Sporto ekonomikos bakalauras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Sporto pramonė sparčiai auga: didelė svarba tenka didelei fitneso pasiūlos paklausai ir sparčiai augančioms fitneso rinkoms, pvz., Sveikatai ir mitybai. Kaip ir dauguma ekonomikos sektorių, fitneso pramonę šiuo metu stipriai veikia didėjantis skaitmeninimas, o įmonės ir darbuotojai susiduria su įdomiomis ir sudėtingomis užduotimis, pavyzdžiui, mokymu virtualioje realybėje.

Ar esate pasirengęs revoliucionuoti fitneso pasaulį? Mes teikiame subalansuotą naujausių mokslo žinių ir daug pramonės žinių turinčią programą mūsų nuotolinio kūno rengybos ekonomikos srityje.

Mūsų bakalauro programa „Fitneso ekonomika“ rengia būsimą karjerą šioje įdomioje pramonės šakoje, subalansuotą bendrų verslo turinio ir kompetencijos derinį tinkamumo, rinkodaros, pardavimo, teisinių ir žmogiškųjų išteklių srityse.

studijų laikotarpį

 • Standartinis studijų laikotarpis: 36 mėnesiai
 • Galimi skirtingi laiko modeliai
 • Studijų pradžia įmanoma bet kuriuo metu
priėmimas
(Techninė) Abitur arba su dalyku susijusi stojimo kvalifikacija
Be „Abitur“:
 • Meistro pažymėjimas arba pažengusiųjų kvalifikacija
 • Bent jau dvejų metų profesinis mokymas, po kurio ne trumpesnė kaip 3 metų profesinė patirtis (visą darbo dieną)
akreditavimas
AR sandariklis, ZFU (patvirtinimo numeris: 1104219)

Kurso apžvalga

Nuotolinis kūno rengybos ekonomikos kursas pirmiausia moko mokslo pagrindų, specialių metodinių žinių ir integruotų dalykų. Be kūno rengybos vadybos ir fitneso rinkų pagrindų, mes suteikiame jums išsamių žinių renginių organizavimo, treniruočių ir mitybos pagrindų bei praktinės franšizės srityse. Visų semestrų rinkodaros, personalo valdymo ir skaitmeninimo temos yra ypač aktualios. Penktą ir šeštą semestrus taip pat turite galimybę rinktis iš viso tris pasirenkamuosius kursus.
Mūsų bakalauro programa yra modulinė, tai reiškia, kad jūs mokotės naudodami dalyko sritis, kurios yra suskirstytos į vadinamuosius „modulius“. Šiuose moduliuose kartais yra įvadinis ir giluminis kursai, kurie sistemingai paruošia jus šio modulio baigimui. Už kiekvieną sėkmingai atliktą modulį gausite ECTS taškus (Europos kreditų perkėlimo sistema), patvirtinančius jūsų pasirodymą. Šie ECTS taškai yra palyginami tarptautiniu mastu ir, žinoma, pripažinti.

specializacija

Penktą ir šeštą semestrus jūs pasirenkate tris savo specializacijas, kurių apimtis siekia 30 ECTS. Norėdami tai padaryti, pasirenkate bent vieną specializaciją („privalomas specializacijas“) kūno rengybos ekonomikos srityje ir ne daugiau kaip dvi funkcines ir šakines specializacijas („specializacija rinkimuose“).
Kai kurios pavyzdinės specializacijos yra:

 • Sportas valdymas
 • Sporto žiniasklaidos valdymas
 • Išplėstinė lyderystė
 • rinkos psichologija
 • Žmogiškųjų išteklių specializacija
 • Socialinės žiniasklaidos rinkodara II

Akredituotas laipsnis

Visi dabartiniai IUBH kursai yra akredituoti FIBAA (Tarptautinio verslo administravimo akreditacijos fondas).
Akreditacija suteikiama tik tuo atveju, jei studijų programos turinys ir struktūra atitinka visus kokybės reikalavimus.

FIBAA yra tam tikras akademinio išsilavinimo TÜV, kuris akreditavimo tarybos vardu tikrina bakalauro ir magistro kursų kokybę. Akreditacija atnaujinama kas penkerius (pirmoji akreditacija) arba septynerius (pakartotinė akreditacija) metai - tai yra mūsų mokymo kokybės garantija.
FIBAA apdovanoja savo aukščiausios kokybės antspaudu už išskirtinės kokybės kursus. Penki IUBH kursai jau buvo apdovanoti šiuo specialiu antspaudu. IUBH yra vienas iš pirmaujančių universitetų Vokietijoje, turintis penkis ar daugiau aukščiausios kokybės antspaudų.

Jūsų ateities karjeros fitneso ekonomika

Baigę mūsų kūno rengybos ekonomikos studijų programą, jūs galite padėti formuoti esminius pokyčius ir prisiimti valdymo užduotis įvairiose fitneso, sporto, gyvenimo būdo, mados, sveikatos, sveikatingumo, mitybos ir kt. Augimo rinkose. Jūsų specifinės užduotys apima naujos mokymo įrangos įsigijimą ir klientų įsigijimą tinkamomis reklamos priemonėmis.
Norėdami tai padaryti, turite atidžiai stebėti kūno rengybos rinką, kad galėtumėte greitai reaguoti į naujas tendencijas ir atsižvelgti į klientų prašymus. Jūs taip pat optimizuojate organizaciją, rūpinatės personalo ir rinkodaros reikalais bei kuriate profesionalią pardavimo sistemą. Mūsų nuotolinio kūno rengybos ekonomikos bakalauras optimaliai paruošia jūsų profesinei ateičiai.

Paskutinį kartą atnaujinta May 2020

Apie mokyklą

Mit unserem IUBH Fernstudium bieten wir Studierenden die Möglichkeit, sich flexibel und praxisorientiert auf ihren Karrierestart vorzubereiten.

Mit unserem IUBH Fernstudium bieten wir Studierenden die Möglichkeit, sich flexibel und praxisorientiert auf ihren Karrierestart vorzubereiten. Skaityti mažiau