JK pirmasis ONLINE BA (Hons) MAŽMENINĖ dizaino specialybę. START savo kurso, kai tai atitinka Jūs - ne Universiteto! Kreiptis tiesiogiai, 100 taškų.

NDIF kartu su Stafordšyro universiteto siūlo išties lankstieji interneto laipsnių, todėl galite "užsidirbti, o jūs mokytis." Kreiptis tiesiogiai - ne UCAS, pradėti su 100 taškų. NEMOKAMAI CAD programinė įranga, NEMOKAMAI BIID Narystė, NUS kortele ir neribotas mokytojas kontaktas. Dirbti ir įgyti praktinės patirties kartu su jūsų laipsnį.

Nacionalinėje dizaino akademija elgiamės visus mūsų studentus asmenims. NDIF neturi sąlygų ar semestrus. Studentai gali pasirinkti savo pradžios datą ir mokytis savo tempu - ne kitų studentų tempą. Tuo NDIF kiekvienas studentas turi savo, individualų studijų planą.

Tuo NDIF turime unikalią ir lanksčiai "dvigubo laipsnio" maršrutą siekti BA (Hons) žiūr mūsų svetainėje visą informaciją Studentų paskolos yra prieinami visiems NDIF laipsnių. Yra puikios karjeros perspektyvos kaip laisvai samdomas interjero dizaineris ar per projektavimo praktikoje. Arba NDIF siūlome garantuotą o kelias į mūsų interneto magistro laipsnis, MA Interjero dizainas. Norėdami gauti daugiau informacijos apsilankykite mūsų svetainėje.

Be didžiulio pasaulio pramonės Mažmeninės interjero dizainas, absolventai turi ne tik interjero projektavimo įgūdžius, kurių reikalauja geriausių dizaino įmonėms, bet tvirtomis žiniomis apie prekės ženklo, vaizdo prekiavimo ir klientų patirtį. glaudžiai bendradarbiauja su pramonės ir oficialių tarptautinių projektavimo institutuose, NDIF sukūrė tai Mažmeninė Interjero laipsnis specialiai siekiant patenkinti jų reikalavimus. Ne tik NDA absolventai būti kvalifikuotas interjero dizaineriai su praktine patirtimi, jie taip pat puikiai žino komercinių reikalavimų mažmeninės prekybos pramonei. Kadangi šis novatoriškas laipsnis yra unikalus Jungtinėje Karalystėje, absolventai šis laipsnis yra labai prašoma po. Jei jaunieji interjero dizaineris, kuris mėgsta apsipirkti tai yra už jus laipsnis!

BA (Hons) Mažmeninė Interjero dizainas moduliai Tyrimai ir kontekstualizavimasis mažmeninės prekybos pramonei erdvės planavimo klientų patirtį Branding Visual Communication & prekiavimo tvaraus dizaino ir technologijų Profesinė praktika komercinei mažmeninei dizaino projektą pasirinkimas parodų dizaino ar mažmenine dizaino platesniame kontekste Mažmeninė mokslinių tyrimų projekto Nepriklausomos tyrimas, kuris bus deramasi su savo asmens globėjas į interesų srityje jums

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 7 daugiau kursų National Design Academy »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Rgs. 2019
Duration
3 - 4 metų
Ištęstinės
Price
4,500 GBP
Mokėjimai gali būti atliekami dalimis
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date