Filter
BA
Tempas: Visi

Palyginti internetinės studijų programos humanitarinių mokslų bakalauro programos ir Profesinės studijos

Daugybė viso pasaulio žmonių tik pabaigę vidurinę mokyklą renkasi stoti į bakalauro akademines studijų programas, kurios jiems suteikia konkurencinio pranašumo ir taip padeda gauti norimą darbą. Be to vis daugiau universitetų bei kitų tipų aukštųjų mokyklų studentams leidžia rinktis ir vakarais ar savaitgaliais vedamas studijas, o taip pat ir internetines programas, kurios ypatingai tinka toli nuo universitetų gyvenantiems, šeimas jau sukūrusiems ar pilnu etatu dirbantiems žmonėms.

Profesinės studijos programa yra puikus švietimo pasirinkimas tiems, kurie domisi siekti karjeros baigus aukštąjį išsilavinimą. Tai tipo programa yra skirta išmokyti studentus kokia jiems reikia žinoti apie patekti ir sėkmingai darbo vietoje.

Internetinės BA programa - Profesinės studijos

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Profesinės studijos

Arden University

Studentai, įstoję į šį internetinį mokymosi kursą, išnagrinės įvairias socialinių mokslų temas. Nagrinėdami, kaip konstruojamas mūsų socialinis gyvenimas, iki veiksnių, t ... [+]

Studentai, įstoję į šį internetinį mokymosi kursą, išnagrinės įvairias socialinių mokslų temas. Nagrinėdami, kaip konstruojamas mūsų socialinis gyvenimas, iki veiksnių, turinčių įtakos mūsų sąveikai, pavyzdžiui, klasė, rasė, lytis, religija, šeima, tautybė ir rasė, būsite pasidomėję apie jus suplančio socialinio pasaulio mokslą.

Išmoksite semtis idėjų iš perspektyvų, kurias darbdaviai vertins, asortimento, taip pat išugdysite savo įgūdžius kritiškai ir analitiškai mąstyti bei vertinti duomenis ir tyrimus.

Reikalavimai kursui

Aukštojo mokslo diplomas arba lygiavertis kvalifikacinis laipsnis dviem dalykams GCE A lygyje plus prilygsta C ar aukštesnei kategorijai trijų dalykų GCSE lygiu. Jei nesate anglų kalba, turėsite pateikti mums anglų kalbos lygį, atitinkantį IELTS 6.0 arba naujesnę versiją.... [-]

Jungtinė Karalystė Coventry
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
3 - 6 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba