Oficialus aprašymas

scdd03

Dailės bakalauras Komunikacijos

Į Bendravimas BA San Diego krikščioniškojo yra sukurta siekiant suteikti studentams išsamių žinių apie žmonių bendravimo pobūdį. Nagrinėjant poveikis bendravimo lokiai Kultūros, interneto Bendravimas laipsnį SDC rengia absolventus profesijų įvairovę. Šis laipsnis programa yra siūloma internete, miesteliu ar hibridinių formatu.

SDC anketa Online Laipsnis Komunikacijos rengia studentus prisiimti lyderio pozicijas viduje atitinkamos jų organizacijos. Kursų aukos tarpdisciplininio pobūdžio, ir parengia iš humanitarinių, socialinių mokslų, ir dailės.

Studentai šią programą, turės galimybę įgyti įdomių ir informatyvių kursus, pavyzdžiui, transliuojami žurnalistikos (COM 435), kuri yra įvadas į transliuojami žurnalistikos srityje, įskaitant radiją, televiziją, ir interneto kūrinius. Studentai įgis praktinės patirties per rašymo ir įrašymo interviu, naratyvai ir naujienas.

Daugiau informacijos apie mūsų ryšių laipsnį San Diegas, ir kodėl San Diegas Christian College gali būti puikus pasirinkimas, užpildykite formą esančią šiame puslapyje!

Komunikacijos karjeros galimybes

  • Ryšiai su visuomene
  • Redakcijos direktorius
  • Gamintojas stratego
  • media direktorius
  • VP Komunikacijos

Atsiliepimai

"Su klasių susitikime vakare ir tik kartą per savaitę, aš pradėjau matyti mano svajonė ateina į gyvenimą" ~ Kim Swadley

"Tai yra sdcc grožį. Kaip suaugusio mokinio suaugusiųjų profesinių studijų programos jūs sužinosite tinka, realaus pasaulio pažinimas mokė iš Biblijos perspektyvą Dievų profesoriai. "~ Frankas Wilbourn

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 7 daugiau kursų San Diego Christian College »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Atvira registracija
Duration
4 metų
Price
- 439 $ Kaina už kredito
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date