Pasirinkti savo pradžios data! 100 taškų. JK TIK INTERNETE DIZAINAS lauko gyvenimo laipsnį. 26 metų patirtis, NE UCAS.

Dizainas Lauko Gyvenimas yra galutinis metų BA (Hons) "papildymo" laipsnį. Studentai paprastai studijuoti fondas laipsnį Interjero dizainas ir tada turėti garantuotą o kelias į BA (Hons) Dizainas Lauko Gyvenimas.

NDIF kartu su Stafordšyro universiteto siūlo išties lankstieji interneto laipsnių, todėl galite "užsidirbti, o jūs mokytis." Kreiptis tiesiogiai - ne UCAS, pradėti su 100 taškų. NEMOKAMAI CAD programinė įranga, NEMOKAMAI BIID Narystė, NUS kortele ir neribotas mokytojas kontaktas. Dirbti ir įgyti praktinės patirties kartu su jūsų laipsnį.

Nacionalinėje dizaino akademija elgiamės visus mūsų studentus asmenims. NDIF neturi sąlygų ar semestrus. Studentai gali pasirinkti savo pradžios datą ir mokytis savo tempu - ne kitų studentų tempą. Tuo NDIF kiekvienas studentas turi savo, individualų studijų planą.

Tuo NDIF turime unikalią ir lanksčiai "dvigubo laipsnio" maršrutą siekti BA (Hons) žiūr mūsų svetainėje visą informaciją Studentų paskolos yra prieinami visiems NDIF laipsnių. Yra puikios karjeros perspektyvos kaip laisvai samdomas interjero dizaineris ar per projektavimo praktikoje. Arba NDIF siūlome garantuotą o kelias į mūsų interneto magistro laipsnis, MA Interjero dizainas. Norėdami gauti daugiau informacijos apsilankykite mūsų svetainėje.

Šis naujoviškas laipsnis yra vienintelis tokio pobūdžio Jungtinėje Karalystėje. Dizainas Lauko Gyvenimas yra sąvoka, šlavimas iš JAV - kur lauko dizainas greitai tampa orlaivio vidaus pratęsimo. Su lauko šildytuvai, nuostabus lauko baldais ir noras ne išplėsti mūsų gyvenimo, ši tendencija pasiekė JK. Šis laipsnis leidžia jums naudoti savo interjero projektavimo įgūdžius ir pridėti augalai ir apželdinimas kurti ir projektuoti papildomą kambarį lauke!

Absolventų šią laipsnį turės komercinių įgūdžių reikalavo viršų, pasaulinių dizaino kompanijų. glaudžiai bendradarbiauja su pramonės ir oficialių tarptautinių projektavimo institutuose, NDIF sukūrė šį dizainą už lauko gyvenimo lygį specialiai siekiant patenkinti jų reikalavimus. Ne tik NDA absolventai būti kvalifikuotas interjero dizaineriai su praktine patirtimi, jie taip pat galės teikti klientams papildomą dimensiją į jų dizainą. Šie unikalūs įgūdžiai dabar labai prašoma po visą dizaino pramonė.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 7 daugiau kursų National Design Academy »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Rgs. 2019
Duration
3 - 4 metų
Ištęstinės
Price
4,500 GBP
Mokėjimai gali būti atliekami dalimis
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date