Filter
BSc
Tempas: Visi

Peržiūrėti 2 internetinius BSc programos. Inžinerijos studijos

Online programos teikia kurso medžiagą, paskaitos, ir užduotis per internetą, leidžianti studentams uždirbti kreditus, fiziškai lankyti užsiėmimus. Bakalauro laipsnis dažnai suteikia tiek teorines ir praktines kursinių mokslinės disciplinos ir paprastai trunka kelerius metus užbaigti.

Kas yra internetinė bakalauras inžinerija? Šis studijų programą Rūšiuoti gali pateikti bendrą apžvalgą apie inžinerijos srityse parengti studentus sutelkti dėmesį į konkrečią inžinerijos disciplina. Kursai gali apimti daug matematinius ir mokslinius tokias temas, kaip akmenys, Tiesinė algebra, skaitinės analizės, fizikos, chemijos, ir termodinamikos. Studentai taip pat gali išmokti praktinių įgūdžių, įskaitant kompiuterių programas, duomenų analizės, techninės raštu ir mokslo ataskaitas.

Yra daug privalumų, studentai gali tikėtis pildant internetinę bakalauro studijų programą.Išsamų supratimą apie matematikos, fizikos ir kompiuterių kartu su praktinio pritaikymo šiomis temomis padeda parengti absolventus techninių karjeros ir tolesnio švietimo įvairovė.

Išlaidas, susijusias su internetu bakalauro laipsnį išlaidos skiriasi nuo tradicinių bakalauro 's studijų programų ir gali skirtis tarp institucijų. Studentai gali kreiptis į mokyklą tiesiogiai gauti išsamią informaciją apie programą 's išlaidų.

Inžinerija yra plati mokslinė disciplina su daugybe specializacijų ir karjeros galimybes. Studentai gali nuspręsti vykdyti papildomą ugdymą konkrečioje srityje, pavyzdžiui, civilinės, mechaninės, branduolinių, ar kompiuterių inžinerijos. Bendras inžinerijos laipsnis taip pat gali parengti studentus įsitraukti į darbo rinką tiesiogiai, ir gali gauti juos stažuotėms ar kitų darbo studijų programas. Inžinerinės absolventai gali nuspręsti uždirbti dėstymo sertifikatą matematikos ar mokslu susijusius dalykus.

Yra daug internete laipsnis programos inžinerijos siūlomi institucijų visame pasaulyje. Jei norite pagerinti savo karjeros perspektyvas inžinerijos karjerą išlaikant lankstų darbo grafiką, galite nuspręsti internetinis laipsnis programa yra jums tinka. Kai jūs 're pasirengę pradėti, paiešką žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Inžinerijos studijos

Anna Maria College Online

Nuo nelaimingo atsitikimo iki pavojingų medžiagų išsiliejimo nelaimė gali streikuoti bet kuriuo metu. „Anna Maria College“ internetinis bakalauro laipsnis ugnies mokslų b ... [+]

Nuo nelaimingo atsitikimo iki pavojingų medžiagų išsiliejimo nelaimė gali streikuoti bet kuriuo metu. „Anna Maria College“ internetinis bakalauro laipsnis ugnies mokslų baigimo programoje suteikia ugniagesiams gyvybiškai svarbias žinias, kad jie galėtų užimti lyderio poziciją priešgaisrinės apsaugos ir susijusiose srityse.

Labai svarbu įgyti pažangių studijų ir mokymų, kad būtų galima veiksmingai ir veiksmingai užtikrinti apsaugą ir susidoroti su ekstremaliomis situacijomis. Su ugnies mokslo bakalauro laipsniu gausite tvirtą pagrindą techniniuose aspektuose, susijusiuose su gaisrų gesinimu, gaisro dinamika ir pavojingomis medžiagomis, ugdant profesinius ir valdymo įgūdžius. Jūs taip pat padidinsite savo supratimą apie teisinius klausimus, etiką, tarnybą ir psichologinį ekstremalių situacijų poveikį - visa tai gali suteikti jums įgūdžių ir žinių, reikalingų jūsų karjerai perkelti į kitą lygį.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Paxtonas
Sausis 2020
Anglų
Ištęstinės
3 - 4 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Management and Technology

Studentas turi įgyti ne mažiau kaip 30 kreditų valandų bendrojo lavinimo, norint gauti BSEM laipsnį. Studentas taip pat privalo baigti 54 kreditų valandas inžinerinio val ... [+]

Apie

BSEM reikalauja sėkmingai užbaigti 120 kreditų valandų studijų, iš kurių 60 yra viršutiniame lygyje (jaunesnio ir vyresnio amžiaus).

Studentas turi įgyti ne mažiau kaip 30 kreditų valandų bendrojo lavinimo, norint gauti BSEM laipsnį. Studentas taip pat privalo baigti 54 kreditų valandas inžinerinio valdymo pagrindinius kursus. Likusios kredito valandos susideda iš pasirenkamųjų kursų.

BSEM programos tikslai

Sėkmingai baigę programą, studentai galės:

Inžinerinių valdymo principų taikymas inžinerinėse operacijoseTaikykite efektyvų vadovavimą, komandinį darbą ir projektų valdymo įgūdžius inžinerinių projektų ir verslo procesų metuPad... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Arlingtonas
Rugsėjis 2020
Anglų
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba