Filter
BSc
Tempas: Visi

Peržiūrėti 2 internetines BSc laipsniai iš Gamtos mokslai

Bakalauro laipsnis gali atverti duris studentams, kurie nori siekti karjeros įvairovė. Tai trunka maždaug nuo dviejų iki keturių metų užbaigti laipsnį, kurio metu mokiniai susiduria su programos konkrečių kursų ir bendrojo lavinimo reikalavimus masyvo. Tai užtikrina, kad studentai gauna pilną ir išsamią išsilavinimą.

Asmenys, kurie nori siekti karjeros moksle gali turėti minties, kas yra internetinė bakalauras Gamtos mokslų? Studentai paprastai imtis klasių įvairovė matematikos, socialinius mokslus, ir anglų įgyti tvirtą švietimo pagrindą. Pagrindinius kursus mokiniai paruošti juos darbui mokslui ir gali apimti klases, tokias kaip aukstoji matematika, fizikos, biologijos, žemės mokslo, chemijos, laboratoriniai metodai, mokslinės dokumentacijos ir raštu, statistinė analizė, eksperimentiniai ir mokslinių tyrimų, ir filosofija ir istorija mokslo.

Studentai studijuoja gamtos mokslus gali įgyti įgūdžių įvairovė Be to, kas yra mokoma jų klases. Šie įgūdžiai gali būti naudinga, kai absolventų ir patekti į darbo rinką. Šie įgūdžiai gali būti laiko valdymo, savidisciplina ir patobulintą galimybę rūšiuoti faktus.

Gamtos mokslų laipsnius yra visame pasaulyje. Kai mokiniai siekti savo laipsnių internete, jie gali ištirti tarptautinių mokyklų ir tie, kurie yra vidaus. Išlaidos labai skiriasi, todėl studentai turi pasiekti į kiekvienos mokyklos Daugiau informacijos.

Užbaigti gamtos mokslų bakalauro laipsnį, gali parengti studentus įvairių masyvas darbo galimybes. Studentai gali atlikti laboratorinį darbą, darbo vietoje, arba jų abiejų kombinacijos.Yra keletas pareigybių pavadinimus studentai gali gauti į darbo srityje, pavyzdžiui, naftos ar geologinio technikas, chemikas, mikrobiologas, geoscientist ar oceanographer, photogrammetrist ar kartografo, jūrų biologas, ar į teismo medicinos karjerą.

Studentai turi daug pasirinkimų, kai vykdo internetinę laipsnį šios disciplinos. Internetinė aplinka užtikrina didesnį lankstumą užimtas tvarkaraščius. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Gamtos mokslai

University of Southern Queensland (USQ)

Norite daugiau sužinoti apie visatą? Fizika atskleidžia natūralius įstatymus darbe mūsų kasdieniame pasaulyje ir visame kosmose ir moko mus pagrindinius šiuolaikinio moks ... [+]

Lanksti fizikos studijų programa

Norite daugiau sužinoti apie visatą? Fizika atskleidžia natūralius įstatymus darbe mūsų kasdieniame pasaulyje ir visame kosmose ir moko mus pagrindinius šiuolaikinio mokslo ir technologijų pagrindus. Mokslo bakalauras (fiziniai mokslai) skirtas tiems, kurie siekia plačių ir ilgalaikių mokslo žinių ir įgūdžių. Kursų pasiūlymai yra nuo bendrosios fizikos iki astronomijos, klimatologijos, medicinos fizikos ir įvairių pasirenkamųjų dalykų. Tie, kurie studijuoja astronomiją, taip pat gali patirti astronominių stebėjimų rankiniu būdu ir nuotoliniu valdymu naudojant modernius teleskopus.

Karjeros rezultatai

Jei norėtumėte siekti karjeros mokslo, technologijų ar švietimo srityje, mokykitės su mumis. Šio laipsnio absolventai bus aprūpinti įgūdžiais ir žiniomis, reikalingais padėti jiems pasirengti mokslui, turinti daugybę karjeros galimybių, įskaitant išsilavinimą, astronomiją, klimatologiją, mokslinius tyrimus ir mokslą, taip pat potencialius darbdavius, įskaitant vyriausybes, universitetus ar pramonė. Šis laipsnis taip pat suteikia pagrindą magistrantūros studijoms fizikos ir susijusiose srityse.... [-]

Australija Australia Online
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
3 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Mercy College

Išskirkite savo laipsnį, kurį vertins kiekvienas pramonės ir darbo sektorius visame pasaulyje. Pasiruoškite karjerą verslo, pramonės, vyriausybės, mokymo ar tolesnio stud ... [+]

Mes gyvename informaciniame amžiuje. Kodėl gi neatsiriboti?

Technologiškai orientuotame pasaulyje matematikos ir kompiuterių informacinės mokslo karjera negali būti pervertinta. Ši laukas auga, o " Mercy College gali nustatyti jums tinkamą kryptį.

Matematikos ir kompiuterinės informatikos skyrius pabrėžia taikomą matematiką ir kompiuterinę kalbą (JAVA) , kad pasirinksite bakalauro laipsnį - ir realųjį pasaulį.

Su gerai integruotomis technologijomis į mokymo programą sukursite reikiamus įgūdžius ir žinias, baigsite mokyklą ir tęstinį mokymąsi bei visą gyvenimą trunkantį mokymąsi. Jūs taip pat tapsite geresniu komunikatoriumi, kad šis laipsnis būtų tobula, jei norite tapti mokytoja.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Dobbs Ferry USA Online
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba