ONLINESTUDIES

Peržiūrėti visas Internetinės studijos Humanitarinių mokslų bakalauro programa - Žiniasklaidos ir dizaino studijos

Bakalauras - tai antrosios pakopos akademinis laipsnis, kuris paprastai yra suteikiamas sėkmingai pabaigus trejus ar ketverius metus trunkančias universitetines studijų programas. Bakalauro studijų metu įgytos žinios ir įgūdžiai studentams suteikia konkurencinio pranašumo, kuris jiems padeda lengviau gauti norimą darbą bei greičiau kopti karjeros laiptais.

Žiniasklaida ir dizainas yra tarpdisciplininio srities, sutelkiant dėmesį kuriant meną ir animuotus grafika įvairių aplinkoje. Dizainas dažnai matomas kompiuterinės grafikos, virtualios realybės aplinkoje, animacija ir žaidimai, ir atsiras plačių platformų, įskaitant televiziją, lošimo tinklus ir mobiliuosius įrenginius.

Darbas su valstybinių universitetų yra toli nuo optimalaus pasirinkimo. Privačios mokyklos suteikia daug geresnę pagalbą savo nuotolinio mokymosi patirtį. Keletas interneto universitetas atkreipia mokytojus ir mokinius dideli atstumai iš viso pasaulio. Tai labai padidina įvairovę nuotolinio mokymosi klasėje ir gamina sudėtingas pokalbis tarp tų, iš labai skirtingų bendruomenių, regionų, ir tolimų kultūrų.

Internetiniai humanitarinių mokslų bakalauro programos, Žiniasklaidos ir dizaino studijos

1 Rezultatai Žiniasklaidos ir dizaino studijos, Nuotolinis mokymas Filter

Bakalauro žiniasklaidos dizainas

IUBH Fernstudium
BA
<
Dieninės
<
Dalinės
<
36 mėnesiai
Vokiečių
Internetinės

Strategija, koncepcija, išdėstymas, dizainas: Sveiki atvykę į įvairialypę žiniasklaidos dizaino sritį!

Skaityti daugiau