Oficialus aprašymas

Jei jau turite HND ar Fondo laipsnį apskaitos ir finansų arba lygiavertės kvalifikacijos, tai pakelkite iki visiško apskaitos ir finansų bakalauro laipsnį 18 mėnesių su šiuo internetu kursą. Viso bakalauro laipsnio įgijimas gali pagerinti karjeros perspektyvas, sustiprinti savo CV ir leisti jums pereiti į magistro laipsnį vėliau, jei norite.

Tai populiarus pasirinkimas užimtiems specialistams ar tiems, kurie grįžta į darbą, kurie nori gauti visą naudą iš viso, bet turi lankstų studijų modelį.

Taip pat galite studijuoti šį kursą, jei turite:

 • ACCA F1-F6 arba ACCA F1-F5 ir F8
 • CIMA Advanced Diploma
 • ABE aukštasis verslo administravimo diplomas
 • IBAM Išplėstinis verslo administravimo diplomas

Idealiai tinka siekiantiems buhalteriams ir kitiems

Šis internetinis apskaitos ir finansų papildomas laipsnis suteiks jums išsamų supratimą apie apskaitos ir verslo koncepcijas; idealus, jei norite eiti profesionaliu buhalteriumi ar dirbti finansinių paslaugų sektoriuje. Vis dėlto turint gerą supratimą apie apskaitą ir finansus, šiandien yra kokia nors pranašuma. Taigi net jei nenorite dirbti finansinėse paslaugose, šį internetinį papildomą laipsnį rasite vertingu.

Mokytojai, dirbantys pagal naujausius profesinius standartus

Mūsų dėstytojai yra profesionalūs, turintys pramonės ir akademinės patirties. Jie taip pat mokyti profesinės kūno kursus, pavyzdžiui, ACCA ir Cima, o tai reiškia, jie supranta naujausius profesinius standartus. Tai labai svarbu, nes jūs turite būti tikri, kad tai, ką jūs išmoksite yra atnaujinami ir aktuali šiandienos verslo pasaulyje.

Moduliai

Mes jums patarsime jūsų studijų planą - darbo tvarką ir modulių prieinamumą - kviečiant registruotis.

Jei neturime pakankamai studentų, besidominčių pasirinktiniu moduliu, tai gali nebūti siūloma. Be to, kai paklausa yra didelė, kai kuriems moduliams gali būti taikoma viršutinė riba.

Norėdami užbaigti šį laipsnį, jums reikės užbaigti 120 kreditų. Tai bus sudaryta iš šių pagrindinių modulių ir dviejų pasirenkamų 20 kreditų modulių jūsų pasirinktoje apskaitos ir finansų srityje.

Šerdis

 • FINANSŲ STRATEGIJA
 • Nepriklausomas tyrimas
 • Valdymo apskaita Veiklos vertinimas

Neprivalomas

 • Finansinė atskaitomybė
 • Finansinė ataskaita analizė
 • Investavimas ir finansų rinkose
 • Asmens mokesčiai (neekskursinių maršrutų)

Tapkite kvalifikuotu buhalteriumi greičiau nei dauguma

Mes sukūrėme laipsnį, kuris padės jums gauti maksimalias išimtis iš įvairių profesinių kvalifikacijų *. Tai sutrumpina laiką, reikalingą jums tapti visiškai kvalifikuotas narys pasirinktą profesinės įstaigos.

Visada reikalaujama apskaitos absolventų

Mūsų praeities studentų nuėjo dirbti vietos valdžios praktika, tarptautinių apskaitos įmonių ir paimtas apskaitos karjeros prekybos bankų ir kitų didelių įmonių. Kaip buhalteris Jūs turėsite galimybę dirbti daugelyje skirtingų sričių, bet kurioje pasaulio vietoje.

*Jei norite sužinoti daugiau apie jums taikomas išimtis, susisiekite su savo regiono profesine asociacija.

Programa mokoma:
Anglų
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Rgp. 2019
Duration
1 - 2 metų
Ištęstinės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgp. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgp. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date