BSc (Hons) psichologija (BPS)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Koronaviruso („Covid-19“) atnaujinimai:

Dabartinė mūsų informacija yra atvira. Mes ir toliau teikiame nepertraukiamą mokymosi patirtį visuose mūsų kursuose. Esame nuotolinio mokymo specialistai, turintys daugiau nei 25 metų patirtį teikiant švietimą internetu.

Kurso apžvalga

Arden University internetinė BSc (Hons) psichologijos (BPS) programa suteiks įgūdžių ir žinių, reikalingų žengti kitą profesinį žingsnį jūsų karjeroje. Šis kursas padės geriau suprasti psichologinių studijų ištakas ir šiuolaikines praktikas, naudojamas šios srities profesionalų.

Ši programa yra visiškai akredituota Didžiosios Britanijos psichologų draugijos (BPS), suteikdama galimybę studijų metu nemokamai naudotis daugybe papildomų šaltinių. Sėkmingai absolventai, turintys žemesnį antrosios klasės pagyrimų laipsnį (2: 2), galės naudotis BPS absolventų narystės pagrindais (GBC) - pagrindiniu reikalavimu ruoštis kaip profesionaliam psichologui.

Ardeno lankstus studijų būdas leidžia tobulinti profesinės psichologijos žinias atsižvelgiant į esamus įsipareigojimus. Ši programa suteiks jums galimybę gerai suprasti mokslo principus, kuriais grindžiama ši sritis, ir padės priartėti prie jūsų karjeros tikslų.

Visose Arden siūlomose programose didelis dėmesys skiriamas įsidarbinimo galimybėms, praktiniams įgūdžiams ir sėkmei karjeroje. Ši programa buvo sukurta siekiant plėtoti jūsų tyrimų galimybes ir paruošti jus karjeros spektrui.

Moduliai

4 lygis

Įvadas į psichologijos studijas
Šis modulis supažindina su kai kuriomis pagrindinėmis psichologijos temomis ir kaip kuo geriau išnaudoti internetinę mokymosi medžiagą. Pradėsite universitetinio mokymosi procesą su savo kolegomis per diskusijų forumus ir ugdysite savo kritinio mąstymo bei akademinio rašymo įgūdžius.

Įvadas į socialinę ir raidos psichologiją
Ši psichologijos šaka nagrinėja pokyčius, kurie vyksta per visą žmogaus gyvenimą. Šio modulio metu apimsite daugybę teorijų, įskaitant identiteto, asmenybės formavimąsi, idėjas apie save ir kalbos įgijimą. Jūs pažvelgsite, kaip žmonių psichinėms mintims ir elgesiui daro įtaką socialinės psichologijos objektyvas.

Įvadas į biologinę ir pažintinę psichologiją
Atraskite pažintinius procesus, kurie yra svarbiausi, norint pamatyti, girdėti ir išmokti naujų įgūdžių. Sužinokite, kaip augame ir įgyjame suvokimo, dėmesio, mokymosi, atminties ir sprendimų priėmimo sugebėjimų. Šiame modulyje sužinosite apie kai kuriuos biologinius procesus ir pažinimo principus, kurių reikia norint suprasti psichologiją, įskaitant pagrindinę nervų sistemos struktūrą ir funkcijas.

Įvadas į tyrimo metodus 1
Empiriniai tyrimai yra būtini norint ištirti psichologiją. Jūs lavinsite įgūdžius ir žinias, kad galėtumėte atlikti savo empirinius tyrimus, įvesdami tyrimų dizainą ir eksperimentinę metodiką. Naudosite kokybinius ir kiekybinius duomenis, norėdami sudaryti paprastus tyrimus ir pranešti naudodamiesi profesionaliu formatu.

Tyrimo metodų įvadas 2
Šiame modulyje jūs ir toliau pateiksite psichologinius duomenis profesinėse ataskaitose ir kritiškai vertinsite paskelbtus psichologinius tyrimus. Apimsite tokias sąvokas kaip aprašomoji ir įbrėžtinė statistika ir išmoksite naudotis tokiais paketais kaip statistinis socialinių mokslų paketas, kad galėtumėte vystyti statistinius įgūdžius, leidžiančius pranešti apie savo ir kitų darbus.

Pagrindinės psichologijos studijos
Pažvelgę į keletą svarbių psichologijos studijų, gausite platesnį supratimą apie disciplinos raidą. Sužinokite apie skirtingus proto tyrimo metodus, kontekstą, kuriame jie buvo sukurti, ir apie jų poveikį skirtingoms psichologijos šakoms.

5 lygis

Asmenybė ir intelektas
Sužinokite apie istorinius ir šiuolaikinius požiūrius į asmenybę ir intelektą bei jų reikšmę visuomenei ir švietimui. Sužinosite apie genų ir aplinkos, psichometrinių testų ir kultūrinio poveikio vaidmenį, o naudodamiesi keliomis svarbiomis temomis, turėsite galimybę diskutuoti apie pagrindinius asmenybės ir intelekto aspektus šiame modulyje - nuo elgesio iki biologinio.

Socialinė psichologija
Gauk supratimą apie žmogaus elgesį tirdamas konceptualius ir istorinius socialinės psichologijos klausimus. Taikydami tradicinius ir kritinius tyrimų metodus, praktiškai pritaikysite įvairias teorijas realaus pasaulio problemoms ir ištirsite socialinį konstruktyvizmą, kultūrą, kalbą, tapatumą ir dar daugiau.

Smegenys ir elgesys
Jūs pažvelgsite į biologijos įtaką mūsų patirčiai ir elgesiui ir apsvarstysite temas nuo bendro jutimo apdorojimo iki kalbos ir sąmonės. Šis modulis nagrinėja jutimų ir suvokimo skirtumus, tai, kiek biologija paaiškina elgesį, ir suteikia jums galimybę ištirti, kaip smegenys prisitaiko prie pokyčių per neuroplastiškumą.

Pažangiosios kognityvinės psichologijos temos
Šis modulis suteikia jums galimybę plėsti savo supratimą apie atmintį, bendravimą ir mintis. Jūs ištirsite trumpalaikę ir ilgalaikę atmintį, kalbą ir kalbą bei tai, kaip asmenys priima sprendimus.

Kiekybiniai tyrimo metodai
Šis modulis sudaro svarbią jūsų laipsnio dalį ir tęsia jūsų supratimą apie statistinę analizę. Išnagrinėsite pagrindinius hipotezės generavimo, skaičiavimo, aiškinimo ir ataskaitų teikimo principus. Vykdydami savo eksperimentą, atsižvelgsite į etiką, analizuosite ir interpretuosite surinktus duomenis bei pranešite apie rezultatus profesionaliu formatu.

Kokybiniai tyrimo metodai
Šis modulis nagrinėja tokius metodus kaip fokusavimo grupės, interviu ir stebėjimas. Išmoksite išsiaiškinti savo išvadas atlikdami analizę ir, remdamiesi ankstesniais tyrimais, suprojektuosite ir atliksite interviu, tada perrašysite ir interpretuokite savo išvadas.

6 lygis

Šiuolaikinė raidos psichologija
Atsižvelgiant į savęs vystymąsi, ankstyvą socialinę sąveiką ir vėlesnį vystymosi poveikį, šiame modulyje nagrinėjamos svarbios teorijos ir diskusijos. Būsite skatinami mąstyti holistiškai, susiedami naujausią mąstymą su tuo, kaip skirtingi raidos aspektai yra susiję vienas su kitu.

Tarpkultūrinė psichologija
Kadangi dauguma psichologinių tyrimų buvo atlikti tarp Vakarų visuomenės, jie dažniausiai taikomi ribotai populiacijai. Neaiškėjant kultūrinėms riboms, šiame modulyje nagrinėjami kultūrų panašumai ir skirtumai bei tai, kaip mes suprantame ir elgiamės vienas kito atžvilgiu. Sužinosite, kaip atliekami šie tyrimai, ir turėsite galimybę panaudoti savo kritinius ir analitinius įgūdžius naudodami atvejo analizės metodą.

Profesinė psichologija
Ištirsi dinaminę psichologijos šaką, nagrinėjančią, kaip pagerinti pasitenkinimą darbu ir išnaudoti visas darbuotojų galimybes. Atraskite naujausią mąstymą apie lyderystę, komandinį darbą, motyvaciją ir asmenybės tipus kartu su organizacijos plėtra. Šis modulis taip pat atsižvelgia į tai, kaip socialinė ir politinė įtaka, be technologijos ir ekonomikos, veikia organizacijas ir su jomis dirbančius asmenis.

Psichikos sveikata ir ligos
Pažvelgę į sudėtingas psichinės sveikatos problemas, tokias kaip nerimas, depresija, šizofrenija ir valgymo sutrikimai, išnagrinėsite įvairias priežastis ir gydymo būdus. Šiame modulyje jūs apsvarstysite įvairius psichinę sveikatą veikiančius veiksnius ir diagnozuosite, įvertinsite psichinės sveikatos politiką ir tokius metodus kaip sąmoningumo ugdymas.

Mokslinių tyrimų projektas
Šis modulis suteikia jums galimybę vykdyti savo empirinį studijų projektą ir parodyti viską, ką išmokote. Galėsite pasirinkti tarp kokybinių ir kiekybinių studijų ir naudotis duomenų rinkimo bei analizės įgūdžiais, kuriuos įgijote programos metu.

Akreditacija

121489_Skjermbilde2019-09-19kl.16.56.05.png Šis garbės psichologijos laipsnis yra akredituotas Britanijos psichologų draugijos (BPS) . Per šį Arden University kursą jums bus suteikta teisė į Britanijos psichologų draugijos (BPS) absolventų narystės pagrindus (GBC), būtinus siekiant karjeros pripažintose psichologijos profesijose. Kol jūs aktyviai studijuojate su Arden, mes padengsime jūsų studentų narystės išlaidas BPS. Tai suteikia prieigą prie daugybės papildomų šaltinių, padedančių studijuoti.

Ką sako mūsų studentai:

JMXF7A2drtIZiZvPNGQHGycUTjiGm2ngq5iY89SPr5xnrjAToTKDw8oD8VItiFex2Gc6UCyhKYTbftY1acvZC9oNncUr05HznqrSkzpulgJhyDX5BS_VUPbps-DydkqdBoVfvyx4

Tinkamumo reikalavimai

Norėdami dalyvauti šioje programoje, paprastai turite:

  • Du dalykai GCE A lygyje ar lygiaverčiai, plius C ar aukštesnio lygio trijų dalykų išlaikymas GCSE lygiu, įskaitant matematiką ar lygiavertį; ARBA
  • Baigta pripažinta prieigos programa arba lygiavertė programa.
  • Studentams, kurių ankstesnis mokymas nebuvo dėstomas anglų kalba: IELTS 6.0 arba lygiavertis (ne mažiau kaip 5,5 bet kokio elemento).
Jei turite darbo patirties

Jei turite CC ar aukštesnių klasių GCSE matematiką arba baigėte pripažintą prieigos programą ar lygiavertę programą, mes mielai svarstysime jūsų paraišką, pagrįstą jūsų darbo patirtimi, jei galite mums parodyti, kad turite motyvaciją studijuoti programą internetu. mokymasis Arden University .

Mes paprašysime jūsų asmeninio pareiškimo, kuris parodytų jūsų galimybes mokytis kurso. Taip pat paprašysime jūsų nuorodų ir atitinkamos darbo patirties įrodymų.

Mokesčiai

13 500 svarų sterlingų (JK ir ES), 13 150 svarų (tarptautinė)

Paskutinį kartą atnaujinta Bal. 2020

Apie mokyklą

Here at Arden University, we believe that everyone everywhere should have access to the higher education they deserve. Whether you already hold a post-secondary degree or are just beginning your journ ... Skaityti daugiau

Here at Arden University, we believe that everyone everywhere should have access to the higher education they deserve. Whether you already hold a post-secondary degree or are just beginning your journey into higher education, Arden has the tools and the passion to help provide you with a truly engaging and beneficial learning experience. Skaityti mažiau