Bakalauro komunikacijos dizainas

Ar plakatas, žurnalas, svetainė, programa ar parodų stendas: Bendravimas vyksta visur šiandien ir bet kuriuo metu. Ryšių projektuotojai turi atlikti sudėtingą informaciją ir pranešimus, kurie yra perkeliami per šiuos skirtingus kanalus, suprantamus žiūrovui. Jų tikslai skiriasi priklausomai nuo projekto: Pavyzdžiui, jie gali optimizuoti produkto reklamos poveikį arba užtikrinti, kad įmonė galėtų nuosekliai ir nuosekliai parodyti savo unikalumą per savo įmonės dizainą.

Siekiant sėkmingai tai įgyvendinti mūsų skaitmeniniame pasaulyje, komunikacijos dizaineriai turi turėti ne tik daug žinių, bet ir žinias tokiose srityse, kaip interneto dizainas, įvairių žiniasklaidos priemonių strategijos arba mobiliosios programos.

Nuotolinio mokymosi komunikacijos dizainas suteikia jums reikalingas žinias visose atitinkamose vizualinės komunikacijos srityse - spaudoje, internete, mobiliajame telefone, vaizdo įraše, infografijoje, erdvėje ir pristatyme.

Ypatingas bruožas: kiekvieną semestrą įgyvendinate savo projektavimo projektus ir palaipsniui užpildykite savo asmeninį portfelį. Puikiai tinka jūsų paraiškoms po baigimo.

Akredituotas laipsnis

Visos dabartinės IUBH programos yra akredituotos FIBAA (Tarptautinio verslo administravimo akreditacijos fondas).

Akreditacija išreiškiama tik tuo atveju, jei studijų programa atitinka visus kokybinius reikalavimus, susijusius su turiniu ir struktūra.

FIBAA yra tam tikras TÜV akademiniam švietimui, kuris tikrina bakalauro ir magistro programų kokybę akreditavimo tarybos vardu. Akreditacija atnaujinama kas penki (pirmoji akreditacija) arba septyni (pakartotinio akreditavimo) metai - tai mūsų mokymo kokybės garantija.

Ypatingos kokybės kursams FIBAA apdovanoja savo aukščiausios kokybės plombą. Šiam specialiam antspaudui jau buvo išduoti penki IUBH kursai. Taigi IUBH yra vienas iš pirmaujančių Vokietijos universitetų, turintis penkis ar daugiau premijų.

Jūsų būsimas karjeros komunikacijos dizainas

Ryšių projektuotojai gali dirbti reklamos ir žiniasklaidos agentūrose, dizaino biuruose, žiniasklaidos pramonėje, redakcijos skyriuose ir leidėjams, taip pat įmonių ir įstaigų projektavimo skyriuose. Tolesnės darbo perspektyvos yra šuolis į savarankišką darbą arba laisvas dalyvavimas agentūrose.

Norint įgyti savo poziciją šioje srityje, turėtumėte ne tik būti kūrybingi, bet ir turėti techninį ryšį, orientuoti į sprendimus ir turėti aukšto lygio komunikacijos ir konsultavimo kompetenciją. Kadangi jūsų, kaip komunikacijos dizainerio, darbas yra ne tik grynas užsakymų vykdymas. Taip pat patarsite savo klientus ir sukuriate atitinkamas koncepcijas.

Kurso apžvalga

Nuotolinio mokymosi komunikacijos dizaino srityje mes konkrečiai skatiname savo kūrybinius, meninius-kūrybinius, konceptualius ir metodinius įgūdžius. Ypatingą dėmesį skiriame į taikymą orientuotiems įgūdžiams, teorinėms žinioms ir praktinių įgūdžių ugdymui.

Mūsų bakalauro studijų programa turi modulinę struktūrą, ty mokosi pagal dalykines sritis, kurios yra suskirstytos į vadinamuosius „modulius“. Šiuose moduliuose yra įvadinis kursas ir specializacijos kursas, kuris sistemingai pasiruošia užpildyti šį modulį. Moduliuose gausite kreditų už kiekvieną sėkmingą baigimą (Europos kreditų perkėlimo sistemą), kurioje dokumentuojami jūsų pasiekimai. Šie ECTS kreditai yra tarptautiniu mastu palyginami ir, žinoma, pripažįstami.

specializacija

Šeštajame nuotolinio mokymosi semestre pasirenkate dvi specializacijas 20 ECTS. Tam pasirenkate bent vieną specializuotą specializaciją („privalomosios specializacijos“) komunikacijos projektavimo srityje ir daugiausia vieną specializaciją ir sektorių specializaciją („specializacija rinkimuose“).

Kai kurios pavyzdinės rinkimų specializacijos yra:

  • Internetinė ir socialinės žiniasklaidos rinkodara
  • Vartotojo patirtis
  • renginys valdymas
  • Išplėstinė, mišri ir virtuali realybė
  • Verslo konsultacijos
  • ...

studijų modeliai

Pritaikykite nuotolinį mokymąsi prie savo gyvenimo.

Jūs galite baigti bakalauro laipsnį tiek dieninio, tiek dviejų ne visą darbo dieną. Kalbant apie turinį, šie modeliai yra identiški, bet su ne visą darbo dieną atliktais variantais jūsų savaitinis mokymosi laikas sumažėja.

Ištęstinės studijos ypač tinka tiems, kurie jau turi didelį darbo krūvį arba nori sumažinti mėnesines išlaidas.

Dieninis

trukmė

Dieninės studijos metu galite pasirinkti maksimalų kursų skaičių per semestrą. Jei baigsite studijas nustatytu laiku, tyrimas pratęsiamas dar 18 mėnesių. Per šį laiką jūs galite nemokamai naudotis visais nuotolinio mokymosi pasiūlymais. Jei pastebėsite, kad turite mažiau laiko nei tikėtasi, galite pereiti į kitą laiko modelį, kurio trukmė - 3 mėnesiai iki mėnesio pabaigos.

darbo laiku

trukmė

Ištęstinės studijos sumažina mėnesio mokestį. Tuo pačiu metu taip pat mažėja kursų, kuriuos galite pasirinkti per semestrą, skaičius.

Jei negalėsite baigti laipsnio per nustatytą laiką, jūsų studijos bus pratęstos dar 18 mėnesių. Per šį laiką jūs galite nemokamai naudotis visais nuotolinio mokymosi pasiūlymais. Jei pastebėsite, kad turite daugiau laiko nei tikėtasi, galite pereiti į kitą laiko modelį, kurio trukmė - 3 mėnesiai iki mėnesio pabaigos.

Programa mokoma:
  • Vokiečių

Peržiūrėti 34 daugiau kursų IUBH Fernstudium »

Paskutinį kartą atnaujinta Gegužė 14, 2019
Šis kursas yra Internetinės
Duration
36 - 72 mėnesių
Ištęstinės
Dieninės
Price
312 EUR
per mėnesį. Kainos skiriasi priklausomai nuo laiko modelio.
Pagal vietas
Pagal datą