Ba dizainas lauko gyvenimo

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Pasirinkti savo pradžios data! 100 taškų. JK TIK INTERNETE DIZAINAS lauko gyvenimo laipsnį. 26 metų patirtis, NE UCAS.

Dizainas Lauko Gyvenimas yra galutinis metų BA (Hons) "papildymo" laipsnį. Studentai paprastai studijuoti fondas laipsnį Interjero dizainas ir tada turėti garantuotą o kelias į BA (Hons) Dizainas Lauko Gyvenimas.

NDIF kartu su Stafordšyro universiteto siūlo išties lankstieji interneto laipsnių, todėl galite "užsidirbti, o jūs mokytis." Kreiptis tiesiogiai - ne UCAS, pradėti su 100 taškų. NEMOKAMAI CAD programinė įranga, NEMOKAMAI BIID Narystė, NUS kortele ir neribotas mokytojas kontaktas. Dirbti ir įgyti praktinės patirties kartu su jūsų laipsnį.

Nacionalinėje dizaino akademija elgiamės visus mūsų studentus asmenims. NDIF neturi sąlygų ar semestrus. Studentai gali pasirinkti savo pradžios datą ir mokytis savo tempu - ne kitų studentų tempą. Tuo NDIF kiekvienas studentas turi savo, individualų studijų planą.

Tuo NDIF turime unikalią ir lanksčiai "dvigubo laipsnio" maršrutą siekti BA (Hons) žiūr mūsų svetainėje visą informaciją Studentų paskolos yra prieinami visiems NDIF laipsnių. Yra puikios karjeros perspektyvos kaip laisvai samdomas interjero dizaineris ar per projektavimo praktikoje. Arba NDIF siūlome garantuotą o kelias į mūsų interneto magistro laipsnis, MA Interjero dizainas. Norėdami gauti daugiau informacijos apsilankykite mūsų svetainėje.

Šis naujoviškas laipsnis yra vienintelis tokio pobūdžio Jungtinėje Karalystėje. Dizainas Lauko Gyvenimas yra sąvoka, šlavimas iš JAV - kur lauko dizainas greitai tampa orlaivio vidaus pratęsimo. Su lauko šildytuvai, nuostabus lauko baldais ir noras ne išplėsti mūsų gyvenimo, ši tendencija pasiekė JK. Šis laipsnis leidžia jums naudoti savo interjero projektavimo įgūdžius ir pridėti augalai ir apželdinimas kurti ir projektuoti papildomą kambarį lauke!

Absolventų šią laipsnį turės komercinių įgūdžių reikalavo viršų, pasaulinių dizaino kompanijų. glaudžiai bendradarbiauja su pramonės ir oficialių tarptautinių projektavimo institutuose, NDIF sukūrė šį dizainą už lauko gyvenimo lygį specialiai siekiant patenkinti jų reikalavimus. Ne tik NDA absolventai būti kvalifikuotas interjero dizaineriai su praktine patirtimi, jie taip pat galės teikti klientams papildomą dimensiją į jų dizainą. Šie unikalūs įgūdžiai dabar labai prašoma po visą dizaino pramonė.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2017

Apie mokyklą

The National Design Academy has been teaching Interior Design for over 26 years. We are experts in online learning. Specialised in part-time interior design courses, we deliver high quality, industry- ... Skaityti daugiau

The National Design Academy has been teaching Interior Design for over 26 years. We are experts in online learning. Specialised in part-time interior design courses, we deliver high quality, industry-recognised, accredited courses from diploma to post-graduate level through flexible, online, distance learning. With an alumni of over 30,000 students in 80 countries. NDA graduates are highly sought after, and prized for their confidence, skills and commercial awareness. Skaityti mažiau