos srityje („specializacija rinkimuose“).

Kai kurios pavyzdinės rinkimų specializacijos yra:

  • E-mokymasis
  • Padidinta mišri ir virtuali realybė
  • Vartotojo patirtis
  • Mašininis mokymasis
  • IT saugumo
  • ...

studijų modeliai

Pritaikykite nuotolinį mokymąsi prie savo gyvenimo.

Jūs galite baigti bakalauro laipsnį tiek dieninio, tiek dviejų ne visą darbo dieną. Kalbant apie turinį, šie modeliai yra identiški, bet su ne visą darbo dieną atliktais variantais jūsų savaitinis mokymosi laikas sumažėja.

Ištęstinės studijos ypač tinka tiems, kurie jau turi didelį darbo krūvį arba nori sumažinti mėnesines išlaidas.

Dieninis

trukmė

Dieninės studijos metu galite pasirinkti maksimalų kursų skaičių per semestrą. Jei baigsite studijas nustatytu laiku, tyrimas pratęsiamas dar 18 mėnesių. Per šį laiką jūs galite nemokamai naudotis visais nuotolinio mokymosi pasiūlymais. Jei pastebėsite, kad turite mažiau laiko nei tikėtasi, galite pereiti į kitą laiko modelį, kurio trukmė - 3 mėnesiai iki mėnesio pabaigos.

darbo laiku

trukmė

Ištęstinės studijos sumažina mėnesio mokestį. Tuo pačiu metu taip pat mažėja kursų, kuriuos galite pasirinkti per semestrą, skaičius.

Jei negalėsite baigti laipsnio per nustatytą laiką, jūsų studijos bus pratęstos dar 18 mėnesių. Per šį laiką jūs galite nemokamai naudotis visais nuotolinio mokymosi pasiūlymais. Jei pastebėsite, kad turite daugiau laiko nei tikėtasi, galite pereiti į kitą laiko modelį, kurio trukmė - 3 mėnesiai iki mėnesio pabaigos.

Programa mokoma:
  • Vokiečių

Peržiūrėti 34 daugiau kursų IUBH Fernstudium »

Paskutinį kartą atnaujinta Gegužė 14, 2019
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Atvira registracija
Duration
36 - 72 mėnesių
Ištęstinės
Dieninės
Price
312 EUR
per mėnesį. Kainos skiriasi priklausomai nuo laiko modelio.
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date