Pradžios data, kad tiktų jums! STUDIJŲ ONLINE, 100 taškų. JK TIK PAVELDAS laipsnį. 26 metų patirtis.

NDIF kartu su Stafordšyro universiteto siūlo išties lankstieji interneto laipsnių, todėl galite "užsidirbti, o jūs mokytis." Kreiptis tiesiogiai - ne UCAS, pradėti su 100 taškų. NEMOKAMAI CAD programinė įranga, NEMOKAMAI BIID Narystė, NUS kortele ir neribotas mokytojas kontaktas. Dirbti ir įgyti praktinės patirties kartu su jūsų laipsnį.

Nacionalinėje dizaino akademija elgiamės visus mūsų studentus asmenims. NDIF neturi sąlygų ar semestrus. Studentai gali pasirinkti savo pradžios datą ir mokytis savo tempu - ne kitų studentų tempą. Tuo NDIF kiekvienas studentas turi savo, individualų studijų planą.

Tuo NDIF turime unikalią ir lanksčiai "dvigubo laipsnio" maršrutą siekti BA (Hons) žiūr mūsų svetainėje visą informaciją Studentų paskolos yra prieinami visiems NDIF laipsnių. Yra puikios karjeros perspektyvos kaip laisvai samdomas paveldo interjero dizaineris ar darbo per Design praktikos ar net National Trust ar panašią paveldo organizacija. Arba NDIF siūlome garantuotą o kelias į mūsų interneto magistro laipsnis, MA Interjero dizainas. Norėdami gauti daugiau informacijos apsilankykite mūsų svetainėje.

Be unikalaus paveldo sektoriuje Interjero dizainas, absolventai turi ne tik puikaus dizaino įgūdžių, bet ir išsamių žinių apie dizaino istoriją. Kaip tik paveldo Interjero dizainas laipsnį Jungtinėje Karalystėje, NDA Šio kurso absolventai turi didelę paklausą. glaudžiai bendradarbiauja su projektavimo pramonės ir tarptautinių projektavimo institutuose, NDIF sukūrė šį paveldą laipsnį specialiai siekiant patenkinti jų reikalavimus. Tai unikali galimybė suderinti savo meilę istorijos su kūrybinio projektavimo įgūdžių.

BA (Hons) paveldo Interjero dizainas laipsnis paleisti Nacionalinės dizaino akademijos studentams siūlo puikią galimybę studijuoti interjero dizaino pasaulyje, ypatingą dėmesį skiriant kultūros paveldo stiliaus.

BA (Hons) Paveldo Interjero dizaino moduliai:

Mokslinių tyrimų įgūdžių ir istorija dizaino erdvės planavimo Design istoriniame kontekste tradicinės Design Techniques dizainas išvardytų pastatų paveldo sienų, grindų ir langų gydymo Profesinė praktika Komercinės paveldo projektas paveldo konversijos tyrimų projektas nepriklausomą tyrimą turi būti deramasi su savo asmens globėjas

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 7 daugiau kursų National Design Academy »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Rgs. 2019
Duration
3 - 5 metų
Ištęstinės
Price
4,500 GBP
Mokėjimai gali būti atliekami dalimis
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date