BBA Hospitality Management - Nuotolinis mokymasis

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

  • Pirma tokio pobūdžio "Hospitality Online Pedagogy"

24 modulio studijų programa su 3 moduliais per semestrą

Visiškai internete kursas, vedantis į University of Nicosia apdovanojimą

Kartu uždirbkite AHLEI profesines kvalifikacijas

Award-winning e-learning technologies ir the first university in Europe to receive triple-certification for online education

Mes esame pirmieji "Hospitality", "Turizmo ir sporto vadybos" srityse, nes tai yra pirmasis Kipro universitetas, kuris siūlo akredituotus mokslo laipsnius visose trijose srityse, taip pat pirmasis šio regiono universitetas, kuris siūlo kazino valdymo laipsnį ir laipsnį Turizmas, laisvalaikis ir renginių valdymas.

Hospitality Management - Online programa yra novatoriškas pasaulinio lygio visiškai internetinis akredituotas laipsnis, kuriame yra tik 24 moduliai (3 moduliai per semestrą), siūlomi per 8 semestrus.

University of Nicosia , AHLEI ir HOSCO

HTSM departamentas didžiuojasi tuo, kad AHLEI Kipras ir Graikija yra pasaulinis akademinis partneris (GAP) ir kartu su HOSCO tinklu ("Hospitality Connection" - didžiausias tokio pobūdžio tinklas).

Dalyvaudamas programoje University of Nicosia suteikia studentams galimybę užsitikrinti tam tikras AHLEI kvalifikacijas, taip pat gauti HOSCO tinklą, leidžiantį mūsų studentams patekti į pasaulinį svetingumo užimtumo tinklą.

Ką sako mūsų mokiniai

"Kiekviena klasė, profesorė ir klasiokas prisidėjo prie mano švietimo svetingumo valdymo srityje. Manau, kad iš UNIC atsirado aiškus supratimas, kaip perteikti savo stipriąsias puses kaip asmeniui, lyderiui ir komandos žaidėjui. Mano dėstytojai buvo labai palankūs, dinamiški ir įdomūs. Mano kursuose buvo nagrinėjami ir praktiniai, ir teoriniai šio dalyko aspektai. Per daugelį praktinės patirties ir neakivaizdinės veiklos įgijau esminį verslo supratimą ir tai, kaip teoriją įgyvendinti praktikoje. baigęs studijas, aš pradėjau dirbti "Floor Seeker" pareigose "Four Seasons Hotel" namų ūkio skyriuje, Limasolyje. Mano metu UNIC sukūrė man tai gerai. "UNIC" studijuoti "Hospitality Management" buvo protingas pasirinkimas ... tai gali būti tu irgi!"

Eliana Socrates, Hospitality Management, 2016 m. Klasė
"UNIC yra gerai pasirengusi studentams, kurie persikėlė iš kitos šalies. Fakultetas ir studentai yra sveikintini ir labai naudingi. Koks geresnis pirmas įspūdis, kad studentas pradeda savo svetingumo valdymo programą? Moksleivių vadovais galėjau dirbti kiekvieną vasarą, naudodamasis manimi įgytais įgūdžiais tam, ką aš šiandien ".
Erina Singh Ellis, Hospitality Management - Koncentracija viešbutyje
Paskutinį kartą atnaujinta Lapkritis 2018

Apie mokyklą

UNIC is the largest university in Cyprus, with over 12,000+ students, from over 70 countries across the globe, coming together in an innovative and transformative learning space.

UNIC is the largest university in Cyprus, with over 12,000+ students, from over 70 countries across the globe, coming together in an innovative and transformative learning space. Skaityti mažiau
Nikosija , Atėnai + 1 Daugiau Mažiau