ONLINESTUDIES.LT

Peržiūrėti 2 internetinius BSc programos. Inžinerijos studijos

Online programos teikia kurso medžiagą, paskaitos, ir užduotis per internetą, leidžianti studentams uždirbti kreditus, fiziškai lankyti užsiėmimus. Bakalauro laipsnis dažnai suteikia tiek teorines ir praktines kursinių mokslinės disciplinos ir paprastai trunka kelerius metus užbaigti.

Kas yra internetinė bakalauras inžinerija? Šis studijų programą Rūšiuoti gali pateikti bendrą apžvalgą apie inžinerijos srityse parengti studentus sutelkti dėmesį į konkrečią inžinerijos disciplina. Kursai gali apimti daug matematinius ir mokslinius tokias temas, kaip akmenys, Tiesinė algebra, skaitinės analizės, fizikos, chemijos, ir termodinamikos. Studentai taip pat gali išmokti praktinių įgūdžių, įskaitant kompiuterių programas, duomenų analizės, techninės raštu ir mokslo ataskaitas.

Yra daug privalumų, studentai gali tikėtis pildant internetinę bakalauro studijų programą.Išsamų supratimą apie matematikos, fizikos ir kompiuterių kartu su praktinio pritaikymo šiomis temomis padeda parengti absolventus techninių karjeros ir tolesnio švietimo įvairovė.

Išlaidas, susijusias su internetu bakalauro laipsnį išlaidos skiriasi nuo tradicinių bakalauro 's studijų programų ir gali skirtis tarp institucijų. Studentai gali kreiptis į mokyklą tiesiogiai gauti išsamią informaciją apie programą 's išlaidų.

Inžinerija yra plati mokslinė disciplina su daugybe specializacijų ir karjeros galimybes. Studentai gali nuspręsti vykdyti papildomą ugdymą konkrečioje srityje, pavyzdžiui, civilinės, mechaninės, branduolinių, ar kompiuterių inžinerijos. Bendras inžinerijos laipsnis taip pat gali parengti studentus įsitraukti į darbo rinką tiesiogiai, ir gali gauti juos stažuotėms ar kitų darbo studijų programas. Inžinerinės absolventai gali nuspręsti uždirbti dėstymo sertifikatą matematikos ar mokslu susijusius dalykus.

Yra daug internete laipsnis programos inžinerijos siūlomi institucijų visame pasaulyje. Jei norite pagerinti savo karjeros perspektyvas inžinerijos karjerą išlaikant lankstų darbo grafiką, galite nuspręsti internetinis laipsnis programa yra jums tinka. Kai jūs 're pasirengę pradėti, paiešką žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

2 Rezultatai Inžinerijos studijos Filter

Mokslo bakalauras ugnies moksle

Anna Maria College Online
Internetinės Ištęstinės 3 - 4 metai Sausis 2020 Jungtinės Amerikos Valstijos Paxtonas

Nuo nelaimingo atsitikimo iki pavojingų medžiagų išsiliejimo nelaimė gali streikuoti bet kuriuo metu. „Anna Maria College“ internetinis bakalauro laipsnis ugnies mokslų baigimo programoje suteikia ugniagesiams gyvybiškai svarbias žinias, kad jie galėtų užimti lyderio poziciją priešgaisrinės apsaugos ir susijusiose srityse.

Inžinerinio valdymo bakalauro laipsnis

University of Management and Technology
Internetinės Rugsėjis 2020 Jungtinės Amerikos Valstijos Arlingtonas

Studentas turi įgyti ne mažiau kaip 30 kreditų valandų bendrojo lavinimo, norint gauti BSEM laipsnį. Studentas taip pat privalo baigti 54 kreditų valandas inžinerinio valdymo pagrindinius kursus. Likusios kredito valandos susideda iš pasirenkamųjų kursų.