ONLINESTUDIES

Peržiūrėti visus 4 internetinių BA programa. Kriminalinio teisingumo studijos

Jei jūs tik pradedate savo aukštąjį išsilavinimą, bakalauro laipsnis tikriausiai bus pirmas laipsnis, kurį uždirbate. Baigus bakalauro studijų programą, galite pereiti į savo karjerą arba tęsti savo studijas magistro laipsniu. Paprastai menininkų bakalauras užima ketverius metus.

Kas yra Baudžiamojo teisingumo bakalauro laipsnis? Tai yra praktinė sritis, susijusi su kriminologija. Jei įvesite baudžiamojo teisingumo programą, galite sužinoti apie nusikalstamą elgesį, saugumą, etiką, įstatymus ir politikos administravimą. Ši studijų sritis yra praktinė, todėl paprastai jūs sutelksite dėmesį į aktyvias disciplinas, pvz., Teismo ekspertizę ar nusikaltimų kartografavimą, o ne teorines disciplinas. Kursai dažniausiai taip pat sutelkti dėmesį į tai, kaip būti veiksmingu lyderiu.

Kai esate baudžiamojo teisingumo programoje, galite kurti labai naudingą įgūdžių rinkinį, kuris gali atverti naujas pareigas ir padidinti galimą atlyginimą. Šie įgūdžiai apima kritinį mąstymą ir vertinimą, tyrimus ir tyrimus bei organizacinius gebėjimus.

Yra daug veiksnių, kurie turi įtakos tiksliam mokymuisi ir mokesčiams už BA programos studijas. Prieš registruodamiesi, yra protinga ištirti šiuos aspektus. Jie gali apimti viską iš mokyklos ir programos, kurią pasirinkote, į šalį, kurioje mokate.

Baudžiamoji teisena yra plati sritis, o tai reiškia, kad jūs galite turėti daug skirtingų karjeros galimybių po to, kai baigsite baudžiamojo teisingumo laipsnį. Galima patekti į Tėvynės saugumo ar visuomenės saugumo laukus arba įvesti tokias pareigas, kaip patarėjas ar avarijos likvidavimo korespondentas. Vienas iš labiausiai paplitusių prašymų tokio laipsnio yra taisymas ar teisėsaugos procesas kaip policijos pareigūnas, globėjas ar kitas institucijos atstovas.

Kad pradėtumėte savo išsilavinimą baudžiamosios teisenos srityje, pirmiausia turite surasti geriausią jums programą, nesvarbu, ar tai yra internetiniai kursai ar kursai vietos švietimo įstaigoje. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

4 Rezultatai Kriminalinio teisingumo studijos Filter

Baudžiamosios justicijos bakalauras

Aurora University Online
BA
<
Dieninės
<
Dalinės
<
2&nbsp;-&nbsp;4 metai
Anglų
Internetinės

Internetinis baudžiamosios justicijos bakalauro laipsnis padeda siekti savo karjeros tikslų, nepamirštant dabartinių darbo ir šeimos įsipareigojimų. Patogiu ir lanksčiu format ...

Skaityti daugiau

BA (Hons) Baudžiamoji teisena

Arden University
BA
<
Dieninės
<
Dalinės
<
3&nbsp;-&nbsp;6 metai
Anglų
Internetinės

Mūsų baudžiamojo teisingumo laipsnis leidžia jums geriau suprasti nusikalstamumo priežastis, pasekmes ir prevenciją iš socialinės, teisinės, politinės ir asmeninės perspektyvo ...

Skaityti daugiau

Dailės bakalauras vadovavimo su koncentracijos teisėsaugos ir baudžiamojo teisingumo

PATTEN UNIVERSITY
BA
Anglų
Internetinės

Teisėsaugos ir baudžiamojo teisingumo Koncentracija vadovavimo yra susijusi su vadovavimo principus ir praktiką, komandinis darbas, motyvacija, konfliktų valdymas, ir profesin ...

Skaityti daugiau

Dailės bakalauras psichologijos su koncentracijos baudžiamojo teisingumo

PATTEN UNIVERSITY
BA
Rgs. 2021
Anglų
Internetinės

Baudžiamasis teisingumas Koncentracija psichologija yra susijusi su žmogaus elgesio studijų, ypač kiek jis susijęs su asmenų per baudžiamojo teisingumo sistema. Ji sukurta sie ...

Skaityti daugiau