Read the Official Description

Anglų Išsilavinimas (BA su mokymo sertifikavimas)

Akredituota Nacionalinės tarybos Pedagogų švietimo akreditacijos organizacijos (NCATE), Kolumbijos koledžo anglų Mokymo Programa suteikiančias studentus su įgūdžių ir sertifikatus, reikalingų mokyti bet Jungtinėse Amerikos Valstijose, įskaitant Kolumbijos apygarda ir Puerto Rikas sandraugos.

Keletas studijų programos siūlo daugiau praktinės, atitinkamą patirtį nei Kolumbijos koledžo anglų ugdymo programą. Iki to laiko, jūs absolventas, jums bus sukaupę daugiau nei 500 valandų auditorinio patirtį zonos mokyklose.

Tapti ekspertu savo srityje

Studentai turės galimybę imtis įvairių kursų, įskaitant Afrikos-Amerikos literatūros, jaunuoliu literatūros, Daugiakultūriame literatūros ar Žanras studijų, pavyzdžiui, gotikos literatūros ar detektyvus.

Anglų Švietimas didžiųjų dalyvavo prestižinį vasaros institutas kultūros ir literatūros studijas Wheaton College Norton, Massachusetts.

Anglų išsilavinimas remiasi įvairių disciplinų, įskaitant psichologijos, sociologijos, paauglių vystymuisi, rašymo, ir viešojo kalbėjimo, be mokymo metodais.

PATIRTIS daro skirtumą

Dr Sandra Jaunas ir dr Allan Nagų turite daugiau nei 13 metų patirtį, kartu dėstė vidurinės ir aukštosios mokyklos lygį ir dar 16 metų darbo su iš anksto paslaugų mokytojai. Šie pedagogai patinka tai, ką jie daro ir yra įsipareigojusios parengti studentus sėkmingų švietimo karjerą.

Program taught in:
Anglų

See 1 more programs offered by Columbia College »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Rugs 2019
Duration
Susisiekti su mokykla
Ištęstinės
Dieninės
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
Application deadline
Start Date
Rugs 2019
Application deadline