BSc (Hons) Verslo psichologija

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

BSc (Hons) Verslo psichologija

Su šia bakalauro programa išsamiai pažiūrėkite į patrauklių verslo psichologijos pasaulį *. Sutelkdami dėmesį į realias situacijas, jūs suprasite psichologinį žmonių elgesį verslo ar organizacijos kontekste. Šis kursas leis jums pasinerti į įvairias unikalias ir įdomias temas, įskaitant psichologinę plėtrą per visą gyvenimą, lyderystę ir vadovaujančias komandas, taip pat individualius skirtumus, emocijas ir elgesį.

Jūs išmoksite pritaikyti žinias apie žmogaus protą ir elgesį, ištirti pagrindines verslo funkcijas, taip pat priimti pagrindines psichologines teorijas, kad suprastumėte organizacinius pokyčius, veiksmingą vadovavimą, įdarbinimą ir atranką bei įmonių sprendimų priėmimą. Mūsų kursai apima keletą techninių gebėjimų, kuriuos galima nedelsiant pritaikyti realiam pasauliui, suteikiant jums naudos bet kuriai komandai ar darbdaviui.

Ieškote savo karjeros pažangos? O gal norite pradėti naują vaidmenį? Mūsų bakalauro laipsnį (Hons) verslo psichologija leis jums pritaikyti jūsų išsilavinimą, atsižvelgiant į jūsų darbo ir šeimos įsipareigojimus, kai studijuosite 100% internetu ir ne visą darbo dieną. Kursų absolventai taip pat turės visapusišką supratimą apie verslą ir psichologiją, taip pat į platų perkeliamų įgūdžių spektrą, įskaitant kritinį mąstymą, mokslinius tyrimus, savęs motyvaciją ir bendravimą.

Atkreipkite dėmesį: šis kursas nėra akredituotas Britanijos psichologijos draugijos (BPS).

* Šio kurso pradžios data ir detalės vis dar taikomos Universiteto patvirtinimui. Tuo atveju, jei patvirtinimas nebus suteiktas pagal jūsų kursų pradžios datą, bus pasiūlyta alternatyva arba bus grąžinta visa grąžinamoji išmoka. Jei turėsime keisti šią programą kaip Essex universiteto patvirtinimo proceso dalį, mes apie tai kuo greičiau praneštume.

Mokymasis ir vertinimas


Įvadas

Studijuodamasis internetu jūs galite laisvai mokytis, kada ir kur tau tinka - namuose, pietų pertraukos metu ar bet kur kitur, kuria turite interneto prieigą.

Visi mūsų internetiniai kursai turi orientacinę studijų trukmę, kuri yra vadovas, kaip ilgai truks jūsų kursas. Tikroji trukmė gali būti ilgesnė ar trumpesnė priklausomai nuo jūsų studijų greičio, pasirinktų studijų galimybių ir modulio prieinamumo. Galima baigti studijas greičiau, nei orientacinė kursų trukmė, tam tikru laiku padvigubinant modulius; tačiau minimalus studijų trukmė yra taikoma.

Visi mūsų kursai reguliariai pradeda datas ištisus metus. Mūsų akademiniai metai yra suskirstyti į modulius, paprastai - vienos ar dviejų savaičių pertraukos tarp modulių ir struktūruotos trijų savaičių pertraukos Kalėdų laikotarpiui. Paraiškų teikimo metu studentai gaus kursų tvarkaraštį.


Mokymo metodai ir stilius

Kadangi mes esame 100% interneto universitetas, vietoj tradicinio miestelio naudojame virtualią mokymosi aplinką. Sistema stebi ir valdo mokymosi procesą realiuoju laiku ir suteikia jums greitą prieigą prie jūsų mokymosi medžiagos.

Ši mokymosi platforma leidžia tiek studentams, tiek dėstytojams aktyviai dalyvauti pokalbiuose realiuoju laiku, jūs galite klausytis ir peržiūrėti internetines paskaitas ir seminarus. Visi kursai pristatomi tik anglų kalba.

Visą savo kursą palaiko specialus studento patarėjas ir turi galimybę reguliariai bendrauti su kitais studentais ir savo globėjais. Norėdami užtikrinti, kad gautumėte reikiamą pagalbą iš savo dėstytojo, mes pritraukiame savo klasės dydį 20 mokinių.


Vertinimas

Vietoj egzaminų mes taikome vertinimą, pagrįstą užduotimi. Verslo psichologijos užduotys grindžiamos realaus darbo patirtimi ir nuolatos vertinamos dėstytojų.

Nuo pat programos pradžios visuomet suprantate savo dabartinę preliminarią kvalifikaciją, leidžiančią įvertinti dabartinių studijų metodų sėkmę ir aiškiai apibrėžti patobulintas sritis.

Manome, kad šis skaidrumas suteikia jums reikalingą informaciją, kad galėtumėte kuo geriau išnaudoti savo kursą. Tai pasiekiame:

 • aiškiai parodydami savo ženklus savo klasės knygoje, kurią galite peržiūrėti kiekvieną kartą, kai prisijungiate prie mokymosi platformos
 • greitas darbo vertinimas, siekiant užtikrinti, kad jūsų klasės knyga visada būtų atnaujinta
 • vertinti savo darbą visą modulį, o ne laukti metų pabaigos egzaminų
 • užtikrinant, kad jūs reguliariai bendraujate su savo studentų patarėju
 • mūsų vertinimo kriterijų supaprastinimo ir skaidrumo

Mes taip pat turime politiką, užtikrinančią, kad studentų pateiktas darbas yra autentiškas. Be to, kad dažnai vertinamas visas darbas, mes naudojame gerai sukurtą elektroninę stebėjimo sistemą, skirtą plagiatui patikrinti.

Sėkmingai baigus bakalauro (Hons) verslo psichologiją, būsite pakviesti dalyvauti baigimo ceremonijoje Essex universitete, Kolčesterio universitete.

Karjeros galimybės

Mes siekiame gerinti įsidarbinimo galimybes tarp mūsų absolventų. Mūsų internetiniai kursai suteikia jums galimybę pagerinti savo karjeros perspektyvas ir užsidirbti potencialą su pagrindiniais įgūdžiais, kurie yra tiesiogiai perkeliami į darbo vietą.

Verslo psichologijos laipsnis suteikia jums daugybę įgūdžių, kuriuos labai vertina darbdaviai įvairiose pramonės šakose ir profesijose. Nuo šio laipsnio galite tikėtis įgyti tvirtą pagrindą dirbti taikomosios psichologijos potencialą siekti karjeros organizacinės psichologijos, valdymo, žmogiškųjų išteklių, verslo plėtros, verslo konsultacijos, personalo mokymo ir plėtros, karjeros konsultavimo, rinkodaros / reklama, rinkos tyrimai ir finansai.

Patekimo reikalavimai

Mes turime lanksčias atvykimo sąlygas, kurios atrodo kaip akademinė, tiek darbo patirtis. Yra du įvedimo maršrutus į mūsų bakalauro studijas (Hons) verslo psichologijos studijų programą:

1. Akademinis atvykimo maršrutas

Siekiant patenkinti akademinio atvykimo kelio reikalavimus, taikomus mūsų bakalauro laipsniui (Hons) verslo psichologijos studijų programai, turite turėti tokią kvalifikaciją kaip minimalią:

 • Trys A lygiai arba lygiavertis; plius
 • Jei anglų kalba nėra jūsų pirmoji kalba, IELTS (akademinė) 6.0 ar lygiavertė.
 • Jei neturite IELTS ar lygiavertės kvalifikacijos, mes reikalaujame, kad mokiniai nemokamai išbandytų anglų kalbos testą.

Jums nereikia įrodyti savo anglų kalbos žinių, jei esate valstybės narės pilietis arba turite baigę JK laipsnį atitinkančią kvalifikaciją bet kurioje iš šių šalių:

 • Antigva ir Barbuda
 • Australija
 • Bahamai
 • Barbadosas
 • Belizas
 • Kanada*
 • Dominika
 • Grenada
 • Gajana
 • Airija
 • Jamaika
 • Naujoji Zelandija
 • Sent Kitsas ir Nevis
 • Sent Lusija
 • Sent Vinsentas ir Grenadinai
 • Trinidadas ir Tobagas
 • Jungtinė Karalystė
 • JAV

Norint tęsti studijas, privalote per pirmąsias 21 dienas praleisti savo pirminį užduotį.

2. Atidarykite įvažiavimo maršrutą

Norėdami kreiptis dėl bakalauro (Hons) verslo psichologijos laipsnio per mūsų atviros įvažiavimo maršrutą turite atitikti šiuos kriterijus:

 • GCSE Matematika ir anglų kalba, lygiu C arba aukštesnė arba lygiavertė;
 • Trejų metų darbo patirtis; plius
 • Jei anglų kalba nėra jūsų pirmoji kalba, IELTS (akademinė) 6.0 ar lygiavertė.
 • Jei neturite IELTS ar lygiavertės kvalifikacijos, mes reikalaujame, kad mokiniai nemokamai išbandytų anglų kalbos testą.

Jums nereikia įrodyti savo anglų kalbos žinios, jei esate valstybės narės pilietis arba turite aukštąjį išsilavinimą turinčią aukštąjį išsilavinimą turinčią kvalifikaciją bet kurioje iš minėtų šalių.

Tam, kad galėtumėte tęsti studijas, jums reikės išduoti pradinę užduotį per pirmąsias 21 dienas.

21 dienų pinigų grąžinimo garantija

Mes norime suteikti jums galimybę išbandyti " University of Essex Online 21 dienų bandomąjį laikotarpį. Štai kodėl mes pristatėme pinigų grąžinimo garantiją. Jei pradėsite kursą ir per pirmąsias tris savaites nuspręsite, kad tai ne jums, gausite visą grąžinamąją išmoką.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Welcome to University of Essex Online. If you’re looking to improve your professional career our online distance learning degrees and postgraduate courses are some of the most cost-effective, convenie ... Skaityti daugiau

Welcome to University of Essex Online. If you’re looking to improve your professional career our online distance learning degrees and postgraduate courses are some of the most cost-effective, convenient and flexible ways to do it. Enhance both your education and your career regardless of geographical location, work or personal commitments. By studying a University of Essex Online course, you will receive your qualification from a... Skaityti mažiau
Kolčesteris , JK internete + 1 Daugiau Mažiau