ONLINESTUDIES

Palyginti internetinių tiksliųjų mokslų bakalauro programų, Aviacijos vadybos studijos, Jungtinėse Amerikos Valstijose, 2020

Bakalauras - tai pirmosios akademinės pakopos laipsnis, kurį siūlo daugybė viso pasaulio universitetų, kolegijų ir kitų tipų aukštųjų mokyklų. Bakalauro metu įgytos žinios, įgūdžiai, o taip pat ir konkurencinis pranašumas, studentams leidžia lengviau įstoti į tolimesnes magistro, o vėliau galbūt ir doktorantūros studijas bei gauti norimą darbą.

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finansuoja "mokslą " už studentui, kuris dažnai yra gana brangus, labai dažnai siekiant į tūkstančių dolerių per metus dešimtys.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais universitetais dėl Internetinės geriausias tiksliųjų mokslų bakalauro programas iš Aviacijos vadybos studijos iš Jungtinėse Amerikos Valstijose iš 2020

1 Rezultatai Aviacijos vadybos studijos, Jungtinės Amerikos Valstijos Filter

BS aviacijos valdymo

San Diego Christian College
Jungtinės Amerikos Valstijos, Santee
BSc
Rugsėjis 2020
<
4 metai
Anglų
Internetinės

SDC anketa Prisijungę aviacijos vadybos studijų programa skirta subalansuoti svarbius verslo sumanumo būtiną kursinių aviaciją.

Skaityti daugiau