Filter
BBA
Tempas: Visi

Peržiūrėti visas 2 internetinės studijų programos verslo administravimo bakalauro programų, Finansų vadyba

Internetinė BBA arba verslo administravimo bakalauras, yra laipsnis, kad dėmesys sutelkiamas į verslo pagrindų ir gali būti baigtas per trejus ketverius metus per online užsiėmimuose. Gyvenimo šiai programai gali apimti bendrąsias studijas, bet ir leidžia koncentraciją konkrečiai verslo srityse, pavyzdžiui, Finansai, Vadyba ir bankininkystė.

Kas yra internetinė BBA finansų valdymo? Šis laipsnis programa suteikia dalyviams pagrindinių žinių srityse bendrovių finansų ir apskaitos ir valdymo. Studentai mokosi apie pasaulio finansų rinkose, finansų teorijos ir praktikos, ekonomikos ir investavimo principų. Su mokymu ir praktinės patirties tokiais atvejais, kai projektų forma, kursai dažnai parengti studentus analizuoti ir valdyti biudžetus, turtą ir investicijas, siekiant patenkinti finansinius tikslus abiejų asmenims ir įmonėms.

Su internetu BBA finansų valdymo, studentai paprastai patobulinti savo kritinio mąstymo įgūdžius ir išmokti bendrauti ir priimti pagrįstus sprendimus per finansų srityje. Jų išskirtiniai analizės ir valdymo įgūdžiai gali nustatyti juos išskiria į verslo aplinką.

Galimybė užsidirbti internetu BBA kaina svyruoja nuo mokyklos į mokyklą. Tai geriausia tirti Kiekvienos įstaigos ir susisiekti su jais tiesiogiai, siekiant geriau suprasti jų lankomumo mokesčius.

Yra karjeros pasirinkimo įvairovė, kad kas nors su finansų valdymo BBA. Kai absolventai naudoti savo naujai atrastų valdymo ir analizės įgūdžius, siekti karjeros komercinės bankininkystės, kredito vadovaujančiai arba asmeninė finansinė patarti. Kiti tapti finansų vadovus, investicijų analitikai, biudžeto analitikai ar įmonės iždininkai. Su šio laipsnio, daugelis absolventai rasti darbą galimybių tiek viešajame, tiek privačiame sektoriuje.

Užsidirbti internetu BBA finansų valdymas yra puikus būdas pradėti karjerą Verslas ir finansai. Daugelis universitetų pasiūlyti šį laipsnį tipą. Norėdami rasti geriausiai tinka jums, ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Finansų vadyba

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland

Bakalauro (BBA) Apskaita ir finansai vadybos studijų programa yra skirta studentams, kurie nori sutelkti dėmesį į valdymą, pagrįstą finansų departamentas. ... [+]

3 TOP UNIVERSITETAI = 1 EUROPOS BAKALAURAS / STRUKTŪRA> Visi studentai turės ne tik ABMS Šveicarijos bakalauro laipsnį, bet ir bendrąjį bakalaurą su Dąbrowa Górnicza universiteto (WSB) ir Taroso Ševčenkos nacionaliniu universitetu (KNU). ABMS yra sertifikuota EFMD EOCCS, Šveicarijos nacionalinė švietimo kokybė (EduQua) ir ASIC UK. WSB yra Europos valstybės pripažintas universitetas, o KNU yra Europos viešasis universitetas, įkurtas prieš 200 metų ir įskaitantis į 500 geriausių pasaulio universitetų.

12 mėnesių, studentai bus supažindinti su Apskaita ir finansai skirtingų bendrovių formų visame pasaulyje, taip pat bus mokomi, kaip veiksmingai ir efektyviai dirbti finansų departamento įvairių finansinių metodus ir strategijas. Per praktinės patirties, studentai bus sukurti visiškai naują rinkinį apskaitos ir finansų valdymo įgūdžius, kad nustatytų pagrindą stabiliai karjeros apskaitos ir finansų valdymą.... [-]

Šveicarija Zürich
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland

Ši vykdomoji bakalauras (Ebba) Apskaitos ir finansų valdymo laipsnį studijų programos yra pagamintas studentams, kurie dirbtų iš karto po vidurinės mokyklos mažiausiai 3 ... [+]

3 TOP UNIVERSITETAI = 1 EUROPOS BAKALAURAS

Visi studentai turės ne tik ABMS Šveicarijos vykdomąjį bakalaurą, bet ir bendrąjį vykdomąjį bakalauravimą su Dąbrowa Górnicza universitetu (WSB) ir Nacionaliniu universiteto Taroso Ševčenkos nacionaliniu universitetu (KNU). ABMS yra sertifikuota EFMD EOCCS, Šveicarijos nacionalinė švietimo kokybė (EduQua) ir ASIC UK. WSB yra Europos valstybės pripažintas universitetas, o KNU yra Europos viešasis universitetas, įkurtas prieš 200 metų ir įskaitantis į 500 geriausių pasaulio universitetų.

3 aukščiausių Europos universitetų = geriausios virtualios / internetinės programos = 1 aukščiausia Europos vykdomojo bakalauro ŠVEICARIJA + ES + TOP RANKED 500... [-]

Šveicarija Zürich
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba