Filter
BA
Tempas: Visi

Palyginti 2 internetinių humanitarinių mokslų bakalauro programas ir Santykiai su klientais

Gauti bakalauro laipsnį yra tikslas, kad daugelis žmonių turi tam tikru savo gyvenimo laikotarpiu. Ar asmuo ieško iš anksto savo karjerą ar ginkluotis žinių konkrečioje srityje, bakalauro laipsnis yra puikus būdas pasiekti šiuos tikslus.

Kas yra internetinė BA verslo administravimo? Dailės verslo administravimo bakalauras suteikia studentams galimybę dalyvauti pamokose, seminaruose, projektuose, kad gilinti jų supratimą apie verslo srityje. Studentai gali registruotis interneto klasių, įskaitant apskaitos, rinkodaros, statistikos ir verslo teisė. Pelningiausi bakalauro laipsnį verslo administravimo iš bet kurios vietos patogiau ir bet kuriuo metu leidžia studentams tęsti darbą, o organizuoti klasių aplink savo gyvenimo būdą. Studentai taip pat įgyti vertingų asmeninių įgūdžių, pavyzdžiui, bendravimo ir finansų valdymo, kad leistų jiems tobulėti savo karjerą.

Yra daug privalumų, užbaigdamas internete bakalauro laipsnį. Studentai mokosi apie efektyvus laiko valdymo ir technologijų srityje. Verslo administravimo, jie taip pat daugiau sužinoti apie bendradarbiavimą ir verslo pagrindų, kuri yra naudinga beveik bet karjerą.

Baigia tam tikrą laipsnį kaina svyruoja priklausomai nuo institucijos. Kai kurios mokyklos apskaičiuoti išlaidas remiantis kredito valandos, o kiti gali imti mokslą remiantis laiko užbaigti laipsnį. Būtinai kruopščiai ištirti potencialių mokyklas.

Karjeros galimybės gausu asmenų, kurie įgijo bakalauro laipsnį verslo administravimo. Privačiose, viešose arba ne pelno institucijų, asmenys bus pasirengusi imtis lyderio vaidmens tokiose srityse, kaip žmogiškųjų išteklių, operacijų, rinkodaros ir kt. Kai kurie studentai naudoti laipsnį stoti į aukštosios mokyklos ir siekti MBA.

Yra nacionalinių ir tarptautinių programų prieinami asmenims, kurie nori gauti internete bakalauro laipsnį verslo administravimo. Norėdami pradėti pasiekti savo ugdymo tikslus procesą, ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Santykiai su klientais

Middlesex University London

Šis kursas siekiama suteikti jums sukurti veiksmingą verslo įgūdžius, realizuoti verslo funkcijų sąveiką, sukurti pagrindinius verslo įgūdžius ir būti įgudę spręsti dabar ... [+]

BA Tarptautinio verslo administravimas (galutinis Metai įrašas) Apdovanojimai

Šis kursas siekiama suteikti jums sukurti veiksmingą verslo įgūdžius, realizuoti verslo funkcijų sąveiką, sukurti pagrindinius verslo įgūdžius ir būti įgudę spręsti dabartinius tarptautinius į verslo problemas ir situacijas. Žinoma, bus parengti jums už tarptautinio verslo karjerą apimantį skirtingas kultūras.

Kodėl Žinoma ypatinga?

• Vienerių metų kursas idealiai tinka visiems, norintiems suprasti, ką daro tarptautiniai sėkmingas verslas

• Sukurtas remtis žinant, kad jūs jau sukūrė savo tyrimų

• Šis kursas vienija pagrindinius verslo sritis, integruota programa... [-]

Jungtinė Karalystė London UK Online
Rugpjūtis 2020
Anglų
Ištęstinės
15 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
AKAD University

Baigęs bakalauro laipsnį „Verslo administravimas“, vadovaujate nepriklausomo specialisto ar vidutinio vadovavimo vadovo karjerai. BWL korespondencijos kursas suteikia jum ... [+]

Baigęs bakalauro laipsnį „ Verslo administravimas “, vadovaujate nepriklausomo specialisto ar vidutinio vadovavimo vadovo karjerai. BWL korespondencijos kursas suteikia jums plačias dalykines ir tarpdisciplinines kvalifikacijas klasikinėse gamybos, rinkodaros, apskaitos, personalo ir pagrindinių asmeninių kvalifikacijų srityse ir suteikia jums galimybę dirbti ne tik profesinėje veikloje Vokietijoje, bet ir tarptautiniu mastu. Žinios - Jūsų verslo planas karjeros sėkmei!

Jūsų Kurso struktūra

Studijų programa " Verslo administravimas - menų bakalauras " yra suskirstyta į šešis nuoseklius semestrus:

1–5 semestras: įgyti platų pagrindinių verslo žinių spektrą personalo, medžiagų ir gamybos valdymo, apskaitos, verslo informacinių technologijų ir darbuotojų valdymo srityse. Susipažinkite su savo asmeniniais interesais ir formuokite savo individualią specializaciją 6-ajame semestre. AKAD dėstytojai moko jus atlikti mokslinio darbo metodus ir pasiruošia optimaliai jūsų pirmajam darbui (užduotims ir projekto ataskaitai).6 semestras: Pasirinkite savo individualią specializaciją, priklausomai nuo karjeros tikslo. Remiantis į praktiką orientuotu verslo modeliavimo žaidimu, jūs išmoksite naudoti įgytas žinias tikslingai ir rasti gerus sprendimus bendroms verslo situacijoms. Viskas nuo rinkodaros iki verslo teisės jus intensyviai rengia jūsų bakalauro darbui ir jūsų laipsniui.... [-]
Vokietija Germany Online
Registracija galima
Vokiečių
Ištęstinės
36 - 48 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba