close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Palyginti 2 internetinės studijų programos Tiksliųjų mokslų bakalauro laipsniai iš Logistika

Mokslų programos bakalauras yra bakalauro programa siūlo kolegijose ir universitetuose, pateikianti išsamią kursinių apie konkrečią temą ar objektą. Kai BSC programos yra prieinami internete, todėl siekti laipsnį toli patogiau variantas kai būsimiems studentams. Kas yra internetinė bakalauras Logistika? Šios programos paprastai parengti studentus vykdyti procesus veikia bendrovę s… Skaityti daugiau

Mokslų programos bakalauras yra bakalauro programa siūlo kolegijose ir universitetuose, pateikianti išsamią kursinių apie konkrečią temą ar objektą. Kai BSC programos yra prieinami internete, todėl siekti laipsnį toli patogiau variantas kai būsimiems studentams.

Kas yra internetinė bakalauras Logistika? Šios programos paprastai parengti studentus vykdyti procesus veikia bendrovę sėkmingai. Be interneto programą, studentai paprastai užsiimti kursinių per mokymosi valdymo sistemos. Programos gali panaudoti seminarų, paskaitų, diskusijų, grupinio darbo ir projektų derinys perteikti sąvokas, susijusias su logistikos principus ir taikymo versle. Temos, pavyzdžiui, paskirstymo, tiekimo grandinės valdymo, taikomas duomenų analizę ir medžiagos srautas paprastai yra skirtas per studijų kursą.

Be to, įgyti vertingų logistikos įgūdžių, absolventai taip pat gali pagerinti savo komandinio darbo, bendravimo ir kritinį mąstymą. Plėtra šių gebėjimų yra naudinga ne iš verslo pasaulio, taip pat profesinėje aplinkoje.

Kaina siekti internetu bakalauro gali skirtis priklausomai nuo įvairių veiksnių. Norėdami sužinoti susijusią informaciją apie kainas, būsimieji studentai turėtų kreiptis į Priėmimo biuras institucijos, kad jie yra suinteresuoti dalyvauti.

Absolventai internete bakalauro programos logistikos gali rasti, kad jie yra labai paklausūs darbo jėga. Absolventų dauguma su logistikos laipsnį rasite karjerą į apdirbamąją pramonę. Pelningiausi bakalauro logistikoje gali būti absolventus dirbti analitikų, konsultantų ir inžinierių. Darbdaviai dažnai ieško kandidatų su laipsniais užpildyti vadybinius ir kitus lyderio pozicijas.Absolventai gali rasti, karjeros klientų aptarnavimo, atsargų valdymas, sandėlio operacijų ir tiekimo grandinės valdymas.

Yra tiek daug interneto galimybės siekti bakalauro Logistikos kad ji gali būti sunku pasirinkti tinkamą vieną. Dėl Pagalba apsisprendžiant, ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti mažiau
Susijusios studijų sritys
arrow_drop_up arrow_drop_down
format_list_bulleted Filtrai
MLA College
Plimutas, Jungtinė Karalystė

Ši kvalifikacija skirta norintiems įgyti visą bakalauro laipsnį, galbūt pakilus nuo kito ankstesnio pasiekimo, pvz., Fondo laipsnio.

Ši kvalifikacija skirta norintiems įgyti visą bakalauro laipsnį, galbūt pakilus nuo kito ankstesnio pasiekimo, pvz., Fondo laipsnio. -
BSc
Dalinės
18 mėnesiai
Anglų
10 Gegužė 2021
Internetinės
 
Oakland City University
Oaklando miestas, Jungtinės Amerikos Valstijos

Sukurti galimybes ir žaisti neįkainojamą vaidmenį bet kurioje organizacijoje su interneto laipsnį Operacijų valdymas nuo Oakland City universitete. Tuo metu, kai verslo ir asm ... +

Sukurti galimybes ir žaisti neįkainojamą vaidmenį bet kurioje organizacijoje su interneto laipsnį Operacijų valdymas nuo Oakland City universitete. Tuo metu, kai verslo ir asmeninio etika yra daug svarbiau nei bet kada, tikėjimas pagrįstas mokymas ši programa suteikia leidžia absolventams atlikti su nepajudinamas moralę, užtikrinti, kad įmonės, kurios gauna naudą iš savo paslaugų veikla atitinka aukščiausius standartus. Įrengiant studentams metodus ir geriausią praktiką, kad puoselėjančių nuolatinę organizacinę tobulinimą, OCU anketa internete Operacijų valdymas studijų programa gamina narsos visose pramonės šakose. Jei norite tapti išteklių organizacijos tikėtis ilgalaikio tvarumo, mūsų Operations Manager studijų programa padės jums ten. -
BSc
120 valandos
Anglų
Internetinės
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia