Rasti 3 internetinius Verslo administravimo bakalaurai (BBAs) ir Administravimo studijos

Internetinė BBA arba verslo administravimo bakalauras, yra laipsnis, kad paprastai suteikia daug žinių pagrindinių aspektų verslo administravimo per interneto programą. Studentai gali pasirinkti užsiėmimus pagal savo interesus per prekybos ir verslo. Su visu etatu grafiką, studentai gali uždirbti savo BBA trejų iki ketverių metų. Kas yra internetinė BBA Administravimo? Su šia… Skaityti daugiau

Internetinė BBA arba verslo administravimo bakalauras, yra laipsnis, kad paprastai suteikia daug žinių pagrindinių aspektų verslo administravimo per interneto programą. Studentai gali pasirinkti užsiėmimus pagal savo interesus per prekybos ir verslo. Su visu etatu grafiką, studentai gali uždirbti savo BBA trejų iki ketverių metų.

Kas yra internetinė BBA Administravimo? Su šia programa tipą, studentai gali studijuoti administracinių aspektų verslo, mokymosi, kaip įmonės įvairaus dydžio sėkmingai biudžetą, valdyti ir išlaikyti harmoniją tarp departamentų. Be bendrųjų klasių Ekonomikos, prekybos ir apskaitos, studentai gali imtis specialių kursų sužinoti apie tiekimo grandinės valdymo, žmogiškųjų išteklių valdymo, viešųjų ryšių, finansų ir operacijų valdymą.

Yra naudą užsidirbti internetu BBA į administracijos, pavyzdžiui, kuriant išskirtinius įgūdžius komunikacijos, organizavimo ir laiko valdymo numeris. Absolventai gali išmokti panaudoti išskirtines vadovavimo ir valdymo įgūdžius, kad galėtų tobulėti konkurencingą verslo pramonės.

Reikalingą pinigų sumą uždirbti verslo administravimo administravimo bakalauro skirsis tarp universitetų. Tyrimai kiekvieną mokyklą kruopščiai ir kontaktiniai mokyklos interesų tiesiogiai atrasti tikslius kainas.

Po studentams gauti savo BBA, jie paprastai rasti darbą administracinių vaidmenų per pramonės šakų, pavyzdžiui, bankininkystės ir finansų įvairovė. Kai naudojate savo laipsnį kurti sėkmingą verslą savo, o kiti rasti darbą, kaip miesto vadovams, buhalteriams ar verslo analitikai. Žmonės, sergantys šia laipsnį dažnai jie yra kvalifikuoti valdyti įvairių verslo padalinių, tokių kaip žmogiškųjų išteklių, pardavimo ar viešųjų ryšių.Užimtumas taip pat galima rasti vyriausybės ar ne pelno organizacijos.

Norėdami pradėti karjerą arba privačiame, ar viešajame sektoriuje, apsvarstyti internetu BBA administravimo srityje. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti mažiau
McKendree University
USA Online, Jungtinės Amerikos Valstijos

Libanas, IL 62254

BBA
Anglų
Rgs. 2020
Internetinės
 
Mount Mercy University Online
Cedar Rapids, Jungtinės Amerikos Valstijos

"Mount Mercy University" žmogiškųjų išteklių valdymo programą patvirtina Žmonių išteklių valdymo draugija (SHRM) - didžiausia pasaulyje žmogiškųjų išteklių profesinė ... +

"Mount Mercy University" žmogiškųjų išteklių valdymo programą patvirtina Žmonių išteklių valdymo draugija (SHRM) - didžiausia pasaulyje žmogiškųjų išteklių profesinė visuomenė. Šis pripažinimas grindžiamas programos suderinimu su SHRM ir Asociacijos teikiamomis profesinėmis mokyklomis (AACSB) sukurtais mokymo programų standartais. -
BBA
Anglų
Internetinės
 
Lakshveer Overseas Solution
Kuala Lumpur, Malaizija

Palengvinti studentų pažangą, tiek akademinį, tiek profesinį, plėtojant žinias, pagrindinius gebėjimus ir savarankiško mokymosi visą gyvenimą gebėjimus.

Palengvinti studentų pažangą, tiek akademinį, tiek profesinį, plėtojant žinias, pagrindinius gebėjimus ir savarankiško mokymosi visą gyvenimą gebėjimus. -
BBA
Dieninės
Anglų
Universiteto miestelis
 

TIP! If you represent a school and want to add your programs to our listings, contact us here