Ba anglų kalba ir literatūra - nuotolinis mokymasis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

 • Trukmė (metais): 4
 • Suteikiama kvalifikacija: Lietuvių kalba ir literatūra (BA, 4 metai)
 • Kvalifikacijos lygmuo: 1. ciklas (bakalauro laipsnis)
 • Instrukcijos kalba: anglų
 • Studijų forma: Nuotolinis mokymas
 • Minimalūs ECTS kreditai: 240

Programos profilis

Anglų kalbos ir literatūros bakalauro studijų programa siekiama suteikti sėkmingiems studentams išsamias žinias ir įgūdžius, reikalingus tokiam dvigubam pagrindui, ir padėti jiems įgyti specializaciją lingvistikos ir TEFL (anglų kalbos kaip užsienio kalbos mokymas) arba literatūros. Todėl programa daugiausia dėmesio skiriama trims pagrindinėms sritims: a) kalbotyra, siūlant išsamų bendros kalbos ir ypač anglų kalbų studijos, b) TEFL, siūlant TEFL teorinius ir praktinius kursus, leidžiančius studentams siekti karjeros anglų kalbos mokymuisi ir c) anglų literatūra, apimdama puikius autorius ir klausimus nuo 1580 m. iki šių dienų ir siūlydama išsamų visų žanrų tyrimą: poeziją, dramą ir prozą.

Be to, žinių ir įgūdžių, būdingą anglų kalbos ir literatūros srityse, programa taip pat siekiama išmokyti studentus su įgūdžių, reikalingų atlikti savarankišką mokymąsi, daryti nepriklausomus mokslinius tyrimus, naudotis technologijomis tinkamais ir veiksmingais būdais.

Literatūros komponento kursai yra skirti studentui pateikti anglų literatūros raidos nuo ankstyvojo moderniojo laikotarpio iki šiandien apžvalgą. Per šią chronologinę programą programa supažindina studentus su daugeliu pagrindinių figūrų ir judėjimų per anglų literatūrą ir socialinėmis bei istorinėmis sąlygomis, kuriomis buvo sukurtos literatūros kūriniai.

Studentai supažindinami su kritinių ir teorinių tekstų ir debatų, kurie supa pirminius tekstus kursus, taip leidžiant patalpinti savo aiškinimus per tinkamą akademinės kontekste ir suprasti, į kritinio mąstymo aplinkinių tekstą ir per kritinė teorija apskritai pokyčius. Tai pasiekiama per šiuos reikalingus ir koncentracijos literatūros kursai: Įvadas fantastika, Įvadas į dramos, supažindinimas su poezija, Šekspyro, dvidešimtojo amžiaus Amerikos literatūros, romantiškas ir Viktorijos poezija, šiuolaikinės literatūros, lyčių literatūroje, Amerikos literatūros ir kino, modernizmas / Postmodernizmas, Pasaulio Literatūra anglų, The Victorian romanas, Vaikų literatūros, literatūros teorijos ir kritikos, Šekspyras scenoje ir kino, literatūros mokymas, prisiminimo ir gyvenimo raštu, o autoriai kontekste.

Iš lingvistikos komponento kursai siekiama suteikti studentui gerai išmanys principų, kuriais grindžiama kalbos tyrimą, kalbos studijų įvairovę ir socialinius, pedagoginius bei kultūrinius prašymų tokio tyrimo. Todėl Studentai įgyja sugebėjimą apibūdinti kalbą tiksliai pagal jos forma ir atsiskaityti už savo funkcijų realių kontekstuose naudoti, žodžiu ir raštu, literatūros ir ne literatūrinė. Šie tikslai pasiekiami per taip reikia, ir koncentracijos kalbinės kursai: kalbotyros mokslo, Bendra Lingvistika, Taikomoji kalbotyra, pedagoginis gramatika, anglų Fonetika ir fonologija, Tarpkultūrinė komunikacija, Anglų Morfologija ir sintaksė, semantika ir pragmatika, sociolingvistika, kalbos ir tapatybės, Diskurso analizė ir pokalbiai, Psicholingvistika, ir istorijos Lingvistika.

Galiausiai, iš TEFL komponento tikslas kursai suteikti studentams žinių ir įgūdžių, susijusią su anglų kalba mokymo kaip užsienio / antrosios kalbos. Studentai taip pat įgyti praktinės patirties, teikdama pamokas mokinių grupių ir sužinoti, kaip integruoti technologijas į užsienio kalbų pamokose. Todėl reikalingi ir koncentracija TEFL kursai: TEFL I ir II Mokytojas plėtra TEFL I ir II Kompiuterinis kalbos mokymasis (skambutis), Praktika, kursai Dizainas ir vertinimas EFL, Bi / daugiakalbį švietimą (IDKM).

Šie trys pagrindiniai elementai programos sujungti suteikti studentams išsamią skristi į anglų kalbos ir literatūros bei plėtoti jų viduje aukšto lygio kompetenciją sakytinės ir rašytinės anglų kalba. Šie tikslai yra sustiprintas kursų mokslinių tyrimų metodus, sociologija, psichologija, etika, filosofija, pasaulio istorijos ir kiti kurių dauguma yra siūlomi kaip pasirenkant. Siekiant pat geresnių karjeros perspektyvų ir visoje Europoje studentų mobilumą, taip pat suteikti jiems vertingos praktinės patirties mokytis užsienio kalba, pagrindiniai kursai palaiko dviejų šiuolaikinių kalbų studijų.

Apskritai programa siekiama suteikti studentams reikalingas žinias ir įgūdžius, reikalingus užimtumui srityse, susijusiose su literatūra ar kalbotyra / TEFL. "

Karjeros galimybės

Į anglų kalbos ir literatūros bakalauro suteikia studentams galimybę siekti daug karjeros galimybių. Šios galimybės apima:

 • Mokymo anglų kalbos kaip užsienio kalbos
 • Mokymas Anglų literatūra
 • Žiniasklaida

Įgūdžiai, įgyta taikant laipsnį atverti galimybes daugelyje sričių žiniasklaidos ir ryšių, įskaitant žurnalistikos, leidybos, reklamos, administravimo ir PR.

Be to, programos ir įgūdžių pobūdį įgijo labai pritaikyti daugeliui, matyt, nesusiję karjeros galimybes. Studentai turės aukštą kompetencijos lygį anglų kalba, gebėjimas analizuoti ir įsisavinti informaciją, atlikti nepriklausomus mokslinius tyrimus, kaupti išsamias ataskaitas ir formuoti nuoseklią, loginius argumentus; įgūdžių, kurie daug darbdaviams patraukli. Absolventai iš tokių programų rasiu darbo tokiose srityse kaip akademinės, meno administravimo, teisės, žiniasklaidos, valdymo, mokslinių tyrimų ir raštu, Politika ir viešųjų ryšių, socialinio darbo ir socialinio administravimo, bibliotekininkystės ir informacijos paslaugos.

Prieiga prie tolesnių studijų

Programos absolventai gali būti priimti į antrosios pakopos laipsnių (magistro kvalifikacinį laipsnį).

Įvertinimas

Kursų vertinimas paprastai apima išsamų galutinį egzaminą ir nuolatinį vertinimą. Nuolatinis vertinimas gali apimti, be kita ko, midterms, projektus ir klasių dalyvavimą. Raidžių klasės yra apskaičiuojamos remiantis baigiamojo egzamino ir tęstinio vertinimo svarmenimis bei faktiniais skaitiniais balais, kurie buvo gauti iš šių dviejų vertinimo komponentų. Pagal kursų klases apskaičiuojamas studento semestro laipsnio vidurkis (GPA) ir kaupiamo taško vidurkis (CPA).

Gradacija Reikalavimai

Studentas turi užpildyti 240 ECTS ir visus programos reikalavimus. Minimalus kaupiamasis pažymių vidurkis (CPA) ir 2.0 yra būtinas. Taigi, nors "D- 'yra PASS laipsnio, kad būtų pasiektas iš 2,0 CPA vidutinis laipsnio' C 'yra būtinas.

Mokymosi rezultatai

Baigus šią programą, studentai galės:

 1. Interpretuoti literatūros tekstus anglų kalba nuo ankstyvo modernios šiuolaikinės epochų.
 2. Aptarkite žodžiu ir raštu tradicijų ir naujovių, fikcijos, poezijos ir dramos žanrų, ir nepriklausomai tyrimų kryptys literatūros studijos.
 3. Suformuluokite interpretacijas literatūros tekstų nuoseklių esė, užduotis ir mokslinių tyrimų projektus.
 4. Įvertinti literatūros teorijos ir taikyti tokias teorijas į tekstų supratimą.
 5. Kritiškai aptarti pagrindinius judesius ir pokyčius anglų ir angliškai kalbančiose literatūros nuo 1580 metų iki šių dienų.
 6. Interprete and anlalyse lingvistiniai duomenys ir teorija visose pagrindinėse kalbotyros srityse: fonetika, fonologija, gramatika, morfologija, sintaksė, semantika, pragmatika, diskursas, sociolingvistika ir psicholingvistika.
 7. Taikyti žinias apie kalbinę duomenų analizės ir teorijos kritiškai aptarti ir įvertinti tradicinės ir dabartinės mokslinių tyrimų lingvistikos ir TEFL.
 8. Kritiškai vertinti pagrindinę kalbines, Sociolingvistiniai, kultūros ir pedagoginės klausimus, kurie mokant anglų kalbos kaip užsienio kalbos (TEFL), kad būtų atsižvelgta į ir susiję patekimą į savo kontekstuose profesine praktika.
 9. Pademonstruoti giliai suprasti dabartinės teorijos ir praktikos antrosios kalbos mokymo ir mokymosi metodų ir būdų.
 10. Efektyviai bendrauti išvadas kalbinių analizių ir tyrimų raštu mokslinių tyrimų pasiūlymams, mokslo darbų, mokslinių tyrimų ataskaitas ir mokslinį straipsnį atsiliepimus.
 11. Pristatyti pamokos grupėms besimokantiesiems, apmąstyti ir analizuoti mokymo efektyvumą bei išbandyti teoriją su praktika.

Stipendijos - finansinė pagalba

Universitetas siūlo stipendijas ir finansinę pagalbą dieninių studijų studentams, teikiant stipendijas akademinei stipendijai, finansinę pagalbą, sportines stipendijas ir studentų darbo studijų programas.

Paskutinį kartą atnaujinta Lapkritis 2017

Apie mokyklą

UNIC is the largest university in Cyprus, with over 12,000+ students, from over 70 countries across the globe, coming together in an innovative and transformative learning space.

UNIC is the largest university in Cyprus, with over 12,000+ students, from over 70 countries across the globe, coming together in an innovative and transformative learning space. Skaityti mažiau
Nikosija , Atėnai + 1 Daugiau Mažiau