Read the Official Description

Stiprinti savo vadovavimo ir karjeros galimybes su lankosi Dailės bakalauras Vadybos iš benediktinų universiteto. Šis internetinis bakalauro studijų programa Vadybos yra idealus verslo specialistams, kurie nori iš anksto į vadovaujančias funkcijas. Internete laipsnis programa suteikia jums daugiau suprasdamos verslo valdymo ir operacijų, siekiant padėti jums tapti labiau veiksminga vadybininkas.

Mokymo tyrinėja pagrindinius verslo funkcijas, įskaitant:

  • Apskaita - Verslo statistika - Projektų valdymo - Žmogiškieji ištekliai - Rinkodara - Operacijų valdymas

Du Unikalus Valdymo Koncentracijos Laisvi

Kaip programoje studentas, turėsite galimybę pasirinkti iš dviejų koncentracijų - Rinkodara ir žmogiškųjų išteklių valdymas. Jūs tada ištirti šiuos gyvybiškai svarbių išsamiau ir įgyti vertingos patirties, kuri gali nustatyti jus nuo jūsų kolegų rinkoje.

Kodėl verta rinktis benediktinų internete?

  • Iki užsidirbti savo bakalauro menų vadybos internete benediktinų, gausite visas išmokas, kad benediktinų siūlo su savo turtinga istorija, apimanti daugiau nei 127 metų akademinės kompetencijos - Užbaigti savo kursinių pagal savo grafiką per mūsų interaktyvią interneto formato - Uždirbkite patį gerbiamą pažymėjimus, kaip studentai tradicinėje universiteto programos - Gaukite pagalbos iš savo asmeninės dieninių patarėjas, kai jums reikia - Remiantis jūsų užsienio stenograma vertinimo, jums gali būti suteikta galimybė gauti kreditą už kai kuriuos kursus ėmėtės ne kitos institucijos.

Priėmimo sąlygos

  • Studentai privalo turėti privalo turėti išsilavinimą, kuris yra pripažinta lygiaverte iš aukštosios mokyklos diplomą (raudonas) - Studentai turi būti 22 metų amžiaus arba vyresnis būti priimami.
  • Tarptautiniai studentai privalo baigti vertinimą švietimo pažymėjimus Vertintojų (EEK), ar švietimo perspektyvos įvertinti ankstesnį mokymąsi kitose šalyse, nes ji lygina su JAV švietimo.
  • Visi tarptautiniai studentai turi įrodyti jie susitiko su anglų kalbos reikalavimus, studijų programą, į kurią jie kreipiasi. Studentai kreipiasi į studijų programas, turi atitikti šiuos reikalavimus: TOEFL Paper testas: 550; TOEFL interneto testas: 78; IELTS egzaminas: 6.0

Kodėl Benediktinų naršo?

Negalima vizos reikalavimai: Benediktinų siūlo interneto programas leidžia jums uždirbti United States išsilavinimą komfortą savo namuose.

Gerbiama Laipsnis: Mūsų lankosi studentai uždirbti tą patį gerbiamą laipsnį, kaip studentų, kurie lanko miesteliu.

Akredituotas: Benediktinų universiteto regioniniu akredituotos aukštojo mokslo Komisija Šiaurės Vidurio asociacija kolegijų ir mokyklų (NMA) ir Visuomenės sveikatos programos magistras yra akredituota pagal Švietimo Tarybos Visuomenės sveikatos (Ceph).

Atpažinai: Pavadinta sparčiausiai auganti universiteto Jungtinėse Amerikos Valstijose Aukštojo mokslo kronika ir pateko tarp Amerikos viršų kolegijose "Forbes" žurnalas

Įperkamos: Benediktinų universiteto naršo siūlo prieinamą mokslą ir stipendijų galimybes.

Mažos klasės dydis: Benediktinų universiteto naršo magistro laipsnius siūlome mažos klasės dydžių ir asmeninį dėmesį tikėtis iš aukščiausios klasės, privataus universiteto.

Patogumas: Prisijunkite savo kursinių bet per patogus, internetinius kursus remiamų nuostabus 24x7 techninė pagalba.

Labai Interaktyvus: Bendrauti visiškai su savo profesorių ir kitų studentų mūsų unikali virtualios klasės aplinkoje.

Globalus Tinklas: Mes turime studentus ir absolventus iš visų 50 valstybių ir daugiau kaip 17 šalių

Program taught in:
Anglų

See 6 more programs offered by Benedictine University »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Open Enrollment
Duration
Susisiekti su mokykla
Ištęstinės
Dieninės
By locations
By date
Start Date
Open Enrollment
Application deadline
Start Date
Open Enrollment
Application deadline