BSC (Hons) Kriminalinė psichologija

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

BSC (Hons) Kriminalinė psichologija

Studijuokite sparčiai besiplečiančią nusikalstamos psichologijos sritį su šia tarptautiniu mastu orientuota bakalauro programa *. Ši nuolat besikeičianti disciplina orientuota į kriminologijos ir psichologijos susikirtimą, leidžiantį pritaikyti teorijas, metodus ir tyrimus, siekiant suprasti kai kurias svarbiausias problemas, su kuriomis susiduria šiandieninė baudžiamojo teisingumo sistema.

Šią programą sukūrė dalykų specialistai, todėl ši programa suteikia jums galimybę kartu su kolegomis profesionalais ir klasės draugais mokytis dalyvauti minčių provokuojančių modulių, apimančių tokias temas kaip nusikaltėlių profiliavimas, rizikos valdymas ir nusikaltėlių reabilitacija. Kursas pabrėžia įrodymais pagrįstos praktikos svarbą kartu su psichologinės teorijos integravimu suprasti, sumažinti ir užkirsti kelią pažeidžiamam elgesiui. Taip pat studijuosite pagrindines psichologijos sritis, įskaitant kognityvinę, socialinę ir vystymosi psichologiją.

Ieškote savo karjeros pažangos? O gal norite pradėti naują vaidmenį? Mūsų BSC (Hons) Kriminalinė psichologija leis jums pritaikyti jūsų išsilavinimą su jūsų darbo ir šeimos įsipareigojimais, kai jūs mokate 100% internete ir ne visą darbo dieną. Be to, kursų absolventai taip pat turės visapusišką kriminologijos ir psichologijos supratimą, be daugybės perkeliamų įgūdžių, įskaitant kritinį mąstymą, tyrimą, savimotyvavimą ir bendravimą.

Atkreipkite dėmesį: šis kursas nėra akredituotas Britanijos psichologijos draugijos (BPS).

* Šio kurso pradžios data ir detalės vis dar taikomos Universiteto patvirtinimui. Tuo atveju, jei patvirtinimas nebus suteiktas pagal jūsų kursų pradžios datą, bus pasiūlyta alternatyva arba bus grąžinta visa grąžinamoji išmoka. Jei turėsime keisti šią programą kaip Essex universiteto patvirtinimo proceso dalį, mes apie tai kuo greičiau praneštume.

Mokymasis ir vertinimas


Įvadas

Studijuodamasis internetu jūs galite laisvai mokytis, kada ir kur tau tinka - namuose, pietų pertraukos metu ar bet kur kitur, kuria turite interneto prieigą.

Visi mūsų internetiniai kursai turi orientacinę studijų trukmę, kuri yra vadovas, kaip ilgai truks jūsų kursas. Tikroji trukmė gali būti ilgesnė arba trumpesnė priklausomai nuo jūsų studijų greičio, pasirenkamų studijų galimybių ir modulio prieinamumo. Galima baigti studijas greičiau, nei orientacinė kursų trukmė, tam tikru laiku padvigubinant modulius; tačiau minimalus studijų trukmė yra taikoma.

Visi mūsų kursai reguliariai pradeda datas ištisus metus. Mūsų akademiniai metai yra suskirstyti į modulius, paprastai - vienos ar dviejų savaičių pertraukos tarp modulių ir struktūruotos trijų savaičių pertraukos Kalėdų laikotarpiui. Paraiškų teikimo metu studentai gaus kursų tvarkaraštį.

Mokymo metodai ir stilius

Kadangi mes esame 100% interneto universitetas, vietoj tradicinio miestelio naudojame virtualią mokymosi aplinką. Sistema stebi ir valdo mokymosi procesą realiuoju laiku ir suteikia jums greitą prieigą prie jūsų mokymosi medžiagos.

Ši mokymosi platforma leidžia tiek studentams, tiek dėstytojams aktyviai dalyvauti pokalbiuose realiuoju laiku, jūs galite klausytis ir peržiūrėti internetines paskaitas ir seminarus. Visi kursai pristatomi tik anglų kalba.

Visą savo kursą palaiko specialus studento patarėjas ir turi galimybę reguliariai bendrauti su kitais studentais ir savo globėjais. Norėdami užtikrinti, kad gautumėte reikiamą pagalbą iš savo dėstytojo, mes pritraukiame savo klasės dydį 20 mokinių.

Vertinimas

Vietoj egzaminų mes taikome vertinimą, pagrįstą užduotimi. Kriminalinės psichologijos užduotys yra pagrįstos realaus darbo patirtimi ir nuolatos vertinamos dėstytojų.

Nuo pat programos pradžios visuomet suprantate savo dabartinę preliminarią kvalifikaciją, leidžiančią įvertinti dabartinių studijų metodų sėkmę ir aiškiai apibrėžti patobulintas sritis.

Manome, kad šis skaidrumas suteikia jums reikalingą informaciją, kad galėtumėte kuo geriau išnaudoti savo kursą. Tai pasiekiame:

 • aiškiai parodydami savo ženklus savo klasės knygoje, kurią galite peržiūrėti kiekvieną kartą, kai prisijungiate prie mokymosi platformos
 • greitas darbo vertinimas, siekiant užtikrinti, kad jūsų klasės knyga visada būtų atnaujinta
 • vertinti savo darbą visą modulį, o ne laukti metų pabaigos egzaminų
 • užtikrinant, kad jūs reguliariai bendraujate su savo studentų patarėju
 • mūsų vertinimo kriterijų supaprastinimo ir skaidrumo

Mes taip pat turime politiką, užtikrinančią, kad studentų pateiktas darbas yra autentiškas. Be to, kad dažnai vertinamas visas darbas, mes naudojame gerai sukurtą elektroninę stebėjimo sistemą, skirtą plagiatui patikrinti.

Sėkmingai baigus bakalauro (Hons) kriminalinę psichologiją, jūs būsite pakviesti dalyvauti baigimo ceremonijoje Essex universitete, Kolčesterio universitete.

Karjeros galimybės

Mes siekiame gerinti įsidarbinimo galimybes tarp mūsų absolventų. Mūsų internetiniai kursai suteikia jums galimybę pagerinti savo karjeros perspektyvas ir užsidirbti potencialą su pagrindiniais įgūdžiais, kurie yra tiesiogiai perkeliami į darbo vietą.

Nors bakalauro laipsnį (Hons) baudžiamosios psichologijos laipsnis suteikia karjerą baudžiamosios teisės srityje, įgūdžius ir žinias, gaunamas studijuojant programą, taip pat labai pageidaujamos darbdaviai iš daugybės sektorių, įskaitant saugumą, rinkodarą, mokslinius tyrimus, akademinę bendruomenę ir verslą .

Patekimo reikalavimai

Mes turime lanksčias atvykimo sąlygas, kurios atrodo kaip akademinė, tiek darbo patirtis. Mūsų bakalauro (Hons) Criminal Psychology programoje yra du įvedimo būdai:

1. Akademinis atvykimo maršrutas

Kad atitiktumėte akademinių atvykimo maršruto reikalavimus, taikomus mūsų bakalauro (aukštojo mokslo) kriminalinės psichologijos studijų programai, turite turėti tokią kvalifikaciją kaip minimalią:

 • Trys A lygiai arba lygiavertis; plius
 • Jei anglų kalba nėra jūsų pirmoji kalba, IELTS (akademinė) 6.0 ar lygiavertė.
 • Jei neturite IELTS ar lygiavertės kvalifikacijos, mes reikalaujame, kad mokiniai nemokamai išbandytų anglų kalbos testą.

Jums nereikia įrodyti savo anglų kalbos žinių, jei esate valstybės narės pilietis arba turite baigę JK laipsnį atitinkančią kvalifikaciją bet kurioje iš šių šalių:

 • Antigva ir Barbuda
 • Australija
 • Bahamai
 • Barbadosas
 • Belizas
 • Kanada*
 • Dominika
 • Grenada
 • Gajana
 • Airija
 • Jamaika
 • Naujoji Zelandija
 • Sent Kitsas ir Nevis
 • Sent Lusija
 • Sent Vinsentas ir Grenadinai
 • Trinidadas ir Tobagas
 • Jungtinė Karalystė
 • JAV

Norint tęsti studijas, privalote per pirmąsias 21 dienas praleisti savo pirminį užduotį.

2. Darbo patirties atvykimo maršrutas

Norėdami kreiptis dėl BSC (Hons) Kriminalinės psichologijos laipsnio per mūsų darbo patirties įvedimo maršrutą turite atitikti šiuos kriterijus:

 • GCSE Matematika ir anglų kalba, lygiu C arba aukštesnė arba lygiavertė;
 • Trejų metų darbo patirtis; plius
 • Jei anglų kalba nėra jūsų pirmoji kalba, IELTS (akademinė) 6.0 ar lygiavertė.
 • Jei neturite IELTS ar lygiavertės kvalifikacijos, mes reikalaujame, kad mokiniai nemokamai išbandytų anglų kalbos testą.

Jums nereikia įrodyti savo anglų kalbos žinios, jei esate valstybės narės pilietis arba turite aukštąjį arba aukštąjį išsilavinimą turinčią aukštąjį išsilavinimą.

Norint tęsti studijas, privalote per pirmąsias 21 dienas praleisti savo pirminį užduotį.

21 dienų pinigų grąžinimo garantija

Mes norime suteikti jums galimybę išbandyti " University of Essex Online 21 dienų bandomąjį laikotarpį. Štai kodėl mes pristatėme pinigų grąžinimo garantiją. Jei pradėsite kursą ir per pirmąsias tris savaites nuspręsite, kad tai ne jums, gausite visą grąžinamąją išmoką.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Welcome to University of Essex Online. If you’re looking to improve your professional career our online distance learning degrees and postgraduate courses are some of the most cost-effective, convenie ... Skaityti daugiau

Welcome to University of Essex Online. If you’re looking to improve your professional career our online distance learning degrees and postgraduate courses are some of the most cost-effective, convenient and flexible ways to do it. Enhance both your education and your career regardless of geographical location, work or personal commitments. By studying a University of Essex Online course, you will receive your qualification from a... Skaityti mažiau
Kolčesteris , JK internete + 1 Daugiau Mažiau