ONLINESTUDIES

Peržiūrėti 2 internetinius Tiksliųjų mokslų bakalaurai. Menų studijos

Bakalauro yra bakalauro laipsnį, paprastai daugiausia dėmesio skiriama dalykų, reikalaujančių daug kiekybinių argumentais ir analizė. Studentai paprastai turėtų tikėtis išleisti kažkur tarp trijų ir penkių metų vykdo tokio pobūdžio laipsnį internete.

Kas yra internetinė bakalauras Dailės? Ji gali atrodyti prieštaringi per pirmąjį, tačiau ji iš tiesų yra įmanoma gauti mokslo laipsnį meno. Šie laipsnių tipai linkę daugiau dėmesio skirti kiekybiškai aspektus jų įvairių formų meno. Pavyzdžiui, tokios programos apima Dailės išsaugojimą, meninį ugdymą ir muzikos studijas, ar kartais, įstaiga gali pasiūlyti bakalauro 's laipsnį bendrųjų laisvųjų menų. Nepriklausomai nuo to, pagrindinis, studentai paprastai reikia užpildyti keletą bendrojo lavinimo reikalavimus, taip pat.

Šie laipsniai, kai gaunamas internete, įtraukti daug tos pačios kursinių kaip jų tradicinių ekvivalentų ir turėtų atlikti panašų lygį atžvilgiu.Organizaciniai įgūdžiai ir žinios dažnai gauti per šiuos kursus gali būti naudinga absolventams įvairių užsiėmimų, tiek profesinis ir asmeninis.

Svarbus dalykas, apsvarstyti renkantis tarp bakalauro 's programos yra bendras mokslą išlaidos, kurios yra skirtingos kiekvienai programai. Studentai gali turėti ekstrapoliuoti šį išlaidas remiantis vienos valandos kainos ir bendros minimalų valandų skaičių, reikalingų laipsnį.

Yra paprastai daug pozicijų, skirti tiems, kurie turi laipsnių meno. Vienas bendras pavyzdys būtų žiniasklaida pasirenkamasis ar dailės mokytojas, kuris dalijasi savo ar savo žiniomis su kitais. Kitos pareigybių pavadinimus įtraukti meno vadovas, vykdantysis direktorius menų tarybų, gamybos asistentas ar meno atkūrimo specialistą. Siekti aukštojo mokslo, pavyzdžiui, magistro ar daktaro gali sukelti daugiau vykdomųjų funkcijų ir profesorių.

Jūsų išsilavinimas gali būti tik paspausti mygtuką.Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

2 Rezultatai Menų studijos Filter

Mokslo bakalauras animacijoje, aplinkoje

The Los Angeles Film School Online
BSc
<
Dieninės
<
36 mėnesiai
Anglų
Internetinės

Sukurkite savo svajonių virtualų pasaulį. Mūsų programa jus išmokys 3-D modeliavimas, simbolių dizainas, kompozicija, simbolių animacija ir kt. Įsivaizduokite, kurdami aplinka ...

Skaityti daugiau

Mokslo bakalauras animacijoje, vizualinių efektų koncentracija

The Los Angeles Film School Online
BSc
<
Dieninės
<
36 mėnesiai
Anglų
Internetinės

Šiandienos pramogų pramonei reikia menininkų kiekviename gamybos etape. Mūsų „Visual Effects“ programa pasieks visą gamybos vamzdyną, nuo storyboarding, eskizavimo ir modeliav ...

Skaityti daugiau